Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kinek van MindSpa relaxációs készüléke? fórum

Kinek van MindSpa relaxációs készüléke? (tudásbázis kérdés)


9. kisstoth (válaszként erre: 8. - Hegyaljai)
2010. nov. 24. 19:39

Remélem erre gondoltál.

puszi

8. hegyaljai (válaszként erre: 7. - Kisstoth)
2010. nov. 24. 18:13
Köszi.
7. kisstoth (válaszként erre: 5. - Hegyaljai)
2010. nov. 24. 08:15

[link]


Esetleg erre gondoslsz ?


Ha nem sikerül megnyitni, küld egy email címet átküldöm aaz anyagot (elég hossszú).

6. kisstoth (válaszként erre: 3. - Momó18)
2010. nov. 24. 08:05
Nem adod el olcsóbban ? Iszonyatosan drága, szerintem nem normális emberi halandóknak készül...
2010. nov. 23. 19:02
A használatáról magyar nyelvű leírás letölthető valahonnan?
2008. ápr. 24. 09:19

Csak most olvastam Eszti91 e-mail-ét. Nekünk van egy MindSpa programozható készülékünk. Az unokaöcsém tanulásra használja (ma már kb. tizedannyi idő alatt tud felkészülni a vizsgáira)

, a párom stresszoldásra én pedig a Schumann rezonansiát használom . (Gyógyító rezonancia) (Lehetséges állapotok : Alfa, delta,théta, attól függően milyen agyi állapot szükséges) Érdemes megnézni a www.agyturbo.eu oldalt, ott részletes leírás van. Én tőlük vettem.

2008. jan. 23. 23:48

Nekem van relaxás készülékem. Úgy működik, hogy belehelyezed a kazettát, amit hallgatni akarsz ellazult állapotban. Fölteszed a szemüveget, és a légzéstempó szerint hallasz búgó hangot és piros fény gyullad és alszik ki, ezzel segítve a lazulást. A szemüveg orr részénél érzékelő van. Ha úgy érzékeli, hogy egyenletes a légzésed(alfában vagy), beindul az anyag, és csak lazítani kell.

Szuper! De már megtanultam magamtól alfába jutni, mostanság nemigen használom.

2007. okt. 18. 18:12
légyi akinek van,az írjon hogy mik a tapasztalatai ezzel a termékkel,és hogy elégedett e vele!
2007. okt. 18. 18:10
Kinek van MindSpa relaxációs készüléke?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook