Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kinek van Kínai Csupasz Kutyája? fórum

Kinek van Kínai Csupasz Kutyája? (beszélgetős fórum)


2011. aug. 17. 20:31
biztos nagyon érdekli a válasz...
14. nana06
2011. aug. 17. 15:06

hát így tényleg értelmes volt a fórum elindítása...

:)

13. b4c06bc553 (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2011. aug. 16. 20:45
Ha dolgozik is, akkor elég sokáig, mert már éjjel van! :)
12. nana06
2011. aug. 16. 20:44
még mindig nem jött vissza? pedig úgy beszélgetnék róla...
11. Spiritus (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2011. aug. 16. 15:19
jah :(
10. andi6020 (válaszként erre: 9. - Nana06)
2011. aug. 16. 15:06
Lehet. Ezért célszerű olyankor fórumot indítani, amikor az ember 10-20 percig biztos gépnél van. Van aki odaírja, hogy "Most mennem kell, de várom a hozzászólásokat, majd visszaolvasok, köszönöm." Na ez is egy megoldás.
2011. aug. 16. 15:01
Biztos jön majd...lehet dolgozik, vagy valami fontos dolga van :)
2011. aug. 16. 15:00
Már megint a falnak beszélünk. Fórumindító sehol....:(
2011. aug. 16. 14:59

Szija!

Régen én is nagyon szerettem volna egy kínai kopaszkutyut, de itthon nem nagyon voltak vevők rá, mert mindenki más kutyust szeretett volna...így szavazásba kezdtünk és egy yorkshire terrier kutyusunk lett, akit nagyon imádunk! Ez a fajta sem hullajtja a szőrét, ha nálatok ez nagyon fontos.

Én akkoriban utána néztem a kopaszkutyáknak, és tényleg nagy macera van velük...ettől függetlenül én nem akarlak lebeszélni róla, mert nagyon aranyos kutyusok, és ha jó alomból választasz akkor még idegbetegek sem lesznek, bár ez nagyban azért a gazdától is függ...Nézz utána mindennek, és beszéld átt a gyerkőcökkel is hogy kinek mi lesz majd a feladata a kutyussal kapcsolatban, ki fogja sétáltatni, fürdetni, testápolózni, ki viszi pisilni, és ha szépen betartjátok, kapni fogtok egy új kistestvért...Imádnivalóak tudnak lenni :)

6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Bianco)
2011. aug. 16. 08:42

Szia.

Van valamennyi szőre egyébként.

Bolha abban a kutyában nincs, amelyiket bolhariasztóval kezelik, ergo nem a kutyától függ, hanem a gazdától.

Szőre meg nem csak a kopasz kutyának nem hullik.

Viszont a kopi kutya bőre rengeteg ápolást, odafigyelést igényel.

Persze te tudod mit szeretnél, de ha csak a szőr és a bolha miatt választanád ezt a fajtát, akkor inkább gondold át még egyszer.

5. b4c06bc553 (válaszként erre: 1. - Bianco)
2011. aug. 16. 08:35
Van szőre, csak kicsi!
2011. aug. 16. 08:27

Ezek agyontenyésztett idegroncs kutyák!


Tudom én, nekem is idegroncsom van :) imádom, de azért könnyebb lenne egy normálissal! (Nekem shar-pei)


A telken a szomszédunkhoz járt egy ember, akinek ilyen kutyája volt.

Állandó vékony hangú ugatás. MIndenkinek "beszólt".

Aztán egyszer rosszul járt. "Beszólt" egy németjuhásznak. Jól bekapta. Túlélte a pici, de hát csak valami kiegyensúlyozottabbat választanék gyerek mellé!

2011. aug. 16. 08:10

Szia! Ezt a bejegyzést nem igazán értettem. Nekünk westienk van. 2 éves. A kisfiam pedig 13 hónapos. A 6 hetente kozmetika illetve ultrahangos kullancs bolhaírtón kívűl nem csinálunk semmit. Amikor anno hazahoztuk a kisfiam a kórházból pár nap után együtt aludtak a nagy ágyon és a mai napig nincs szőr sehol.


Ez csak egy privát vélemény, ha "csak" ezért gondolkodsz kopaszkutyán.

Egy ismerősömnek van, folyton testápolózni napvédőzni! kell nyáron mivel nincs szőre ami védi a kis bőrét. Télen öltöztetni mert szőr hiányában nagyon fázós. Gondold szerintem ezt át. Ha úgy érzed írj privit szívesen írok tapasztalatokat sok kutyás-babás ismerősöm van és mi is azok vagyunk:)

További szép napot!

2. Bcicus (válaszként erre: 1. - Bianco)
2011. aug. 16. 07:39
AZt tudod, hogy mennyi ápolást igényelnek ezek a kutyák és mennyi betegségük lehet?
2011. aug. 16. 07:28

SZiasztok.

Hamarosan gazi leszek újra, viszont Kínai Csupasz Kutyám lesz ezalkalommal (DObberman és Westie után). Főleg a gyerekek miatt. Semmi bolha, semmi szőrhullatás. Kinek van ilyen kutyája? Tapasztalatokat szeretnék hallani:)))

Köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook