Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kinek tűnt el a narancsbőr és hogyan? Akinek 2.-3. fázisú volt. fórum

Kinek tűnt el a narancsbőr és hogyan? Akinek 2.-3. fázisú volt. (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2009. júl. 10. 18:44

Sziasztok!

Szerintem is első a torna!

Én Rékára tornázom és sokat javult, de a teákat is kipróbálom majd, meg ezt az eukaliptusz olajat. Sok folyadékot(víz)eddig is ittam. Kitartás egyszer csak eltűnik.

30. c1e9612cd3 (válaszként erre: 28. - Lexi018)
2009. márc. 27. 15:52
Az Avonosból én jópár tubussal elhasználtam már, és annyira nem új, mert tavaly ilyenkor jelent meg kb, csak kivették télire a katalógusból. Én láttam javulást tőle, de igazán az is csak akkor hatékony, ha tornázol is mellé. Csak úgy magában, ne várj nagy csodát tőle.
29. diegóóó (válaszként erre: 27. - 27be861736)
2009. márc. 27. 09:40
Hol lehet ilyen teát kapni?Ez a neve?
2009. márc. 27. 09:37
és szerintetek az AVON uj narancsbőrös krémje,a garnieres cuccok érnek valamit?(görgősek)
2009. márc. 27. 09:21
ja meg van egy cellulitiszes tea. az volt a napi első teám.
2009. márc. 27. 09:21
méregtelenítettem, és tornáztam. sok folyadék, főleg csalán és zöld tea cukor nélkül. és csak 1 kávét ittam reggel. azt muszájból. 1 hónapig étkezéssel és tornával, utána még 3 hónapig torna.
2009. márc. 24. 18:01

Nekem a fenekemnél már elég gázos volt!!Elkezdtem tornázni Alexandrára (hetente 6x )már -8kg nál járok és a narancsbőr is nagyon jól eltűnt.

szóval szerintem a TORNA TORNA TORNA és 6 után semmi kaja..

24. diegóóó (válaszként erre: 21. - MelisUK)
2009. márc. 24. 17:53
Mennyi csalánteát lehet inni?Mennyit ittál?
23. MelisUK (válaszként erre: 22. - 43d02447da)
2009. márc. 24. 17:32
Pedig lehet nassolni is, csak délelőtt.
22. 43d02447da (válaszként erre: 15. - MelisUK)
2009. márc. 24. 15:10

Szia nem nassolok semmit!:) egészséges kaják!

Amúgy suliba járok lehet a sok ülés..

2009. márc. 23. 10:07
És lányok, ne feledjétek, a csalán tea is tényleg segít, még arra is jó, ha valakinek a teste vizesebb az átlagnál, kihozza a fölöslegesen lerakódott vizet a szervezetből, így a súlyunk és a vastagságunk is változik egy kicsit.
20. MelisUK (válaszként erre: 16. - Nikcsike)
2009. márc. 23. 10:06

Gyógyszertárban és gyógynövényesben lehet kapni eukaliptusz olajat. Az illóolajok nem ugyanazok, amiket párologtatásra kell használni, erre nagyon figyelj oda. Ami gyógyszertárban kapható, az gyógyszer, tehát az eredeti eukaliptusz olaj lesz. Megfázás ellen nagyon jó, a ciprusiak esküsznek rá. Ha érzik, hogy kezdenek betegek lenni, akkor a kezükbe öntenek egy picit és felszívják az orrukon. Na én ennyire nem vagyok még elvetemült, bele is pusztulnék, a szemem majd kifolyik tőle, ha csak az olajos kezem az arcomra teszem és szívok egyet belőle. :P

Nekem olyan van, hogy egy nagy kereszt is van az elején, de nekem mind Ciprusról van, ott éltem fél évig, akkor szereztem be rengeteget.

De a vietnámi balzsamban is van eukaliptusz, menta és még sok más, ami szintén jó, csak az még jóval erősebb.

Nálunk (most Skóciában élek) lehet a Tescoban is venni ilyen olajokat, nem tudom, hogy odahaza mi a helyzet.

19. c1e9612cd3 (válaszként erre: 16. - Nikcsike)
2009. márc. 23. 01:00
Ja, ha veszel eukaliptusz olajat, arra azért figyelj, hogy eredeti legyen, mert 1 csomó utánzatot is láttam már, ami csak illatosított olaj! Az pedig nem ugyanaz!
18. c1e9612cd3 (válaszként erre: 16. - Nikcsike)
2009. márc. 23. 00:58

eukaliptusz olajat kapsz naturland boltokban, meg mindenütt, ahol a bio leveket, natur cuccokat árulják, szóval, olyan boltot keress, ami az egészséges életről szól árúkészletileg :)

Én is most készülök venni, de én még másfajta olajat is keverek hozzá (ha meglesz), mert más illóolajnak is van narancsbőr ellenes hatása, csak én tekercseléssel akarom csinálni. Na majd meglátjuk, milyen eredménye lesz! :)

Én azért szerencsés vagyok ilyen téren, mert nem sok narancsbőröm van, nagyon halvány csak. De azért jobb lenne nélküle :)

2009. márc. 22. 23:47

Szia fruzsonka!

Nekem is eltűnt pedig eléggé látszódott.Ami nálam bevállt,az a tekercselés volt.Én nem tettem alá semmilyen krémet,csak mozogtam,pontosabban futottam.Ha végzel előtte nyújtásokat akkor még szálkásít is.23 éves voltam mikor eltűnetettem ezzel a módszerrel.Nekem azóta nem is igen jött vissza,pedig 31 éves vagyok és túl vagyok már egy szülésen is.

Az,hogy fiatalon ki mennyire narancsbőrös az addottság kérdése.Ki milyen kötőszövettel rendelkezik.

Nálad még elég,ha sok folyadékot iszol,betekercseled magad,mindennap mozogsz közben 1 órát.

Igazából,nem csak a sok szénhidrát fogyasztás okozzhatja,hanem a rengetek műkaja és ital amiben ott a sok tartósítószer.Édességet lehet enni,de csak mértékkel,hiszen szüksége van a szervezetünknek a szénhidrátokra is.

Remélem így vagy úgy,sikerül eltűntetned valamilyen módszerrel.De így útólag visszagondolva,ez csak minket nőket zavar,a pasik észre sem veszik:)Hidd el,ők magát az egész nőt nézik,és nem a narancsbőrre koncentrálnak:)

16. nikcsike (válaszként erre: 15. - MelisUK)
2009. márc. 22. 22:09
milyen mentolos krém?? és eukaliptusz olajat hol lehet kapni?? gyógynövényesben, vagy lehet tesco-félékben is???
15. MelisUK (válaszként erre: 10. - 43d02447da)
2009. márc. 22. 22:00

Nem lehet, hogy az aerobik mellett szoktál nassolni és elég sokat ülni? Ha sokat ül egy nő pl a net előtt vagy tanulva, olvasva, stb., akkor semmi nem elég. A lényeg, hogy ne legyünk punnyadtak - nem elég a napi aerobik! Főleg, mikor idősödik is az ember. Én a te korodban 45 kiló voltam és egy gramm narancsbőr se volt rajtam. Azóta jöttek föl kilók és sajnos megjelent velük a cellulitisz is, de kevesebbet ülve, többet mozogva, napi rendszerességgel tornázva, kamilla és csalán teát gyakrabban fogyasztva és mentolos krémekkel vagy olajokkal kenve a combom és fenekem tökéletesen eltűnik a narancsbőr. Lassan 26 éves vagyok, ha nekem eltűnik, akkor neked is el fog, csak ügyesnek kell lenned. És persze a kilók is szépen lemennek.

A kamilla és a csalán tea azért jó, mert tisztítják a szervezeted és vízhajtó hatásuk van. A testedben fölöslegesen lerakódó víz is távozik a csalán teától, így kiürülnek azok a lerakódott salakanyagok, amik megragadtak benned, amik a narancsbőrt okozzák.

A mentolos krémek és olajok "belső fázást" okozva felgyorsítják a vér áramlását, ezáltal is felszabadulnak a leragadt salakanyagok, szépen el fog tűnni a narancsbőr. (A leghatásosabb az eukaliptusz olaj hígítás nélkül. Hozzá kell szokni, mert először irtóra fázni fogsz tőle, még akkor is, ha a forró fürdővizedbe csak 1-2 cseppet teszel, de hamar hozzá fog szokni a szervezeted és töményen is fölviheted a combodra, popsidra. Vigyázz, nemi területen irtóra csíp, ne kerüljön oda, figyelj nagyon. Ugyanígy használható a piros tirgises-sárkányos vietnámi balzsam vagy gyenge verzióként vick vaporup vagy a tescos mása ennek.)

És a csokiról, cukorról, kekszről le kell mondani, minél több zöldséget enni, nem túl sok gyümölcsöt, nagyon kevés kenyér és tésztafélét. Kenyeret lehetőleg csak reggelire egyél. Sétálj minél többet a szabad levegőn, a gyors gyaloglás is nagyon jó - de a futástól lógni fog a mell vagy totál összemegy, azt hagyd ki. Használd minél többet a lábaid, ülj minél kevesebbet.

2009. márc. 22. 20:55
:)na igen..:(((=(
13. 2577cdcc12 (válaszként erre: 10. - 43d02447da)
2009. márc. 22. 20:00
Újabb tudásbázis :DDD Ez nem kor és kilófüggő sajnos :o(, de ne keseregj, a nők 99 %-a küzd ellene...
12. zani (válaszként erre: 10. - 43d02447da)
2009. márc. 22. 19:29

láttam én már narancsbőrt 10 éves kislányon is...

átkozott egy parazita az biztos, mi is küzdünk egymással, egyelőre ő az erősebb. :(

2009. márc. 22. 18:09
és még is van:S aerobikra járok és nem tűnik el..semmitől.
2009. márc. 22. 18:09
Hát én még fiatal vagyok a narancsbőrhöz 18 évesen sés 55 kilossan:D
9. zsuzso100 (válaszként erre: 7. - 9ea67a7a1c)
2009. márc. 22. 15:05
:-D
8. Dite
2009. márc. 22. 15:02
Sajnos teljesen nem tűnik el. Igaz sokat lehet halványítani. Különböző Krémekkel sok folyadékkal, tornával. De a legjobb szerintem az ultrahang kezelés kozmetikában.
7. 9ea67a7a1c (válaszként erre: 6. - Zsuzso100)
2009. márc. 22. 15:02
köszönöm:)tudom én csak hivatalosan nem kategorizálom igy.....
6. zsuzso100 (válaszként erre: 2. - 9ea67a7a1c)
2009. márc. 22. 15:00

1. fázis: nem látszik szabad szemmel

2. fázis: szabad szemmel is látható, de nem gázos, még krémmel javítható

3. fázis: szabad szemmel is feltűnő, elvileg krémekkel nem javítható.

Valahogy így vannak.

2009. márc. 22. 14:59

Tavaly a mozgástól nekem is nagyon sokat javult, aztán télen újra elcsúnyult...most kenem paprikás krémmel és tekercselem, meg kéne használni a narancsbőr krémeimet.

Van ilyen loeral-os zöld masszírozós krémes dobozom, azzal végigmegyek és utána avon-os krém, most ez maradt még tavalyról.

2009. márc. 22. 14:55
3 hete kezdtem el tornázni és melette a 1,5 2 liter ásványvizet iszok naponta. És szemmel láthatóan javult.
2009. márc. 22. 14:52
El nem tűnt, de a Garnier sárga golyós cucca nagyon sokat javított a dolgon! És az illata is jó! :)
2009. márc. 22. 14:51
lehet tudatlan vagyok de mik ezek a fázisok narancsbőrnél?én azt tudom hogy nagyoncsúnya vagy kevésbé:)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook