Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kinek tűnt el a narancsbőr és hogyan? Akinek 2.-3. fázisú volt. fórum

Kinek tűnt el a narancsbőr és hogyan? Akinek 2.-3. fázisú volt. (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2009. júl. 23. 16:13
Kb 10 kilótól akarok megszabadulni, 153 cm magas vagyok, 55-60 kiló között mozgok. Remélem hamar meg fog látszani valami.
60. FiliDigi (válaszként erre: 58. - Angie_24)
2009. júl. 23. 14:00

Rubint Réka 2009 - Légy feszes és fitt heti 4 edzéssel.

Az Ncore-on láttam, ha jól emlékszem. De boltban is megvehető 1990,-Ft.

Szerintem nagyon jó és nehéz, de szépen formál. Szerintem ez a legjobban sikerült DVD-je eddig, bár én a gyakorlatokat kombinálni szoktam.

59. FiliDigi (válaszként erre: 56. - Dorina22)
2009. júl. 23. 13:56

A Lurdy házban egy sportboltban vett nekem anyu őket, a lábsúly 2000Ft- volt a csuklósúly 1500Ft, ha jól emlékszem, de a csukló nem vált be, mert lecsúszik, fél kg-os, de szerintem az érdemes beszerezni, amit Réka is használ.

Szerintem, ha keveset akarsz fogyni, kb 5 kg- akkor lehet, nekem legalábbis sikerült a tornával meg kicsi odafigyeléssel.

58. Angie_24 (válaszként erre: 39. - FiliDigi)
2009. júl. 23. 13:06

mi a címe?

vagy melyik letöltőoldalon láttad?


szeretném letölteni :)

és köszi a tippet!

2009. júl. 22. 23:14

FiliDigi: De még csinálom,a héten úgy ahogy terveztem,de jöv7től elég nekem a heti 3x10perc:)nem vagyok én olyan csúnya:D de ha te már 2éve nyomod,akkor elég feszes lehetsz,nem?:)

Am azt mondta Réka a DVDn,h.a kezdőknek nem kell láb meg csukló súly,sőt én a step lépcső nélkül is megtudtam oldani,inkább annak kell ezeket beszerezni,aki nagyon rááll vagy fanatikus:)

56. Dorina22 (válaszként erre: 43. - FiliDigi)
2009. júl. 22. 21:06

FiliDigi, hol vettél csukló ill. láb súlyt és milyen árban? Nekem is megvan a 2009-es Réka.

Szerintetek ezzel a DVD-vel fogyni, karcsúsodni is lehet vagy csak feszesít?

2009. júl. 22. 19:52

Ma én is tornáztam, kicsit beteg lettem, így 2 napot ki kellett hagynom. Ma én is a combos részt csináltam, nagyon kemény, de változatos szerintem és tényleg gyorsan eltelik az idő. + volt még 30 perc felsőtest!

Syl90: Akkor nem is folytatod a dvd-re való tornát?

Én is csak erősítek ,tavaly lefogytam a 6 kg-ot, amit akartam azóta is tartom:-)

2009. júl. 22. 17:54
Áh,kegyetlen volt ez a comb torna,bár gyorsabban elment a 20perc ezzel,mint a popsival...nem tom más hogy bírja...plussz azok akik fogyni akarnak,nagyon sajnálom őket,igaz,h.én csak erősítek,és ez semmi lehet ahhoz képest,aki fogyás miatt tornázik,régebben azt gondoltam,h.én simán letudnék fogyni,ha meeghíznék,más meg nem értem miért nem tud,hát értem:D bár én az edzőtermet javasolnám,ez a torna kikészít:S
2009. júl. 21. 21:26
2éve? Hát gondolom akkor már elég formás lehetsz,nem? Na az izomláz nem kímél:) De az csak jó,mert akkor csakneem csináltam rosszul:) Holnap írom a beszámolót a comb gyakorlatról:)
52. FiliDigi (válaszként erre: 51. - 9a42fa681e)
2009. júl. 20. 19:55

Hát én már hozzászoktam, és hiányzik ,ha akár 20 percet nem mozgok egy nap. Ülőmunkát végzek ,tehát este jólesik és már 2 éve tornázok,így már tényleg lételememmé vált. Persze tuti vannak,akik régebb óta.

Én sem akarok fogyni,csak formásodni és még van egy kicsi narancsbőröm,ezért muszáj a popsi és a comb gyakorlatokat csinálnom.

2009. júl. 20. 19:33
5x csinálod egy héten? Nekem ez a 4 is soknak tűnik,mert eddig heti 3x tornáztam magamtól,de ma kipróbáltam a Réka DVDt,hát csatlakoznék AndiAnyukához,mert én is szidtam,mennyit kell ismételni,hát...húúú:@:) Na szóval én úgy csinálom,úgy osztom be,ahogy a Réka elmondta a DVD-n,hétfőn 20perc szerdán és pénteken,vasárnap pedig a 40perces:) Ma popsi tornát végeztem,de gyááá....kiváncsian várom a szerdát,a comb tornátXD kidőltem:D kemény nagyon:) Azt hiszem jobb lesz nekem az edzőterem,valahogy a gépek jobban vonzanak,de ezt most akkor is csinálom szeptemberig,igaz én nem fogyni csak feszesedni akarok:)
50. FiliDigi (válaszként erre: 48. - 9a42fa681e)
2009. júl. 20. 09:04

Én heti 5X igyekszem mindig kombinálom a gyakorlatokat.

40 percet szeretek 1 nap tornázni és 2 blokkot kötök össze.

Az alábbi módokon:

- 20perc comb és 20 perc popsi

- 20 perc popsi 20-30 perc has( attól függ melyik DVD-t választom)

- 20 perc comb 30 perc felsőtest

- 20 perc comb 20-30 perc has.

Illetve nekem tetszik az új DVD-n a 40 perces blokk is!

Ha véletlen kevesebb az időm akkor is igyekszem 20 percet szakítani egy kis tornára. Hétvégén meg beiktattam a reggel 20 este 40 percet. Ezt mondjuk csak 3 hete csinálom így.

Szünnap a hétfő vagy kedd és a péntek szokott lenni!

Nekem már hobbimmá is vált, igazán amit akartam leadtam,több nem is nagyon sikerülne,mondjuk már csak a narancsbőrön kéne javítanom, és az alakformálás a célom, de erre a Réka tökéletes, legalábbis nekem nagyon bevált.

Kitartást és menni fog!

2009. júl. 20. 07:53

A Rubint Rékás gyakorlatok tényleg jók!!!

A férjem is megemlítette már 3-4 napos torna után, hogy a popóm "karcsúsodott"!!!Remélem, a combom is formálódik, és akkor a narancsbőröm is eltűnik...

Pedig magamban mindig szídom a RR-t torna közben, mert kemények a gyakorlatok, sokat kell ismételni, néha idegesít is a hangja, meg szakad rólam a víz, de el kell ismernem, hogy nagyon hatásos!!!!!!!!!

2009. júl. 19. 21:11
Ma szereztem meg a DVD-t,holnap kezdem el az edzést;) FiliDigi te heti 4x csinálod? és mindenre tornázol vagy csak popsira?
47. FiliDigi (válaszként erre: 46. - Gummy)
2009. júl. 19. 14:59

Szia!

A DVD címe: Rubint Réka 2009 - Légy feszes és fitt heti 4 edzéssel!

46. Gummy
2009. júl. 19. 12:52

Sziasztok! Melyik ez a DVD?


Mi a címe? Előre is köszi!

2009. júl. 19. 10:51

Nagyon jó az új DVD! Megvettem a kötelet és sokkal hatásosabb nekem. a Combon ,popsin már látszik a változás! Szerintem még mindig a torna a nyerő.

Ti hogy haladtok?

2009. júl. 15. 21:18
Huh,hát én már december óta tornázgatok,de csak így magamtól,van egy kis változás,de azért mostmár jobban ráállok,mert szeretnék feszes lenni,szeptemberig nyomom Réka dvdjét,aztán edzőterem...de am step lépcső heylett ott a sima lépcső,én ezekkel nem igen foglalkozom:)
43. FiliDigi (válaszként erre: 41. - 9a42fa681e)
2009. júl. 15. 08:31

Én csukló és láb súlyt eddig,meg a felsőtestre kézi súlyzót 1kg-osat!

Step lépcsőt most keresek, de még nem sikerült beszereznem a gumikötélre meg várok, azt mondták a héten jön a Mammut1-es boltba!

Szerintem sokkal hatásosabb a comb rész is, ha van lábsúly a lábamon, még a hasizomnál is fent hagyom!

Te mióta tornázol?

2009. júl. 14. 21:42
jah és vmi harisnyát is említ...
2009. júl. 14. 21:38

Réka minden résznél használt valamilyen eszközt: step lépcső. csukló súly, láb súly, gumikötél.

ezt írja egy oldal,FiliDigi Te használtál valamit?

2009. júl. 14. 20:12
Én nem szedek fogamzásgátlót,így attól nem lehet:) Am rákerestem neten a dvdre,és tök jó:) meg 2000ftért nem is drága,majd megnézem h.lelehet e tölteni,aztán ha nem megveszem:) már ha itt kapható:S
39. FiliDigi (válaszként erre: 37. - 9a42fa681e)
2009. júl. 14. 11:57

Ez az új, legalábbis én arra gondoltam. Múlt héten jelent meg, de én láttam már letöltőoldalakon is, ha valaki nem akarja megvenni!

Napi 20 perc és szerintem megéri!

2009. júl. 14. 10:17
Szerintem a fogamzásgátlók nagyon sokat rontanak a narancsbőrön. Ha valakinek nincs, attól majd lesz, nekem ez a tapasztalatom. Na meg a sok méreganyag, amit beviszünk a szervezeteünkbe.
2009. júl. 14. 10:13
Jah,de ez amúgy az új dvdje?
36. 9a42fa681e (válaszként erre: 35. - FiliDigi)
2009. júl. 14. 10:13
Szija! Köszi szépen...akkor lehet megveszem,már ha lehet kapni nálunk is...:S
35. FiliDigi (válaszként erre: 34. - 9a42fa681e)
2009. júl. 14. 08:43

Szia!


Én a Réka popsi gyakorlatait ajánlom ,legalábbis nekem nagyon bevált!Szerintem hatásos és csak formálódni fog tőle a popsid meg erősödni és eltűnik a narancsbőr! Nekem ez vált be!Én nem kentem semmivel.

2009. júl. 13. 21:21

Sziasztok!


160-162 cm körül vagyok és 46kg nyomok,tehát vékony lányka vagyok,ha fogalmazhatok így,de sajnos nekem is kijött a narancsbőr a fenekemen,nem szeretnék fogyni,de a tornától nem is nagyon lehet,nem? Mert tornázgatok én hébe-hóba,de azt még anó azért kezdtem el,h.feszesebb legyek,szeptembertől járok majd edzőterembe...szóval az lenne a kérdésem,h.ha használom a krémet és mellé tornázok akkor eltűnik? Mindegy milyen tornát végzek? Mármint gondolom fenék torna hasznosabb...

2009. júl. 13. 20:39
Én egy hete tornázom a Réka új DVD-jére és már az is nagyon sokat segített!A többire is 2 éve ,de ez nagyon hatásos 1 hét alatt sokat javult! Aki teheti próbálja ki!
2009. júl. 10. 20:15
Torna! Torna! Torna! Hogy kifeszüljön a bőr! Sajnos beadják az agyunka, hogy a krémek nagyon jó, de csak feltöltik vízzel a bőrréteg alatt, hogy kiegyenesedjen a bőrfelszín! Sajnos eltűnni nem fog, de ha sokat tornázol, az izom kifeszíti a bőrt és elmúlik, vagy halványul. Nekem így volt, ahogy abbahagytam, úja látványosabb volt. Nem hiszem, hogy akkor eltűnt, most meg újra kialakult.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook