Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kinek mondanál köszönetet az életben elért eredményeidért fórum

Kinek mondanál köszönetet az életben elért eredményeidért (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. nov. 10. 07:14

A szüleimnek. :)

És rendszeresen meg is köszönöm nekik! :)))

7. Annie1130 (válaszként erre: 1. - Szivárványlepke)
2012. nov. 10. 07:09
Kik segítettek engem ahhoz, hogy az legyek, ami ma vagyok? Egyszerű a válasz: mindenki. Mindenki, akivel eddigi életem során akár csak egy félmondatot is beszéltem, minden impulzus, ami eddig ért, legyen az jó vagy rossz, hozzásegített engem ahhoz, hogy az legyek, aki lenni szeretnék, aki ma vagyok.
2012. nov. 10. 06:54

Én egyértelműen a szüleimnek köszönhetem, akikre nagyon büszke vagyok és akiket nagyon szeretek! Bár a gyermekeimet is tudnák segíteni majd hosszú ideig még! Ezt igyekszem is mondani nekik mindig.

Akinek pedig az utóbbi pár évben még köszönetet mondanék, a férjem, szintén csodálatos ember! :-)

2012. nov. 10. 06:44
A kineziológusomnak,az exemnek,és a jelenlegi páromnak,és már megtettem,elmondtam.
4. Szivárványlepke (válaszként erre: 3. - 298b15dfdd)
2012. nov. 10. 06:42

szia!


az nagyon jó, de tudod akik igazán szeretnek téged mindig szeretnek még akkor is ha te nem így gondolod, vagy azt hiszed nem lennének rád büszkék.

3. 298b15dfdd (válaszként erre: 1. - Szivárványlepke)
2012. nov. 10. 06:35
Már megköszöntem,bár az utóbbi pár évben nem lenne rám túl büszke:(
2012. nov. 10. 06:02
Én először is a szüleimnek vagyok hálás megszülethettem, aztán a tanárnőmnek, aki megtanított olvasni, a páromnak, aki nagyon szeret és megtanított adni, és hálás vagyok azoknak akik bár rosszat akartak, de nem sikerült nekik, az emberekért, akik egyenként csodálatos lények, stb.
2012. nov. 10. 05:56

Sziasztok!


Én csak annyit szeretnék kérni ha egy percre megállnátok,akkor kik segítettek téged ahhoz ami ma vagy. és ha teheted mond is el neki. minden ember éhes arra, hogy köszönetet mondjanak neki. nagyon szeretik. csak pár szó de a másik lelke ki vírul tőle. próbáld ki. de azért írjatok is mert kiváncsi vagyok rá.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook