Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kinek milyen visszatérő álmai vannak? fórum

Kinek milyen visszatérő álmai vannak? (beszélgetős fórum)


1 2
33. katus3
2010. nov. 21. 14:22

Évekig volt visszatérő álmom, hogy kocsit vezetek,méghozzá nagyon jól.:-) Sok éve van jogsim,de a valóságban nem tudtam vezetni, tavaly kezdtem el igazából, azóta nincs ez az álmom,viszont tényleg megtanultam.:-)


Másik ilyen álmom,ami nem kellemes, az az,hogy érettségiznem kell,de nem tudok semmit. Kikészülök tőle.:-/ Pedig a valóságban 4,4-re vizsgáztam,ami nem olyan rossz.:-)

2010. nov. 21. 02:08

Gyakran álmodom, hogy valami nagy kastélyban megyek a folyosókon... lépcsőkön...rengeteg szoba... S mindben tudom mi van...egyik álmomban keresett és elveszett dolgokat a másik álmomban 2 nap múlva megtalálom. Néha félelmetes érzés...

Mintha már jártam volna ott...


De nem :(

2010. nov. 21. 01:28
Par evig rendszeresen almodtam, hogy a furdoben vagyok , ajto zarva viszont a viz meg elonti a furdoszobat es ki akarok jutni.
30. petka
2010. nov. 20. 22:32
Meredek lepcsok korlat nelkul. Felrobbano es zuhano repulogepek. Van hogy eloszor zuhan es utana robban.
29. 484b000711 (válaszként erre: 22. - CILUSKA)
2010. nov. 20. 22:18
:))
28. Zazaaa (válaszként erre: 27. - Tündér74)
2010. nov. 20. 22:14
Én nem menekülök. Egyszerűen csak felszállok és repülök.
2010. nov. 20. 21:45
Sokszor álmodom én is azt, hogy menekülök valaki elől, már majdnem utolér, de akkor hirtelen felszállok mint egy madár és repülök:)
26. Zazaaa (válaszként erre: 25. - Sonysony)
2010. nov. 20. 21:11
Én is mindig megállapíttom hogy igazából repülök. Aztán mikor felébredem kopp :D
25. sonysony (válaszként erre: 1. - Zazaaa)
2010. nov. 20. 20:58

Én is repülök álmomban rendszeresen.

Reggel mikor felébredek általában a karjaim és a hátam a lapockáimnál fájnak a szárnycsapásoktól.

Sokszor amikor emelkedek nagyon figyelnem kell a villanyvezetékekre, faágakra madarakra.

Szinte mindig megállapítom: végre valóban repülök és nem csak álmomban .....

24. Zazaaa (válaszként erre: 22. - CILUSKA)
2010. nov. 20. 20:37
Ilyen nekem is volt. :D egyszer majdnem megtaláltam,de szerencsére pont felébredtem és kifutattam a wc-re :D
2010. nov. 20. 20:13
Elkötöm faterom kocsiját.
2010. nov. 20. 19:30

Keresem a legközelebbi WC-t, mert nagyon kell pisilni.

Eddig szerencsére nem találtam meg...

21. Titánia83 (válaszként erre: 20. - Móriczka)
2010. nov. 20. 19:25
Akkor menj el egy kineziológushoz!
20. Móriczka (válaszként erre: 4. - Titánia83)
2010. nov. 20. 19:13

Köszi a tippet de gyanítom nem fogok szembe nézni a félelmetes lóval :-)) ugyan is azóta félek tőle mikor egy ló versenyen el akart taposni addig semmi gondom nem volt mert állítólag a ló emberre nem támad

Hmm.. az lehet de nagyon megijedt csóri jószág és hanyatt homlok menekült a pályáról ja és pechemre pont az útjában voltam .

Szóval tudom hogy nem volt szándékos részéről de sajna az nem nyugtat meg hogy véletlen akart eltaposni .

Az álmaimban általában vagy ágaskodó lovat látok és jön felém és a mellső két lábával akar "támadni" vagy ,el vagyok esve egy mezőn és jönnek a lovak de rengeteg és majdnem eltaposnak és alig tudok kitérni a lábaik elől .

Erről szólnak a visszatérő álmaim:-(

19. Zazaaa
2010. nov. 20. 18:56
Történt velem egy olyan eset is, sőt több,de ezt az egyet kiemelném. (mondjuk ez szerintem nem álom volt) Szóval,kb 2éve történt mikor délután bementem a szobámba,hogy egy kicsit lepihenek. (nem aludni.) Lefeküdtem az ágyra,lehunytam a szemem.Úgy nem is gondoltam semmire. . Eltelt kb 5-perc s azt éreztem hogy lebegek. Láttam a testem ahogy ott fekszik az ágyon. Majd egy fura lény került a hátam mögé,és azt suttogta hogy segítesz? Vagy meghalsz? Én meg mondtam gondolatban neki hogy segítek. De közbe küzdöttem,mert nem tudtam megmozdulni. Láttam ahogy tesóm bejött hozzám a szobába,s szólítgat hogy kelljek fel. . . De én csak ott feküdtem. Aztán nagy nehezen mégis sikerült.
2010. nov. 20. 18:55

Régebben sokszor azt álmodtam, hogy menekülök valami, valakik elől.. állandóan futottam, hol kommandósok üldöztek,vagy csak lépcsőn szaladtam, de megállás nélkül, csak futottam és futottam.



Egyszer viszont az egyik nagymamámmal álmodtam, aki akkor volt nagy beteg és kórházban volt. Álmomban egy padon ült én meg egy fánál álltam, és csak néztük egymást, de olyan nyugodt volt és ez valahogy megnyugtatott engem is. Egyszer elkezdett integetni és távolodott, reggel csörgött a telefon, hogy meghalt:( Szerintem így köszönt el tőlem...

17. Zazaaa
2010. nov. 20. 18:46
Sokszor van olyan,hogy fent vagyok de mégsem. Nehéz érzés van a testemen. Hiába akarok megmozdulni,de nemtudok. Közbe hallom hogy megy a tv,meg minden,de egyszerűen a testem nem mozdul.
16. Zazaaa (válaszként erre: 12. - 216047d34f)
2010. nov. 20. 18:41
Lehet benne igazság. De nem minden esetben. Az az érdekes mondjuk,ha olyat álmodok,s tegyük fel az álmomban valamelyik testrészem megsérül,az fáj mikor reggel felkelek.
15. Zazaaa (válaszként erre: 10. - Titánia83)
2010. nov. 20. 18:38
Úhh,még gyerekkoromban én is rendszeresn álmodtam azt,hogy nagy tankokkal jönnek a katonák,s elakarnak vinni.
14. Titánia83 (válaszként erre: 12. - 216047d34f)
2010. nov. 20. 18:38

Pont ezért nehéz, ha hirtelen felébresztenek. Mert akkor gyorsan kell visszatérnünk. :S


Nekem a múltkor a macskám egy tálat eltört éjjel. Úgy ébredtem, hogy le voltam zsibbadva, és félig ájultnak éreztem magamat. :S


Bár azt nem hiszem, hogy unaloműzés. Magasfokú tanítási folyamatok zajlanak akkor, na meg más lelkekkel való kommunikáció a következő időszakra.


Ezért mondja Müller, hogy a találkozás a lelkek között már akkor létrejön, amikor még a fizikai testük nem is találkozott.

13. Titánia83 (válaszként erre: 11. - Jézus)
2010. nov. 20. 18:36
Egyetértek, a valóság egy másik dimenziója. Egy olyan dimenzió, amit álom síknak nevezünk.
12. 216047d34f (válaszként erre: 11. - Jézus)
2010. nov. 20. 18:36
amíg alszunk, a lelkünk, elűzvén az unalmát, szépen bolyongani kezd más dimenziókban:))))
11. jézus
2010. nov. 20. 18:34
az álom valoság csak más dimenzióban
10. Titánia83 (válaszként erre: 9. - Zazaaa)
2010. nov. 20. 18:33
Én bizonyos ajtók mögött félek, hogy az ajtón keresztül hátba lőnek. Régen álmodtam ilyet, hogy katonák jönnek értem, én meg állandóan el akarok bújni...
2010. nov. 20. 18:31
A másik visszatérő álmom pedig az hogy fegyveresek üldöznek,és szitává lőnek. (van mikor csak egy két golyót kapok.) Olyan is volt hogy láttam ahogy elvérzem. De nem a saját testemben láttam magam. Végülis a lényeg az,hogy mindig túlélem. . Feltámadom.
8. Titánia83 (válaszként erre: 6. - Lacuslacus)
2010. nov. 20. 18:30
Szerintem ha ez egy létező hely, és el kezded keresni, kutatni, meg fogod találni. Talán el kell oda menned... de szerintem is neked kell megtalálnod a jelentését.
7. Zazaaa (válaszként erre: 6. - Lacuslacus)
2010. nov. 20. 18:27
Az álmodnak a jelentését neked kell megfejtened.
2010. nov. 20. 18:23
Én már nagyon sokszor álmodtam egy helyről, ahol életemben még soha nem jártam, de álmomban mindig úgy emlékszem erre a helyre, hogy már jártam ott. Van ott egy nagy tó, amiben szoktam fürdeni is, meg néha szép színes halakat nézegetek a vízben ! De hogy ez mit jelenthet???
2010. nov. 20. 18:18
Én nagyon gyakran álmodom repülőgér-katasztrófát, de mindig másképp történik. Gyermekkorom óta visszatérő álom, pedig életemben összesen 4X repültem, utoljára kb. 15 éve. Kivétel nélkül minden alkalommal felébredek, annyira félelmetes. Sokszor ha vissza is alszom, folytatódik az álom. Borzalmas.
4. Titánia83 (válaszként erre: 2. - Móriczka)
2010. nov. 20. 18:15

Akkor valahogy le kellene győznöd a lovaktól való félelmedet. Csak egy jó tanács, a félelmeknek addig van erejük, hatalmuk fölötted, amíg táplálod őket. Ne menekülj legközelebb a lovak elől, hanem nézz szembe a félelmeddel. És általa le fogod győzni!

(Lásd: Tudatos álmodás)


Vagy egy kineziológus is tud segíteni feloldani... Lehet előzőéletbeli trauma, amit nem tudsz feldolgozni.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook