Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kinek mikor mutatta ki a teszt a terhesseget? fórum

Kinek mikor mutatta ki a teszt a terhesseget? (beszélgetős fórum)


30. eva215
2011. jún. 11. 09:30
Nekem a "nem várt" mensi első napján/reggel már mutatta, és egész szépen. Medi-lab-os volt a teszt, 20-as érzékenységű.
2010. nov. 16. 14:09
Nekem a 4 héten,rá egy hétre mentem uh-ra,és akkor voltam 5 hetes:):)
28. katika23 (válaszként erre: 27. - 9bbc382386)
2010. ápr. 2. 10:54
hat igen sok ilyen esetet hallottam hogy nem biztonsagos azt tudom de eddig meg nem volt baj vigyaz a parom de azert sohsem lehet tudni de nem lenne baj ha becsusszanna hisz ha egyaltalan nem akarnank maskepp is vedekeznenk!de ilyen idohuzas van bizonyos dolgok miatt hogy meg azert raernenk vele de semmi baj nem lenne ha megis jon!eleg idosek vagyunk sot a parom 7 evvel idosebb nallam o mar szeretne de varjuk h az egyetem lejarjon hisz mellette foallasban dolgozok igy nincs sok szabadidom es megerolteto!amugy meg nem vettem tesztet varok en ahogyan szamigalok kb a fogantatastol a 3ik hetben lehetnek es nemsokara a dokihoz is szeretnek elmenni de elotte meg csinalok tesztet!!majd megirom h mi lett!kellemes napot!
27. 9bbc382386 (válaszként erre: 26. - Katika23)
2010. ápr. 1. 18:11

Bizony :)

Ilyen védekezésből született a lányom.

2010. márc. 31. 07:12
jo reggelt!hat eselye az van ugyanis csak megszakitassal vedekezunk es amint tudni lehet nem a legbiztonsagosabb!!szoval lehetseges!
25. 9bbc382386 (válaszként erre: 16. - Katika23)
2010. márc. 30. 18:55
Dehogynem!Azért vettem tesztet.De anno nem mutatta ám ki a pár napos terhességet :)
24. 66cec28b76 (válaszként erre: 23. - Vvicus)
2010. márc. 30. 18:41
Ne haragudj az más tészta. Szerintem ő nem a méhszájamat vizsgálgatja,az az orvosomra tartozik.
23. vvicus (válaszként erre: 19. - 66cec28b76)
2010. márc. 30. 18:21
Bocs, nem sértés, ez tényleg már csak a vicc kedvéért, de a férjedet/párodat is leállítod félúton?
22. vvicus (válaszként erre: 14. - Katika23)
2010. márc. 30. 18:19
De mennyi esélye van annak, hogy becsusszanhatott?
21. vvicus (válaszként erre: 19. - 66cec28b76)
2010. márc. 30. 18:18
Mi bajt csinálhatnék tökig levágott körömmel, és Claraseptes, forróvizes alapos kézmosással? Rengeteg nő alkalmazza ezt a módszert, néz utána, és utána ítélkezz. Amúgy meg kinek a pap, kinek a papné.
20. katika23 (válaszként erre: 19. - 66cec28b76)
2010. márc. 30. 15:17
oszinten en sem szeretek nyulkalni magamnak!az a doki dolga :)
19. 66cec28b76 (válaszként erre: 8. - Vvicus)
2010. márc. 30. 13:49
De miért kell azt mmagatoknak nézegetni. Már ne haragudj, szerintem nem kéne magatoknak olyan mélyre nyulkálni még valami bajt csináltok.
18. adfa0d8bdb (válaszként erre: 16. - Katika23)
2010. márc. 30. 13:39

Persze, nekem is volt, késett, feszültek a melleim, érzékeny lettem az olajszagra...

Csak én biztosra akartam menni!

2010. márc. 30. 13:36
Szia! Nekem aznap mikor meg kellett volna jönnie. Igaz nagyon haloványan. Gabrielt vettem, az jó.
16. katika23 (válaszként erre: 13. - 9bbc382386)
2010. márc. 30. 13:35
6ik heten?? s addig nem volt semmi gyanus jel vagy tunet??
2010. márc. 30. 13:35
Szia, nekem is a hatodik héten! :)
2010. márc. 30. 13:33
na szia mindenkinek!!nem nem volt szandekos meg varnek a babaval de ha becsusszan se baj minden korulmeny adott!csak szivem szerint vartam volna 1 evet h jarjon le a sulim de sebaj me lesz valahogy igy is ugy is!
2010. márc. 30. 13:21
1993-ban a hatodik héten :)
12. vvicus (válaszként erre: 10. - Katika23)
2010. márc. 30. 10:01

Amúgy babát akartatok, vagy ez csak egy véletlen lenne?

Méhszájnak nagyon fent kell lennie, és krémes nyák fedi ilyenkor. Persze csak fertőtlenített kézzel szabad nézegetni. :-) Amikor én ezeket a "tüneteket" elmeséltem itt a fórumon, máris mondták, hogy bizony ez terhesség.

2010. márc. 30. 09:50
most mennem kell majd kesobb meg benezek addig is varom a tapasztalataitokat!koszi a segitseget mindenkinek!
10. katika23 (válaszként erre: 8. - Vvicus)
2010. márc. 30. 09:47
nem neztem nem is igazan tudom hogyan kell jobb ha tesztelek es elmegyek majd a teszttol fuggetlenul is egy kivizsgalasra!csak epp most nem alkalmas mert utazom Budapestre nemsokara egy hetre amugy erdelyi vagyok!
9. katika23 (válaszként erre: 5. - BollerKrisz)
2010. márc. 30. 09:44
felhivtam a dokit amikor megjott es azt mondta amig nem gorcsolok es turheto a mennyisege a verzesnek ne aggodjak es hogy teszteljek es akkor ha pizitiv beprogramal amugy nemreg voltam nalla talan 2 honapja vizsgalt meg h felszivodotte a cisztam amit novemberben kapott a jobb petefeszkemben es irt ki diane 35ot s amint felszivodott a cisztam es azutan adott egy masikat amit majd nem szedtem mert nem szivesen tomom magam fogamzasgatloval!majd gondoltam gyakran megyek ellenorzesre s akkor nem nohet vissza a ciszta de amugy tervezem h igy is ugyis beprogramaltatom magam jobban erzem magam ha egy doki lat es nem en kombinalok!
8. vvicus (válaszként erre: 3. - Katika23)
2010. márc. 30. 09:44

Köszi a gratut! :-)

Nézted a méhszájadat meg a nyákodat? Én legközelebb már ebből fogom tudni, hogy mi a szitu...:-D

7. katika23 (válaszként erre: 4. - Pocak25)
2010. márc. 30. 09:38
gratulalok neked is a babahoz es minden jot!!amugy nekem epp az a fura h nem faj a cici maskor szakad le a mensi elott 2 hetig most semmi a mensim 3 napig tartott es elobb jott meg 12 nappal a vartnal szoval normalisan most kene mar lejarjon de hamarabb volt es csak 3 nap az fura volt!hat meg nyugtalan vagyok de majd veszek a napokba tesztet!
2010. márc. 30. 09:37
Nekem mikor egy hónapja nem jött már meg,azt december 21-re vártam, úgyhogy dec 27-én csiáltam tesztet és akkor már nagyon erősen mutatta.De én eszméletlen rosszul voltam.Az összes tünetet produkáltam amit az elején csak lehet :(
2010. márc. 30. 09:35
Szerintem nem tesztelgetned kéne, hanem gyorsan dokihoz menni, mert ha vérezgettél, akkor jobb, ha megnézi, hogy nincs-e valami baj és terhes vagy-e azt is egyből megmondja. Úgyhogy irány a doki! Én egy percet sem várnék tovább!!!
2010. márc. 30. 09:34
Szia! nekem a mensi késését követöen 1 nappal már pozitivat mutatott a délutáni pisiböl. Vagyis a fogantatás után 15 nappal. Nekem soha nem fájt szinte a cicim , de abban a honapban fájt , és olyan érdekesen oldalt. Sok sikert kivánok, és majd ird meg mi lett az eredmény.
2010. márc. 30. 09:31
hat mindenesetre en is ugy erzem jobb ha turelmesen varok meg hatha majd a legkozelbbit ha megcsinalom az ha negativ ha pozitiv lesz biztos lesz es nem ketelkedek azutan!!igy tul hamar megcsinaltam es csak megvan az alhasi gorcs de nem is tudom olyan mint amikor korrog a gyomorm de ott alul erzem lyan fura!!es meg az alsonemu is kenyelmetlen ugy feszit a hasim!a melleimmel semmi problema sot igen puhak es nem fajnak egyaltalan es maskor meg 2 hettel a mensi elott fajni szoktak most meg semmi!pont ez a furcsa h nem faj!na de varom masok tapasztalatait es neked vicus gratulalok a babahoz es sok egeszseget kivanok es oromokben teli 9honapot!!
2. vvicus (válaszként erre: 1. - Katika23)
2010. márc. 30. 09:00

Szia!

Nekem az elmaradt mensi után 3 napra negatív volt. Olvass bele a naplómba, nekem elég zűrös volt, leírtam minden tünetemet, amiket megfigyeltem, mert azt hittem (szentül meg voltam róla győződve, hogy nem vagyok terhes). Az elmaradt 8. napján teszteltem pozitívat, de arról is van képem, látható, hogy az sem kiugróan nagyon erős.

2010. márc. 30. 08:54
sziasztok!az erdekelne h milyen tapasztalaitok vannak a terhessegi teszt mikor hanyadik heten mutatta ki a fogantatastol szamitva a terhesseget???nekem ha szamigalnek kb most lennek a 3ik heten es kb 2 hetesen a fogantatastol szamitva persze negativat mutatott de nem erzem h megnyugodtam volna vajon tul picike volt meg es azert de azt irjak a tesztek tajekoztatojaban h akkorra mar ki kell mutassa! tuneteim csak annyi hogy gorcsolget a hasam alja es meg van puffadva! hozzateszem h a fogantatastol szamitva kb a 4ik naptol 3 napig verezgettem de nagyon enyhe volt es elobb volt mint a varhato menstruaciom!!segitsetek varom a velemenyeteket!koszi elore is

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook