Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kinek mi vált be hajnövesztésre? Minél előbb szeretném visszanyerni a hajam hosszúságát, de nagyon lassan nő. :( fórum

Kinek mi vált be hajnövesztésre? Minél előbb szeretném visszanyerni a hajam hosszúságát, de nagyon lassan nő. :( (beszélgetős fórum)


15. Laura Claudia (válaszként erre: 6. - Ildi)
2020. okt. 9. 21:03
Szia milyen ken sampont pontosabban? Dmbrn lehet kapni?
14. Laura Claudia (válaszként erre: 11. - D7ba7bf7ff)
2020. okt. 9. 21:02
Neked használt?
13. Alina* (válaszként erre: 1. - Laura Claudia)
2020. szept. 16. 11:14

Szia!


Vegyél egy jó kis masszázskefèt, lehetőleg fából, és ha teheted, akkor naponta többször masszîrozd át a fejed, /hajad.

12. michelle.r (válaszként erre: 11. - D7ba7bf7ff)
2020. szept. 15. 23:43
Minden hónapban legalább egyszer így mosok hajat ;) A samponba egy-két kapszulából kiszedett zaccot rakok, remekül leradírozza a fejbőrömet. Érezhetően felpezsdül a fejből.
11. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Laura Claudia)
2020. szept. 15. 22:44

Kávés, kávézaccos vagy zöld teás bedörzsölés. (kb. 30 perc)


A "koffein" hajhullásra, hajerősítésre, hajnövekedésre jó megoldás szokott lenni.

10. michelle.r (válaszként erre: 5. - Michelle.r)
2020. szept. 15. 21:04
Azt még elfelejtettem írni, hogy azért választottam a Milvát, mert nincs benne szilikon, és természetesen alapanyagokból készül, semmi kemikália nincs benne.
9. Ildi (válaszként erre: 8. - Laura Claudia)
2020. szept. 14. 23:01
Szia. Sampont. Barmilyen drogeriaban.
8. Laura Claudia (válaszként erre: 6. - Ildi)
2020. szept. 14. 22:29
Szía alpecin hajszeszt vagy sampont használsz? A ken sampont hol lehet beszerezni? Köszönöm szépen válaszod
2020. szept. 14. 11:58
Nekem a Plantur39 sampon vált be.
6. Ildi
2020. szept. 14. 11:55
Egyik heten Alpecint hasznalok,masik heten Kėnsampont. Nő mint a gyom.
5. michelle.r (válaszként erre: 3. - Laura Claudia)
2020. szept. 14. 11:48

A samponnal hajat mosok, a másodikat rajta hagyom 15-20 percig. Utána törülközőszáraz hajra felrakom a hajmaszkot, azt 10 percig hagyom rajta. A hajvizet hajmosás előtt használom.


Január óta csak ezzel mosok hajat. Túl azon, hogy gyorsan nő a hajam, és sűrűbbek, erősebbek lettek a hajszálaim, most esett le, hogy a korábbi hétfő-szerda-péntek hajmosás helyett elég a hétfő-péntek.

2020. szept. 14. 11:07

Nekem jutavites szelén és cink, DM-es hajvitaminnal vált be. Illetve a magic hair kapszula, de mintha az hizlalt volna, így nem szedem. Viszont 1 hónap alatt látható volt a változás.

Most a Magister-es samponokat szeretném kipróbálni. Illetve elkezdtem GAL Omega 3 vitmint szedni. A körmöm gyorsabban nő. Remélem, a hajamra is hatással lesz.

3. Laura Claudia (válaszként erre: 2. - Michelle.r)
2020. szept. 14. 10:03
Erről még nem halottam soha. Kicsit meselnel róla higy higyan alkalmazod?
2020. szept. 14. 09:54
Milva Kinin Forte sampon, hajvíz és hajmaszk. Az eddigi havi egy helyett két centit nő a hajam, és rengeteg új hajszálam nőtt ki.
2020. szept. 14. 09:32

Sziasztok. A hajam olyan hogy egy év alatt annyit nő mind másnak 3 hónap alatt. Csak azok véleményére lennék kíváncsi igazából akiknek tényleg használt valami, köszönöm a valaszaitok.

Vekony szálú hullámos barna hajam van. :( és ritka. Néha vasalom használok minden fele balzsamot és gyógynövényes sampont

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook