Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kinek mi a véleménye a Méregtelenítő tapaszokról(talp)? fórum

Kinek mi a véleménye a Méregtelenítő tapaszokról(talp)? (beszélgetős fórum)


7. 5146e98818 (válaszként erre: 6. - Kiskatica)
2013. jan. 10. 20:01
Miféle salak?
2013. jan. 10. 19:33

Köszönöm a válaszokat. :)

Most jelenleg Herb. salaktalanító teáját iszom meg ezelött csalánt is kúraszerűen.Akkor maradok ezeknél.:)

5. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - Kiskatica)
2013. jan. 8. 11:29
Szélhámosság. Az egész méregtelenítés elmélet az, de a tapasz különösen.
4. töprengő (válaszként erre: 3. - Lacuslacus)
2013. jan. 8. 07:09

Rádióba volt egyszer téma.

( Nem tudom mikor, de nem 2 hete szerintem. Hangtárba ha nincs fönt, akkor több mint 3 hete volt vendég. ).

Én is azt hallottam a fitneszipar találmánya..

Saját tapasztalat, néha nembaj ha kicsit jobban hagyjuk kiürülni a belrendszert. Folyadékbevitel fontos. Olyan teákat, amikk " hashajtó " - ként működik.

Szenna elég erős, csak akkor ajánlatos inni ha aznapra nem terveztük hogy otthonról elmegyünk..

2013. jan. 8. 05:50

Én nem is régen olvastam Zacher Gábor egy cikkét, aki szerint ez a túlzott méregtelenítés csak a fitness ipar találmánya. Mert a szó valódi értelmében nem beszélhetünk mérgekről, mert akkor abba ugye belehalnánk. Ha pedig a szervezetünkben felgyülemlett salakanyagokra gondolunk ilyenkor, az pedig egészen jól működik a máj, a vese, és a többi belső szrvünk közreműködésével. Persze lehet ezt támogatni, sőt kell is, bár néha a reklámokat nézve, már-már azt lehet hinni, hogy csak az éppen sztárolt teával/gyógyszerrel..stb. oldható meg, hogy bele ne haljunk a mérgekbe.

Szerintem is van egy-két jó gyógytea, amik segítenek, de nem érdemes elhinni mindent, amit a reklámok ajánlanak!

2013. jan. 8. 00:40
szerintem nem.inkabb vegyél mérlegtelenìtő teákat.olcsóbb és jobb is.én szeretem a csalánteát,néha malyva tea.sok féle van.
2013. jan. 8. 00:26
Érdemes megvenni? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook