Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kinek mi a véleménye a bolti dolgozókról? fórum

Kinek mi a véleménye a bolti dolgozókról? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7
2007. jan. 10. 12:15
Egyébként én a Lidl-ben dolgozom 2 éve és nálam függ a hangulatomtól és attól is,hogyan kérdeznek a vásárlók. De viszont,ha valami komoly feladatot adnak a főnökök én sem szeretem,ha egy vásárló közben kérdez valamit,de azést még ha röviden is de válaszolok rá.
5. Ronita17 (válaszként erre: 3. - Rituska83)
2007. jan. 10. 12:09
Ezt én is nagyon tudom útálni én ilyenkor fogom magam és kisétálok a boltból.
2007. jan. 10. 12:06

Nemrég voltam vásárolni egy magán boltba, farmert akartam venni. Az eladó szó szerint rám akarta tukmálni az első darbot, amit megnéztem.

Viszont, van ahhol nem is törődnek veled, mint ha ott sem volnál.

Egyik sem jobb a másiknál.:((

De azért vannak udvarias, rendes kiszolgálók is.

2007. jan. 10. 12:03

szio!


Hát ez változó....nagyon.

Vannak rendesek, de vannak olyanok is akik Mindent megtesznek, csak ne kelljen segíteni.

De mondjuk én azt utálom, ha bemegyek egy boltba és 2.-3 eladó ott nyüzsög melettem, hogy miben segíthetnek??? És vagy 3x megkérdezik.

Általában ezért nagyobb boltokban szoktam vásárolni...éppen ezért!

2007. jan. 10. 12:02

szia!

Nekem egyre gyakoribb észrevételem az, hogy mogorvák. Tisztelet a kivételnek!!(de tényleg)

És barátságtalanok. Így általában, ha segítségre van szükségem vásárlás közben, akkor inkább nem kérdezek.

2007. jan. 10. 11:59
Kinek mi a véleménye a bolti dolgozókról?
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook