Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kinek mi a véleménye a 2001-2002-es Citroen Xsara Picasso-ról? fórum

Kinek mi a véleménye a 2001-2002-es Citroen Xsara Picasso-ról? (tudásbázis kérdés)

2012. jan. 12. 13:46

Szia!


A mienk 2001-es 1,8 benzines.

Imádjuk!

Használtan vettük 3 éve.

A hely benne rengeteg, kényelmes, nagyon jó a fogyasztása (vegyesben 7 l, nyáron klímával is kb ennyi).

Erős napsütésben tényleg nehezen látni a kijelzőt, de megszokás kérdése. Engem már nem zavar.

Egyenletes sebességnél nem változik az érték.

Nem fiatal kocsik már ezek, mégis a mienkkel semmi gond nem volt a 3 év alatt! (kopp-kopp).

Ha kíváncsi vagy valamire, én is szívesen válaszolok :)

2012. jan. 11. 21:41

Az enyém 2002-es évjáratú 1.8-as benzines.Imádom mert a 3 gyerek (10,6,4 évesek ) dúdolva elfér gyerekülésekkel.Hatalmas a hely benne , a csomagtartója szintén.Legtöbbet városban használom ,(nem Bp.) így a fogyasztása 9 liter.Városon kívül 6,5-7 liter.Igen, nekem a fő hátránya,hogy nyáron erős fénynél ha a fényszóró be van kapcsolva akkor a műszerfal kijelzője alig látszik,valamint az első szélvédő hatalmas így a napsütés elég zavaró lehet.

Ha valamire kíváncsi vagy még szivesen válaszolok.

2012. jan. 11. 19:49

Olyanokra vagyok kíváncsi, akik használtan vették, vagy újonnan.

Kinek mi tetszik illetve nem tetszik benne? Olvastam olyat, hogy pl a műszerfal kijelzői digitálisak és erős napfénynél nem látható, valamint egyenletes sebességnél is változik az érték. Fogyasztása, motor miatti gyakori sebváltása milyennek mondható?

Ilyesmikre lennék kíváncsi.

2012. jan. 11. 19:47
Kinek mi a véleménye a 2001-2002-es Citroen Xsara Picasso-ról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook