Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kinek mi a tapasztalata Dr. Seres László (Szeged) szájsebésszel kapcsolatban? fórum

Kinek mi a tapasztalata Dr. Seres László (Szeged) szájsebésszel kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


4. Anthico (válaszként erre: 3. - Netti1)
2013. aug. 8. 08:43
Attól függ, hova mész, mert ha jól tudom, 2 magánrendelője is van. Az is lényeges, hogy műteni kell, vagy annyira kint van a fog, hogy rendesen ki tudja húzni. Utóbbi nekem 10.000 Ft volt 1 éve a Kocsis András fogszabályzó centrumban. Ha íny alatt van, vagy a csontban még, az drágább.
2013. aug. 8. 08:23

Helló!

Én most készülök hozzá bölcsességfog kivételére. Azóta valami tapasztalat? Tudja valaki mennyibe fog kerülni?

2009. dec. 16. 17:45

Most készülök bejelentkezni hozzá. Kaptam egy ajánlást, de szájsebész terén nagyon óvatos vagyok :S Annyi rosszat hallok,látok, kinek h rontják el :S

Én a 4 rosszul növő bölcsességfogammal akarom felkeresni. Aki ilyen problémával volt vele, mennyibe kerül egy húzás vagy egy műtét?

2009. dec. 16. 17:44
Kinek mi a tapasztalata Dr. Seres László (Szeged) szájsebésszel kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook