Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kinek mi a foglalkozása? fórum

Kinek mi a foglalkozása? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
41. en.enyem (válaszként erre: 39. - Sikerbox)
szept. 11. 14:01
Ne haragudj, de nem akartam sunyi lenni.
40. en.enyem (válaszként erre: 38. - Lávli)
szept. 11. 13:55
Eddig úgy alakult az életem, hogy ahova beilleszkedtem és barátokat találtam az adott helyen, onnan tovább kellett állni. (ki külföldre, vissza haza) Szóval megint minden új, kezdődik előlről. :)
39. Sikerbox (válaszként erre: 7. - En.enyem)
szept. 11. 13:52
A logisztikus egy divatos szó, de semmit nem mond. A takarító is "irodai logisztikus" nak számít. Bárkik használják ezt az oldalt. Így nagyon sunyi a kérdésed.
38. Lávli (válaszként erre: 37. - En.enyem)
szept. 11. 13:52
2019 van. Teljesen rendben van szerintem, hogy az ember virtuális kapcsolatokat teremt, minden eszköz adott hozzá. Aztán mindenki eldönti, hogy tovább lép e az internet világából vagy sem.
37. en.enyem (válaszként erre: 36. - Lávli)
szept. 11. 13:48

Egy lánnyal a mai napig megmaradt a kapcsolat, immár 5 éve. Bár már csak facebookon, de beszélünk majdnem napi szinten.

Kissé magamba zárkózom, nem nagyon szeretek eljárni "ismerkedni", így ilyen "megoldásokhoz" folyamodom. Anno a férjemet is társkeresőn ismertem meg.

36. Lávli (válaszként erre: 34. - En.enyem)
szept. 11. 13:43

Sikerült anno levelező partnereket találni?

Megvannak még ezek a kapcsolatok?

(Akartam írni, hogy túl szenzi lehetsz, hát de gondoltam inkább nem okoskodok)

35. Bless the child (válaszként erre: 29. - En.enyem)
szept. 11. 13:41
Az enyémben mit láttál?
34. en.enyem (válaszként erre: 32. - Lávli)
szept. 11. 13:41
Valószínű hogy akkor csak én reagálom túl a dolgokat. Kissé nehezen és mint a példa is mutatja nehezen ismerkedem, látszólag eléggé nagyon rosszul. Jó, van még mit csiszolni.
szept. 11. 13:39
Általában nőgyógyász vagyok. A hoxán rendelek!
32. Lávli (válaszként erre: 29. - En.enyem)
szept. 11. 13:33
Akkor velem van a baj. Én semmi "felháborodást" nem láttam.
szept. 11. 13:31

Azért érdekes a dolog, mert eleve csak az válaszol a kérdésre, aki akar.

Én itthonról, online fordítok, német-magyar nyelvpárban.

szept. 11. 13:28
Főállásban gyári munkás vagyok.Mellette masszőrként dolgozom.Eredeti szakmám szakács.
29. en.enyem (válaszként erre: 27. - Lávli)
szept. 11. 13:27

Azért némi "felháborodást" majdnem minden hozzászólásban vélek felfedezni.

Nem állt szándékomban elítélni vagy lenézni az itt lévő felhasználókat. Én is csináltam hozzám nem illő munkát.

De nyilván akkor nem fejeztem ki szépen és nem írtam körül megfelelően a kérdésemet.

28. papája (válaszként erre: 22. - En.enyem)
szept. 11. 13:22

Ez a fórum épp azért jó, mert nem kell elárulnunk magunkról többet, mint amennyit mi magunk szeretnénk.

Itt még nem olvastam olyan kérdést, hogy a másik konkrét kérdést tenne fel a magánéletről. Erre van a privált levelezés, aki akarja.

Rosszul tudod ! Bizony a munka jellemzi a "gazdáját" és nagyon is sokat elárulhat róla.

Mi itt elfogadjuk, partnerként kezeljük a tanult és tanulatlan embert egyaránt. A professzor és a segédmunkás is tud kedvencünk lenni. Más dolog az amit nem szeretünk. Pl. a magánélet iránti kíváncsiskodás, vagy az azzal indokolatlan dicsekvés.

Részemről semmi baj veled, mondják minden kezdet nehéz...

27. Lávli (válaszként erre: 26. - En.enyem)
szept. 11. 13:20

A, szerintem senkit sem sértett semmilyen formában.

És én sem akartalak téged bántani, csak nem nagyon értelek, egyik szavaddal Csapod agyon a másikat. De majd alakul ... :)

26. en.enyem (válaszként erre: 24. - Lávli)
szept. 11. 13:16
Hát azt hiszem jó nagy félreértés lett ebből és nagyon sok ember zokon vette, pedig a szándék nem ez volt. Igazából akkor elnézést szeretnék kérni mindenkitől akit ez megsértett valamilyen formában.
szept. 11. 13:12
Az Államok elnöke, mellesleg a Napot is én fűtöm.
24. Lávli (válaszként erre: 22. - En.enyem)
szept. 11. 13:03

Nagyon jól tudod?

Akkor ez?

"Kinek mi a foglalkozása?... kíváncsi vagyok milyen emberek járnak errefelé. :)"

szept. 11. 13:00
Zabhegyező
22. en.enyem (válaszként erre: 18. - Papája)
szept. 11. 12:52

Kérdésemmel abszolút nem szerettem volna senkit sem megésrteni, távol álljon tőlem.

Nagyon is jól tudom, hogy az adott munka nem jellemez senkit sem, és nem árul el az adott személyről semmit. Nem szerettem volna magamra háborítani senkit.

Pusztán kíváncsiságból tettem fel eme kérdést.

szept. 11. 12:51
Sárkánylovas
20. bozsu55 (válaszként erre: 1. - En.enyem)
szept. 11. 12:50

Minimum neked lett volna kezdeni a bemutatkozást.

Végzetségemen túl három, teljesen más területen is dolgoztam. Jelenleg nyugdíjas vagyok aki nem unatkozik.

19. Lávli (válaszként erre: 16. - En.enyem)
szept. 11. 12:40

A légkör? Eléggé színes és változatos 😁

Legkevésbé az emberek foglalkozása határozza meg.

Vannak, akik mindenhez IS értenek, mások képzeletbeli doktori diplomával IS rendelkeznek, a polihisztorok jobban ismernek, mint te magadat, plusz a szupernők.

Jómagam az utóbbi, és szintén költő. 😄

szept. 11. 12:38

Valaki írta egyszer hogy, néhány hozzászólás többet mond el valakiről, mintha leírná ki, vagy mi ő.

Egyetértek ezzel, bár hozzászólni is lehet sokféleképpen és elmondani magunkról valamit szintén.

Részemről, örülök, hogy itt vagy, színesíted a palettát. Olvass és írj, mondj véleményt. Idővel kialakul mindenkiről egyfajta véleményed mint ahogy nekünk is.

szept. 11. 12:24
él.ip.mérnök.
16. en.enyem (válaszként erre: 11. - Amaunet)
szept. 11. 12:18
Igen, ezzel tisztában vagyok. Pusztán csak érdekelne mennyire színes és változatos az itt jelen lévő légkör.
15. en.enyem (válaszként erre: 13. - Globus)
szept. 11. 12:15
Sajnos néha az unalom és kíváncsiság nagy úr :)
szept. 11. 12:04

Én a Háttérhatalom Zrt. alakváltó reptilián ügynöke vagyok.

Azt nem árulhatom el, hogy hol.

13. globus (válaszként erre: 1. - En.enyem)
szept. 11. 12:02
Mai regisztrációval nem vagy telhetetlen 😁
12. wei wei (válaszként erre: 1. - En.enyem)
szept. 11. 11:54
Tudományos segédmunkatárs és pizzafutár.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook