Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kinek mennyi ideig volt fent a babája 2 hetesen szoptatás után? fórum

Kinek mennyi ideig volt fent a babája 2 hetesen szoptatás után? (tudásbázis kérdés)


2012. aug. 2. 18:25

Egy két hetes picike nincs elkapatva teljesen normális ha a közelségedre vágyik.A hordozókendőt én is ajánlom,de a kézben alvással sincs baj,majd ha picit nagyobb lesz könnyebben elalszik egyedül....két hete még a pocakodban volt,persze hogy téged szeretne!

A kérdésre válaszolva:első babám nagyon nyűgös sírós volt és nagyon nagyon soká aludt el kézben,ölben is....

a két tesó nagyon hamar könnyen visszapihent kicsi korában de tény hogy cicin aludtak el és a közelemben,velem mindhárman,nem zavart....

2012. aug. 2. 18:12
mi 7. hósan csak szopi közben alszunk el
6. Tandi25 (válaszként erre: 5. - Mironi)
2012. aug. 2. 16:52
lehet, h csak a közelségedre vágyik. Én kb. a 2-4. héttől használtam hordozókendőt, ebben aludni is tudott- rajtam. Aztán a 2. hónap után nappal 30 perceket aludt, de azt már fekve. szopba elalvás, utána letettem. Ha elalszik rajtad és leteszed, felébred?
2012. aug. 2. 16:34
Van hogy szoptatással együtt meg büfizéssel 1 óra alatt kész vagyunk és már alszik is, de ez a ritka.Most vagyunk még csak 10 naposak és már úgy érzem hogy el van kapatva mert csak a vállamon hajlandó eladudni.
4. Tandi25 (válaszként erre: 2. - Mironi)
2012. aug. 2. 16:24

éjjel vagy nappal gondolod?

nálunk 1 hónapig felcserélte a nappalt az éjjellel a gyerek, így éjszaka sokszor volt, h fél-1 óra szopi után még 1,5-2 óra ringatás, mire elaludt... vannak babák, akik sokáig cska kézben alszanak el, de próbáld ezt kontrollálni, mert az én (lassan) 20 hós lányom, ha nem cicin alszik el, akkor a karomban...

2012. aug. 2. 16:23
Volt,hogy vissza sem aludt...:S
2012. aug. 2. 16:20

Kinek mennyi ideig volt fent a babája 2 hetesen szoptatás után?

Nálunk elég nyügös a visszaalvás van hogy eltart 2 óráig is és csak a karunkban hajlandó az elalvásra utána tudjuk berakni az ágyába.

2012. aug. 2. 16:20
Kinek mennyi ideig volt fent a babája 2 hetesen szoptatás után?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook