Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kinek melyik diétás turmix vált be? fórum

Kinek melyik diétás turmix vált be? (beszélgetős fórum)


2018. máj. 24. 17:27
Én most a Bt usa tejsavó fehérje turmixát fogyasztom. Eddig jól szuperál,szeretni fogom. Igaz, csak pár napja kezdtem el újra inni, de már érzem jótékony hatását. Mivel kicsit "árérzékeny" vagyok, mindig szoktam figyelni az akciókat. Hála, most ennél a cégnél május 31-ig 2+1 akció van, ami szerintem kihagyhatatlan.... 😉
5. 6360f9a5a8 (válaszként erre: 4. - Soseaztnézd)
2018. máj. 22. 17:54
Igaz csak nincs időm kutyulni de veszek külön fehérje port és teszek hozzá. Köszi az ötletet
2018. máj. 22. 12:53

Nekem ár/érték arányban a myprotein jön be, de igazából mind elég hasonló. Az összetevőket kell nézni meg az árat.


Ha étkezést szeretnél helyettesíteni akkor szerintem a kb 50% fehérjetartalom az ideális - ami jó esetben tejsavó és tejfehérjéből áll, így vegyesen vannak benne gyors és lassabb felszívódású fehérjék. Mellette legyen jó minőségű szénhidrát forrás, lehetőleg alacsony glikimiás indexű pl natúr zabpehely (instant oats).


Viszont ezeket a turmixokat magad is egyszerűen elkészíted, ha veszel tiszta fehérje port és teszel mellé szénhidrátot meg pl. gyümölcsöket, jobban jössz ki mint az étkezést helyettesítő por néven árult termékekkel.

3. 6360f9a5a8 (válaszként erre: 2. - Elemző)
2018. máj. 22. 08:45
Köszi. Én egy testepito cég diétás és zsirégetős turmix át iszom.
2018. máj. 21. 20:38

Szia!

Én a Forever fehérje alapú, vitaminokat és ásványi anyagokat tartalmazó speciális gyógyászati célra szánt tápszerét fogyasztom, amit az elhízás diétás kezelésének kiegészítésére fejlesztettek ki.A cégnek van egy jó életmódváltó programja is, melynek a része ez a por is.Sok jó tapasztalat van vele,Sok sikert!

2018. máj. 21. 16:58

Diétás turmixokat keresek. Amik étkezést helyettesítenek.

Kinek melyik vált be? Mennyire telit stb?

Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook