Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kinek, melyik fogamzásgátló tabletta vált be a legjobban? fórum

Kinek, melyik fogamzásgátló tabletta vált be a legjobban? (tudásbázis kérdés)

11. 0218e6b87f (válaszként erre: 10. - Csalamádé)
2009. jún. 4. 07:20

Sajnos nekem megmaradt. Lehet, hogy fogamzásgátló nélkül is kijött volna, ki tudja ezt már megállapítani.

Volt, amikor néhány hónapra abbahagytam, hát erősen ritkultak a migrénes rohamok, csak hát nehezen mondtam le a tabletta adta kényelemről és biztonságról.

10. csalamádé (válaszként erre: 8. - 0218e6b87f)
2009. jún. 4. 07:16
Szia!A Tri-regoltól nekem is migrénes fejfájásom volt.Akkor nem fogtam a gyógyszerre, de amint áttértem másra a migrén is megszűnt. Most Mercilont szedek,semmi problémám vele.
2009. jún. 4. 07:13
Lindynette - semmi gondom vele.
2009. jún. 4. 07:11

Először Tri-Regollal kezdtem, és 23 évesen migrénes lettem (nagy valószínűséggel a hormonális fogamzásgátlótól). Aztán adtak alacsonyabb hormontartalmút (Diane-35), most a Minuletet szedem. A migrén is maradt és a szokásos tünetek is (mellfeszülés, vízvisszatartás stb.)


Lehet, hogy abba kéne hagynom...

2009. jún. 4. 07:10

Triodena.

Nekem anno hormonproblémáim voltak, és csak ezt szedhettem. Soha semmi bajom nem volt tőle.

Most is csak azért hagytam abba, mert gyereket szeretnénk. :o)

6. afbc662347 (válaszként erre: 3. - Csutkababa)
2009. jún. 4. 07:10
És biztos, hogy attól? Szerintem ez nem egyértelműen megállapítható. Mindennek lehetnek mellékhatásai, meg vannak hajlamosító tényezők, és egyénileg is lehetnek furcsa, egyedi reakciók, ezért van, az, hogy van, amikor változtatni kell, de azért nők sok milliója szedi a tabit, és tömegével nem kapnak tőle rákot. És akik kapnak, szerintem max. ott is csak elősegíti, de nem kifejezetten ez okozza nekik. Az új tabik nem olyanok, mint 30 éve, teljesen más az összetevőjük.
2009. jún. 4. 07:07
yasmin
2009. jún. 4. 07:06
Regulon.
2009. jún. 4. 07:03

egy rokonomnak csomok lettek a melleben a fogamzasgatlotol,meg kellett muteni,kemoterapia...stb...

en is azonnal abba hagytam.en anteovint szedtem,de mar november ota semmit.

2009. jún. 4. 07:01
Lindynette20, igaz mást nem próbáltam.
2009. jún. 4. 07:00
Kinek, melyik fogamzásgátló tabletta vált be a legjobban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook