Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kinek melyik bolti bébiétel vált be? fórum

Kinek melyik bolti bébiétel vált be? (beszélgetős fórum)


2009. jún. 5. 21:29
Fúúj egyik se.Én főztem neki:))
2009. márc. 9. 14:16

sziasztok,

az én gyerköcöm is a kecskemétit és az univert jobban szerette. De tényleg a kecskemétiből több féle van.

2009. márc. 2. 15:05
Hipp bio és Nestlé bio (a Hipp akkoriban a DM-ben egy árban volt a Kecskemétivel). De kb. egy éves korától egy kanállal sem volt hajlandó megenni többé. Én nem értettem, miért, mert szerintem a "felnőttesebbek" (tésztás, husis, paradicsomos, stb.) elég jóízűek voltak. A következő gyerekemnek szerintem nem fogok venni ilyet, mert mindig sok eldobódott belőle.
2009. márc. 2. 15:00

Én általában Univert adok.De a kecskeméti az változatosabb,több féle van belőle.

Szerencsére a lányom nem válogatós :)

2008. jan. 28. 14:53

Márkanév nélkül írom, hogy nálunk a gyümi+husi, a gyümi+gabona meg a sima gyümis a menő, ezeket mindhárman megették. Amit nem értek, hogy a sertésmáj almával és a brokkoli husival miért ízlik nekik annyira???

A darabosak kizárva, max. ha rizses az étel azt még kicsit megturmixolom.

Amúgy a krumplis, a sütőtökös, sárgarépás, paradicsomos, zöldborsós kajákkal hiába próbálkoztam, egyéves kor fölöott viszont már vígan eszik a zöldségeket a saját kis fogukkal.

16. LoLiNa (válaszként erre: 15. - Mokka78)
2008. jan. 15. 06:08
milyen vész?:o nekem tele van a fagyasztó kész bébikajával, ha nincs időm neki főzni vagy épp olyat főzök, amit ő nem ehet még. mert egyébként adom neki azt, amit mi eszünk.
15. Mokka78 (válaszként erre: 13. - LoLiNa)
2008. jan. 14. 15:24
Igy van ,igy van!!! De ha vész van akkor adok konzervet! Kecskeméti ,HIP
14. ernoc
2008. jan. 14. 12:51

HIPP HIPP és HIPP


én vettem egy hipp őszibarackot és egy kecskemétit ég és föld a kettő

még a Nestlét ajánlom

13. LoLiNa
2008. jan. 14. 05:51
semelyik, magam főzök meg neki mindent! az én ízeimet szeresse, ne az üveges vackot :)
2008. jan. 13. 18:50

Mi általában Kecskemétit vettünk, vagy mikor milyen volt a boltban. Nagyon gyorsan "kinőtte" a gyerek, először nem értettem, hogy mi a baja. Aztán rájöttem, hogy mindegyiknek "egyeníze" van, egész egyszerűen megutálta. Ami már nagyobbaknak való, darabos volt, attól rosszul is lett, ezért leálltam vele, és inkább kapott azt, amit mi ettünk, csak pépesítve, összetörve. Jobban is esett neki.:)


Italból még most is szívesen issza a Kecskemétit, alkalomadtán veszek is, de inkább Kubut szoktam neki venni, mert jó sűrű és tutira tele van egy csomó vitaminnal.


De már két éves elmúlt, és mindent eszik-iszik.:)))

11. amira3
2008. jan. 13. 18:35
Nekem 6 és fél hónapos a kislányom, és a Hipp-et szoktam venni, mert nincs benne cukor, és mert bió..
2008. jan. 8. 11:12
Sziasztok! Mi még csak most kezdjuk kóstólgatni az ízeket, de az Univer egyenlőre ízlik a fiacskámnak! Italból szereti a Hipp-et és a Kecskemétit is!
2008. jan. 8. 10:30
A Kecskemétibe van hozzáadott cukor.Én Hippet adok neki vagy Univert(ebbe nincs hozzáadott cukor)
2008. jan. 8. 10:25

kecskeméti árban nekem bejött és a gyerek is aránylag megette,vagyis a kicsi egyiket sem szerette,a nagy a kecskemétiből evett valamennyit....

tejpépben nekem a mildi volt a legolcsóbb,mást nem próbáltam...a nagy megette,a kicsi azt sem...

2008. jan. 8. 10:16

Nálunk bejött a Kecskeméti és a Hipp is, nemhiába egy a gyártója :-) /A HIPP gyártja a Kecskemétit is ...hi-hi-hi/ A Mildi nagyon rossz volt, és az Univerről sem tudok sok jót írni. A Humana néhány ételét megette a kisfiam, de inkább a Hipp/Kecskeméti volt a favorit! Tejpépet nem kapott, mert az (Néhány kivételtől eltekintve) mind tejalapú és az én babám azt nem bírta!

Kóstoltass nyugodtan, és bízd a választást a babádra!!!

2008. jan. 4. 18:15
Na meg a mildi gyümölcs.Sosem tudtam eleget betárazni!
2008. jan. 4. 18:14

Szia

Nekem megeszi a manóm a humanát, hippet, kecskemétit. A tejpépnél már válogatós csak a milupa jön be.

2008. jan. 4. 18:10

Szia!Az én lányom a hipp-et egyáltalán nem ette,kivéve a spenót-krumplit!Hiába a minőség,a gyerek egyszerűen nem ette.Viszont a kecskemétit imádta,szinte mindegyik csúszott neki.Az univerből megint nem evett volna,inkább éhezett.

Szerintem mindegy melyik cég csinálja,az alapvető szabályokat be kell(ene) tartani,mivel bébiételről van szó.Bátran kóstoltass meg vele bármit,ugyis ő fog választani!:)

3. ivett78 (válaszként erre: 2. - Ansza)
2008. jan. 4. 18:07

Én is a Hipp biót adom a 8 hónapos leényzómnak!

Nagyon szereti a gyümölcsösöket.

2008. jan. 4. 17:56
NEKEM SOKAN A KECSKEMÉTIT,MEG A HIPP BIÓT AJÁNLOTTÁK,EZEKET EGY CÉG CSINÁLJA,CSAK A KECSKEMÉTI OLCSÓBB.UGY EMLÉKSZEM,A HIPP KÖRÜL VOLT VMILYEN BOTRÁNY,DE A LEIRÁSAI ALAPJÁN SZIMPATIKUSAK A TERMÉKEI,ÉS A VÉDŐNŐ MONDTA,HOGY Ő HIVATALBÓL VOLT NÁLUK,ÉS NAGYON TISZTA,KORREKT MINDEN,A LEGJOBB MINŐSÉGET ADJÁK!DE ÉN MÁR MINDEN CÉGRŐL HALLOTTAM JÓT IS MEG ROSSZAT IS.NEKTEK MI A TAPASZTALATOTOK?
2008. jan. 4. 17:50
Kinek melyik bolti bébiétel vált be?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook