Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kinek lenne kedve velem formába hozni magát? fórum

Kinek lenne kedve velem formába hozni magát? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. ápr. 19. 17:23
ITT VAGYOK:)))))))))Mindenki jól van????
1202. Zelma68 (válaszként erre: 1201. - Álomkép.)
2012. ápr. 19. 16:14
Nagyon rossz a napirendem. Egész délelőtt csak teát, kávét iszom, ha nagyon éhes vagyok ropit rágcsálok. Orvosi rendelőben dolgozom, nem lehet nagy feneket keríteni neki. Délben leveskockából egy csésze üres leves csupasz kenyérrel, vagy szendvics, vajas kenyér, konzerv, ilyesmi. Kb 4-kor tudok hozzákezdeni főzni. Igyekszem diétásan elkészíteni amit csak lehet. A család válogatós, főleg a gyerek. Se erőm, se időm magamnak külön főzni. Most azt csinálom, kevesebbet szedek, de eszek mindenből. Így tartom a súlyom, húsvétkor sem híztam. Reggel nem tudok tornázni, nehezen ébredek, örülök, ha beérek dolgozni. Este hulla fáradt vagyok...
2012. ápr. 19. 15:34

Hejhoooo!Ki hogy van?


zelma sztem csak nyugodtan próbálgasd...menni fog az.mikor megvettem az enyémet ,pille könnyű volt ,alig akart fent maradni....tettem sót bele ,jó kis súlya lett és tök jól lehet pörgetni....mennyit szeretnél fogyni?nem akarsz esetleg naplót írni ,hogy milyen életmódot folytatsz ,miket eszel?csak hogy lássuk ,mi az ami miatt nem megy ...tényleg segítünk ha szeretnéd:))

1200. Zelma68
2012. ápr. 19. 12:05
Sziasztok! Miért van az, hogy régen tudtam hullapozni, most meg már nem?? Többször próbáltam, de nem megy...:(
1199. miel77 (válaszként erre: 1198. - E2dc5ec392)
2012. ápr. 18. 21:09
Kösszi :D 1 év Réka torna meg spinning! Sajnos elég nehezen formálhatóak ezek a női testrészek. Már 1 éve hasizmozok, hogy majd eltűnik a szír, akkor szépen látszik... de semmi még :( egyébként még a karomon látszik meg nagyon az 1 év felsőtestezés :)
2012. ápr. 18. 21:03
A fenekedhez gratulálok:))))))
2012. ápr. 18. 21:02
Bután hangzik,de én azt veszem,amelyik épp van a boltban:)))))))))))Na,de azt olvastam,hogy nehezet kell venni és nem kicsit,mert akkor nem tudod forgatni:)
1196. miel77 (válaszként erre: 1195. - E2dc5ec392)
2012. ápr. 18. 20:59

ügyiiii!! Nagyon jók leszünk!! tényleg nagyon nehéz ezt a tájékot formálni, már 1 éve szenvedek vele, a popsim már egész jó, ahhoz képest, hogy mekkora volt. Kb. 10centit tornáztam le, ha így körbecentiztem. Marha nagy s**gem volt :DDDDD


Ezen a hullahoppon most elgondolkoztam, mi alapján kell kiválasztani a megfelelőt? annyi méret van, meg ár is. Mi alapján döntöd el melyik a megfelelő?

2012. ápr. 18. 20:15
Amilyen ügyesek vagyunk meg lesz az eredmény:)))Az a baj,hogy azok a részek a legdurvábbak:(A nagyon vékony nőknél is előfordul,hogy csipő és poci tájékon picit zsirosabbak.Szerintem,ha odafigyelünk a hamikra és edzünk meg lesz az:)Én csak a hullahoppot tudom ajánlani erre a problémára:)Én holnap megajándékozom magam egy komolyabbal,ha összejön:)Én most nagyon kezdek bele jönni ebbe a "hozzuk formába magunkat" dologba(kivéve a mai kilengésemet).
1194. miel77 (válaszként erre: 1193. - E2dc5ec392)
2012. ápr. 18. 20:07

ez így van :)) és akkor olyan jól esik :))

húú ma nézegettem magam a tükörben a szoliban ahogy krémeztem magam, hát-hát, a futás meglátszik a lábamon, nagyon durva vádlim van már, ahhoz képest hogy régen semmi!! Nem vettem fel olyan nadrágot, szoknyát amiből kilátszott régen, most meg :) a combommal is elvagyok. De a csípő-popsi-alsó hasizom rész (úszógumi) az durván nem szép. Ruhában már nem nagyon látszik, egészen el tudom fogadni, de bikinit nem szívesen vennék fel :( puha, petyhüdt a bőröm és kb. 2-3 cm zsírréteg tutti van alatta, szóval tényleg az ottani területre kell ráfeküdnöm, és főleg a centi számít, nem a kiló!! Sztem a sok jojo diétának a következménye ez!! Szóval nekem még egész hosszú fázis van hátra.

Éss ma du. már jó idő volt, futottam :DDD

2012. ápr. 18. 19:41
Megesik az mindenkivel,mer emberek vagyunk és az emberek éhesek:))))))))
1192. miel77 (válaszként erre: 1190. - Álomkép.)
2012. ápr. 18. 19:37
uh ilyent én is szoktam csinálni, aztán szedem be az espumisant mert fel vagyok fújódva mint állat. Kedvenceim ropi, mexicorn, popcorn, inkább a sósabb nasik, na meg a tortilla chips :)
2012. ápr. 18. 18:50
Neked is szép estét:)))Legalább nem vagyok egyedül a hányingeremmel:)))Majd valahogy helyre hozzuk a mai túlzásunkat:)))))Puszika:))))))))))))))Holnap gyereeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. ápr. 18. 18:47
puszi és szép estét nektek.!!!0404 ....megnyugtassalak kicsit???én ma annyit edzettem ,hogy kibontogattam a csokis meg a rágcsás papírokat,uzsi utántól idűig kb 1000 kcalt vittem be csak nasival.Most a hányinger kerülget ....de valahogy túl fogom élni asszem...........
2012. ápr. 18. 15:41
Hellóóóóóóóóó:))))Itt vagyok már én is:)))Mindenkinek segitünk fogyni és nekünk is mindenki segit:)))Én ma valahogy éhesebb vagyok,mint máskor:(((
1188. miel77 (válaszként erre: 1185. - Zelma68)
2012. ápr. 18. 15:20
Azért van csak ennyi plusszom, mert amikor már nagyon elkezdtem hízni mindig jött a fogyi. Mert nem engedtem meg magamnak, hogy nagyon elhízzak. Ezért nem egyszerű ez sem, mert ha nem figyelek állandóan, és nem válogatom meg a kajákat rögtön jönnek fel a plusz kilók, és eléggé sok mozgás is kell mellé, hogy legalább ebben az állapotban maradjak, mert a maradékot már olyan nehezen adom le. De hát mindenkinek az a vágya, hogy csini legyen. ezért nem szeretem ezt a kevés pluszt se, főleg mert alacsony vagyok és minden látszik, mintha terhes lennék. Na meg egy futó nem néz ki jól pocakosan :DDDDDDDDD Szóval a nagy igazság egy életen át figyelni kell.
1187. Zelma68 (válaszként erre: 1186. - Álomkép.)
2012. ápr. 18. 15:09
Kedves vagy nagyon, köszi.
1186. álomkép. (válaszként erre: 1185. - Zelma68)
2012. ápr. 18. 15:03
Szívesen segítünk neked ha szeretnéd....szerintem midnenki nevében írhatom
1185. Zelma68 (válaszként erre: 1184. - Miel77)
2012. ápr. 18. 14:14
Ha csak annyi plusszom lenne, a fejem sem fájna... Irigyellek :)
1184. miel77
2012. ápr. 18. 13:59
Halihó :D én már nem is tudom hány kilótól szeretnék megszabadulni :D kb. 3-4, inkább pocin -5 cm lenne a cél :))) május végére, hát nem tudom elérem el. Most elkezdődtek a vizsgáim, ilyenkor csak ennék-ennék :) de most nem is koncentráltam a héten a fogyira, meg a mozgás is kevés lett :(
1183. Zelma68 (válaszként erre: 1182. - Álomkép.)
2012. ápr. 18. 13:41
Hát akkor rossz helyre jöttem.... Nekem sokat kellene fogynom.
2012. ápr. 18. 13:25
Ez nem mindig volt ilyen...2 héttel ezelött még nem ezt olvastad volna:))))nekem személy szerint még 4 kg lenne ...hátra a 16 ,5 ből .....de a fórum többi tagjának se sokkal több vagy épp kevesebb........
1181. Zelma68 (válaszként erre: 1180. - Álomkép.)
2012. ápr. 18. 13:21
Mindig kesergek, fogynom kellene, de a család, munka stb mellett elég nehéz. Bármit eszek lelkiismeret furdalásom van. Jó volt olvasni a soraitokat. Attól lett jobb kedvem, milyen lazák vagytok :)
1180. álomkép. (válaszként erre: 1179. - Zelma68)
2012. ápr. 18. 13:14
Boldoggá tesz ,hogy jobb kedvet kaptál:))))Megosztod velünk is az okát??:)))))))))))
1179. Zelma68
2012. ápr. 18. 12:46

Sziasztok! Visszaolvastam néhány bejegyzést és még a kedvem is jobb lett :))))

Ti mennyit szeretnétek fogyni? Persze csak ha nem titkos infó...:)

2012. ápr. 18. 12:13
:)))))))))))Kicsit változott a fórum téma:)))már nem arról írunk mit nem lehet,hanem hogy mindent lehet:))))szerintem ez pozitív:)))miel77 én is rudival csillapítottam az édesség vágyamat,szerintem tök jó 107 kcal,12 ch:)))ma somlóival csillapítottam:)hm...:)))
1177. miel77
2012. ápr. 18. 11:58
Én most délelőttönként megeszem egy rudit tízóraira, és ezzel kielégítem a stresszes tanulós csokivágyamat. Bár az az igazság a napokban meg kell jönnie, ilyenkor mindig kívánós vagyok... be is csúszik valami pizza vagy hasonló :) mondjuk néha belefér :) Annyira hülye idő van, hogy még minden nem tudok kimenni futni, ami idegesít!!! A héten azt hiszem nem sok edzésem lesz... :(((
2012. ápr. 18. 11:15
Bizony:)))Én ma meghamiltam egy fél vajas kenyeret és annyira finom volt:)))Olyan,mintha varázsütésre megváltoztam volna:)))Nincs hiszti,nincs depi(csak el ne kiabáljam)!!!!Nem vonok meg magamtól semmit,mindent szabad enni és hirtelen már nem is akarok rossz dolgokat enni,mert ott van,hogy ehetek,igy már nem bűnözés:))))Úgy is lemennek a kilók,amikor akarnak,minek stresszeljek annyit:)Az én dolgom annyi,hogy tornázok kicsit és nem kapom be a hűtőt:))))))))))))))))
1175. álomkép. (válaszként erre: 1174. - E2dc5ec392)
2012. ápr. 18. 09:10
Már én sem akarom megvonni az ilyen dolgokat.....ma pl somlóit csináltam hajnalban ,az is fincsi lesz ma.Kiszámoltam és megy majd a pocakomba:))))Elég idegfeszítő és drasztikus volt ami volt....olyat nem szeretnék.orvosi lexikon szerint 1600 kcal mellett is heti 0,5 kg fogyás van....minek sanyargatni.abba az 1600 ba sok midnen belefér.És valóban ami fontos az a mértékletesség:)))))
2012. ápr. 18. 07:22
De legalább fincsi volt:)))Nekem az edzőteremben azt mondta egy csaj,hogy Ő mindent eszik,csak az adagokat csökkentette és igy is fogyik,úgyhogy enni szabad,de csak ésszel:)Nem akarjuk egész életünkben megvonni magunktól a finom falatokat,de csinosak akarunk maradni:))))
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook