Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kinek lehetne panaszt tenni, ha az úszómester semmit sem csinál, pedig szóltunk neki? fórum

Kinek lehetne panaszt tenni, ha az úszómester semmit sem csinál, pedig szóltunk neki? (tudásbázis kérdés)


5. 61aead8e24 (válaszként erre: 4. - Spinneli)
2013. jún. 2. 17:59
mi, akik úszni járunk oda, az kb 6 ember, a többi már máshova jár, szóltunk az úszómesternek
4. spinneli (válaszként erre: 1. - 61aead8e24)
2013. jún. 2. 17:58

Pedig ezzel kellene foglalkozni, én mégegyszer szólnék az úszómesternek-nem nagyon értem, hogyha ez a házirend, miért nem tesz semmit-és nyomatékosítanám, hogy szólni fogok a vezetőségnek is, ha nem tesz semmit.

Az úszó medence úszásra való, a pancsoló medencébe menjenek a gyerekek.

2013. jún. 2. 17:45
szerintem lennie kell panaszkönyvnek, amibe beírhattok. Azt ki fogják vizsgálni és elvileg tesznek majd ellene
2013. jún. 2. 17:37
Szerintem írásos panaszt kell tenni az uszoda vezetőjének és kérni, hogy fizessék vissza a befizetett pénz, mert ti nem erre adtátok be.
2013. jún. 2. 17:18

November óta járunk ebbe az uszodába, eddig jó volt, de az utóbbi időben katasztrófa, 4 pályából 3-at elfoglalnak az anyukák a gyerekeikkel, akik nem is úszni járnak hanem pancsolni meg beszélgetni a medencébe, gyerekek összevissza ugrálnak a medencébe, pedig tilos, labdákat, éles tárgyakat dobálnak, úszómester rájuk sem szól.Nekünk úszóknak maradt egy pálya, ahol alig van hely, de néha a kisegyerekek ide is beugrálnak, majdnem a fejünkre, pedig látják, hogy ott éppen van valaki...

a hab tortán pedig az, hogy a kedves anyukák a már iskolás korú fiaikat is a női ötlözőbe, zuhanyzóba hordják. Szóltunk az úszómesternek, de nem tett semmit.Mit tehetünk, ha a többi látogató megszegi az uszodai rendtartást?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook