Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kinek könnyebb az élete? Diáknak vagy dolgozónak? Miért? fórum

Kinek könnyebb az élete? Diáknak vagy dolgozónak? Miért? (beszélgetős fórum)

1 2
2007. nov. 27. 18:56
Könnyebb diáknak lenni
2007. nov. 20. 16:56

sokkal jobb dolgozonak lenni

nagyobb szabadsag, fuggetlenseg, nem mennek vissza az iskolaba!

2007. nov. 20. 16:52
A diákoknak könnyebb az élete. Nekik a csak a tanulással kell foglalkozni, ami nem könnyű. De sokkal több a szabadidejük, több lehetőségük van feltöltődni, szórakozni és nem kell foglalkozniuk az anyagiak előteremtésével! Kivételek mindig vannak, én a többségről írtam.
12. 80ASIQ
2007. nov. 8. 08:34
Nekem dolgozóként volt és van jobb. Viszont öregszik az ember...
2007. szept. 27. 15:17
Szóval akkor sztetek nem kellene a diákokat szidni, ugye? (pl:"nem ülnek eleget az iskolába, h hazafelé is ülnek a buszon")
10. Panna1
2007. szept. 26. 20:59
Vállalkozóként sem dolgozok kevesebbet, mint egy alkalmazott, sőt, sok éjszakázás, hétvégézés van benne. De ha nincs kedvem, vagy más dolgom van, nem dolgozok. Nem szeretem ilyen szempontból a kötöttséget. Azért a sulit jól viseltem :-))
2007. szept. 26. 20:56
Nekem diáknak könnyebb volt lenni. Akkor semmi más dolgom nem volt, mint tanulni, sportolni, szórakozni. A legjobb az egyetem volt. Persze hozzátartozik, hogy a szüleim anyagilag finanszírozták a tanulmányaimat. Ha valakinek dolgoznia kell, hogy tanulhasson, az már nem olyan gondtalan. De a munkahely a maga kötöttségeivel, az évi 22 nap szabival nekem a világvége.
2007. szept. 26. 20:26
Nem a Hoxára gondoltam, hanem a nap folyamán az idősebb nénik, akiknek aztán végképp fogalmuk sincs milyen egy diák élete!
2007. szept. 26. 16:26

Diákként nehéz volt órákat utazgatni a suli és az otthonom között, délutánonként pedig készülni a másnapi dolgozatokra...Megkönnyebbültem, amikor véget értek az iskolás évek..de aztán rájöttem, hogy a "munkásember" élete sem könnnyű...Ugyanúgy jelen van a teljesítménykényszer, a kiszolgáltatottság. A felelősség pedig...mivel pénz nélkül nem lehet megélni...


De tényleg: Ki szidja a diákokat?? Szerintem itt senki..........

2007. szept. 26. 16:20
Ki szidja a diákokat?
2007. szept. 26. 16:17
Annyira fel bírnak idegesíteni az emberek!!!! ÁÁÁÁ!!! Hogy a diákok ilyenek, meg olyanok!akkor ezekszerint ők nem voltak diákok, és nem tudják, hogy a diákoknak sincs jobb dolguk a felnőttek dolgánál!
2007. szept. 12. 16:50
Miért kell mindig a diákokat szidni??
2007. szept. 4. 21:46
Én utáltam a sulit,dolgozni vágytam.Kemény melóhelyem van,nem irodában ücsörgős,és most is azt mondom,hogy nekem jobb dolgozni.Nem vágyom vissza a sulipadba.
2007. szept. 4. 16:08

Szia!

En is, mint mindenki mas voltam iskolas. Akkor dolgozni akartam. Amikor dolgoztam, akkor inkabb iskolas lettem volna. Aztan olyan is volt, h dolgoztam, mellette ezer kulonora es hetvegen foiskola. Hat ez volt a legrosszabb. Faradtan hazamentem a munkahelyrol es meg este keszulni a hetvegi sulira. Aztan a vizsgaidoszakrol jobb nem is beszelni.

Amikor vege lett a fosulinak, "csak" dolgoztam. Hozzaszoktam, h hazamegyek es nem kell semmit csinalnom. Egyedul eltem. Akkor nem is ertettem, h hogyan birtam egyszerre mindent.

Szerintem mindennek van jo es rossz oldala is. Aki suliban van, annak akkor az a munkahelye.

2007. szept. 4. 15:49
Azt hiszi mindenki olyan könnyű egy diáknak, pedig nem, sokszor tovább van suliba mint egy dolgozó ember.és nem tudom miért gondolják h könnyebb lenne!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook