Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kinek, hogyan sikerült megtalálni a tökéletes parfümöt? fórum

Kinek, hogyan sikerült megtalálni a tökéletes parfümöt? (beszélgetős fórum)


1 2
2019. okt. 1. 10:05
Nekem nem sikerült. De nem is hiszek benne. Számomra nincs "A Parfüm", csak vannak, amiket szeretek.
6. brandy85 (válaszként erre: 1. - Midnight94)
2019. okt. 1. 10:04
Szia!Far away szuper meg talán az incandese nekem ezek váltak be. Far away-nek többféle illata van. Lehet felváltva használni így nem unalmas,kevés kell belőle igy sokáig elég. :)
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Midnight94)
2019. okt. 1. 06:10

Horoszkóp?

Én az orrommal szagoltam, és úgy választottam.

4. f8db0709b8 (válaszként erre: 3. - Hajnallányka)
2019. okt. 1. 05:35
Az összes illata nagyon jó:)
2019. okt. 1. 05:25
A Far Away tényleg jó,nekem bevált,de nem biztos hogy a kérdezőnek is.Az új illat a Maxima is nagyon jó.Szerintem próbálgass több félét,több márkát.Az alapján válassz ami neked tetszik.Mindenkin más egy parfüm,így nem biztos hogy ami nekem jó az neked is.
2. f8db0709b8 (válaszként erre: 1. - Midnight94)
2019. okt. 1. 04:08

Szia

Far Away lesz a te illatod...ebből is van több féle.

Mondjuk nekem több parfümöm van itthon,váltogatom őket,így se megunni se megszokni nem lehet.

2019. okt. 1. 01:22

Már vagy egy éve kínlódom ezzel, most már jó lenne egy olyan illat, ami tényleg én vagyok, magabiztosságot ad, jól érzem magam tőle, és tartós. Voltak Avonos parfümjeim, meg egy Bvlgari Omnia Paraiba, nem jött be egyik sem, most egy Avon Little Black Dress utolsó cseppjeit fújkálom, de nagyon öregesnek érzem egy ideje. Olyat szeretnék, ami minden évszakban megállja a helyét, és nem túl édeskés. 25 éves vagyok.

Szóval, ki hogyan választott/talált parfümöt? Horoszkóp? Illatjegyek? Évszakok? Mi alapján kell választani?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook