Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kinek alacsony a neutrofil és magas a limfocita értéke? fórum

Kinek alacsony a neutrofil és magas a limfocita értéke? (beszélgetős fórum)

2021. nov. 14. 08:58
Valamit csak jelent,a ha a limfocita és a neutrofil mindig meg van csillagozva....legalábbis egy jóideje.
2021. nov. 13. 16:12
Mindig is magas volt a limfocitám. Ha az magas, akkor bármelyik másik fehérvérsejt alkotóelemnek alacsonyabbnak kell lennie, hogy kijöjjön a 100 %. Soha nem foglalkoztam vele, mert elhiszem az orvosnak, hogy ez nem jelent semmit
2021. nov. 13. 12:40
Azt, valaki más mondta a médiában, hogy lepattan a vírus.
10. Amaunet (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 13. 12:19

Persze, elhiszem. A vírus ránéz egyes emberekre és kikerüli őket.


Azt még el tudom képzelni, hogy ilyenkor kerülik az emberek a társaságot, tömegetés és fokozottan figyelnek a higiéniára.

2021. nov. 13. 12:08
Ez nem igaz, mert vannak emberek, akik nem betegszenek meg vírusok által. Ismerek ilyeneket.Sőt én sem voltam még sohasem influenzás sem.
8. Amaunet (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 13. 11:56

Szerintem ez nem helytálló állítás.

A vírusok nem tetszik/nem tetszik válogatnak. Mindenkit fertőznek.

Abban különbözhet, hogy kisebb/nagyobb mennyiségben fertőz vagy a szervezet már felismeri és tud ellene védekezni.

Ilyen céllal kaptuk gyermekkorunkban is az oltásokat.

7. Amaunet (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 13. 11:52

Akinek hasonlóan alakulnak is az értékei nem biztos, hogy tisztában is vannak azok jelentőségével. Nem mindenki doktorált.


Az orvosodnál kéne rákérdezni, hogy esetedben ez mit jelent, mert nem csak ezeket az értékeket nézi, mikor értékel.


Az viszont sosem árt, ha magad is utána olvasol, hogy mik is a neutrofilek, limfociták, baktériumok és vírusok.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Papája)
2021. nov. 13. 11:31
Hú hát olyan sokáig nem szeretnék kockulni. Csak tapasztalatokra vagyok kíváncsi,hogy akik itt vannak, ők hogy állnak ezzel. Meg például arra is kíváncsi lennék akik sosem voltak influenzásak, illik-e rájuk , ez a vérképeredmény.
5. papája (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 13. 11:28

Talán Dr.Mangó Gabriella írt erről, ha jól emlékszem. Próbálj sok hónappal ez előtti bejegyzései között keresni.


[link]

2021. nov. 13. 11:20
Kíváncsi lennék, hogy a vírus elleni védekezésben, jó-e , ha magas a limfocita érték, ugyanis, vannak emberek akik nem fogékonyak a vírusokra.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2021. nov. 13. 11:06
Nem a googléra vagyok kíváncsi. Olyan embereket keresek akiknek szintén alacsony aneutrofil, és magas a limfocita értéke. Goggle már nem mond újat.
2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 13. 10:42
A google keresője jobbnál jobb, jól érthető magyarázatokat talál a kérdésedre. Használni kéne.
2021. nov. 13. 09:46
Az orvos sosem mond rá semmit, holott meg van csillagozva. Lehet, hogy ez az eredmény kifejezetten jó a vírusok szempontjából?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook