Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kinect Xbox-os játékokat miért nem fordítják le magyarra? Disneyland Adventures-ben tud valaki segíteni? fórum

Kinect Xbox-os játékokat miért nem fordítják le magyarra? Disneyland Adventures-ben tud valaki segíteni? (tudásbázis kérdés)


7. 25800e2d09 (válaszként erre: 6. - Martin3)
2013. márc. 31. 20:59
nem feltétlenül vannak a színvonalas játékok lefordítva mert attól hogy színvonalas nem fogják csak a nagy nyelvekre lefordítani (angol, spanyol, francia stb) a magyar mndig is futottak még kategóriában volt.. tudod milyen drága lenne ha még szinkron is lenne hozzá?? 23 rugó az AC3 is konzolra... és magyar nincs benne...
6. martin3 (válaszként erre: 4. - 25800e2d09)
2013. márc. 31. 20:55
rá fog jönni, hogyan kell használni, csak egy ilyen színvonalas játéktól elvárnám, hogy lefordítsák magyarra, hiszen egy 4-7éves nem hiszem hogy tudna angolul...és megérne egy szinkront, ha már a kedvenc mesehősei beszélnek hozzá, nem? (mert az, hogy pl a sport és egyebek nincsenek lefordítva, ok, nem is beszélnek benne, de itt igen...)
5. martin3 (válaszként erre: 3. - SzánI.)
2013. márc. 31. 20:53

én meg pont csak jókat olvastam róla, mármint elemzőktől, hogy mennyire csúcsszuper játék...mert én is utána szoktam nézni annak, amit veszek

egyébként a másik fele, hogy miért nem fordítják le, csak egy szimpla kérdés volt, hogy nem értem, ha már ennyibe kerül, miért nem szinkronizálják, mint egy sima dvd-t.

2013. márc. 31. 20:48
én régen egy játékot se játszottam magyarul... próbálgassa. előbb utóbb tud vele. amúgy meg mikor megvetted tudtad mit vettél meg...
2013. márc. 31. 20:48

Ha megkérdezted volna előtte, vagy a neten fórumokon utánanéztél volna, biztos hogy nem vetted volna meg.


Még régebben néztem én is ezt a játékot, de annyi rosszat írtak róla inkább nem vettem meg. Állítólag annyi beállítgatni való van minden alkalommal, hogy a gyerekek nagyon hamar megunják, és nem szeretnek játszani vele.


Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszoltam, de én is állati drágának tartom ezeket a játékokat. Nekünk csak az a kettő van, amit a géphez adtak ajándékba.

2013. márc. 31. 20:44
sehol senki?:(
2013. márc. 31. 20:10

sziasztok!

tudna valaki segíteni a Disneyland Adventures kinect xboxos játék navigálásában? A játékokat hol találom? egyelőre egy figura jött be, hogy találjam meg Donald autogrammját...

Amúgy ki vagyok akadva, ennyi pénzért miért nem szinkronizálják, mint a dvd-ket? szegény gyerek egy mukkot sem ért az egészből...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook