Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kinder luuf balzsam. fórum

Kinder luuf balzsam. (tudásbázis kérdés)


2008. máj. 2. 16:34
Köszönöm, de már kenem a nagyokéval. Elvileg már nem csecsemő, igy kenhető neki is.
8. 8220cddcf4 (válaszként erre: 7. - Encike 2)
2008. ápr. 29. 06:28
Már léteik Baby Luuf balzsam is a csecsemöknek
2008. febr. 19. 16:28

Sziasztok!

Én is most vettem anapokban az 5 éves lányomnak, neki nagyon jo, viszont a 2,5éves csajszi is köhög, de még rá nem kentem. Probáljam ki? Milyen mellékhatásai lehetnek?

Ahonnan vettük ott nem tudtak pontos választ adni, hogy a kicsinek adhatom-e.

2008. febr. 12. 15:06

Köszönöm szépen nektek a válaszokat!

Mindenesetre az eukaliptuszt kipróbálom, hátha. :)

2008. febr. 12. 14:35
Szerintem ha a Baby luuf nem ér neki semmit, akkor a Kinder se. Bajt különben nem csinál.
2008. febr. 12. 14:33

Én úgy tudom, a benne levő kámfor miatt nem kenhető két éves kor alatt. Allergiát okozhat.

Nem tudom, próbáld ki, ha nincs gond, kend tovább.


Én bekentem a gyerekemet, de a srácoknál nem jött be, nem használhatjuk.

3. CzIldikó (válaszként erre: 2. - Igynogy)
2008. febr. 12. 14:33

Szia!

Én is nemrég próbáltam ki a 14 hónapos kislányomon.

Nekünk bevált a kicsiknek adható változata! A déli és az esti alvás előtt kentem be vele, orrszívás után, és hosszabb ideig maradt szabad az orra, mint előtte.


A 3 éves kortól valóval azért vigyázz, mert abban már mentol is van, és állítólag a kisebbeknél ez okozhat különböző gubancokat.


Megpróbálhatod még, hogy eukaliptusz olajat csepegtetsz egy kis rongyra és a feje mellé teszed alvás időben.


Sok sikert és gyógyulást!

2008. febr. 12. 14:28

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy valaki alkalmazza e ezt a készítmény a gyermekén? A nagyomnak tudom, hogy már mehet, de a kicsim csak két éves. Elméletileg három éves kortól lehet használni, de az egyel kisebb változata nem ér neki semmit. Naponta kétszer kellene kenni, de ha csak egyszer kenem neki be, úgy szerintetek mehet neki?? Nem ártok vele?

Válaszokat előre is köszi!

2008. febr. 12. 14:26
Kinder luuf balzsam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook