Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kincsek fórum

Kincsek (beszélgetős fórum)

2012. szept. 19. 12:31

Nagyi ládikája, benne a régi kis nyaklánca.....

kisdobos kitűző

11. kisj
2011. okt. 2. 22:40

kincsek?

Nekem is van olyan...

Keresztmamám botját tartom a szobában egy padlóvázában. Igazi, erdőben talált, kézre álló, kényelmes, göcsörtös fa.

Hiszem ,hogy a lelke még mindig benne van.

2011. okt. 2. 21:59

Kincseimhez tartozik még:

Édesapám utolsó zsebnaptára (-1989-) és Édesanyám imakönyve, ami a 7 évig tartó betegsége alatt szinte állandóan a kezében volt.

2011. okt. 2. 21:26
A fiam első cipője, az első foga, ami kiesett, az először levágott szőke fürtje, a rajzai az óvodából, ..... a katonaságtól hazahozott madzag a csomókkal, amin a napokat számolta.... és millió hasonló dolog:))
2011. okt. 2. 21:02
2011. okt. 2. 18:15
Azén ikreim 20évesek,az összes kipotyogott foguk megvan:)az összes rajzuk az oviból ,
2011. okt. 2. 17:22
fényképalbumok.....
2011. okt. 2. 17:14
Nekem igen.De az összes kórházi karszalagja is megvan,amiből évente gyűlik 5-6 db.Ezeket is őrzöm,nem tudom,miért.
2011. okt. 2. 17:12
margozsodi az is kincs.
2011. okt. 2. 17:10
Az én kisfiam nagyon beteg.Sajnos semmi rajzot vagy szólását nem tudok őrizni,de a két felső fogát kincsként őrzöm,amik egy hónap különbséggel estek ki.Van egy kinyitható szív medálom,és abba tettem bele,gondosan becsomagolva.Lehet ez másoknak bizarr,de nekem kincs.
2011. okt. 2. 17:08
Nekem a talán legnagyobb kincsem, a születési karszalagom, amit anyukám megőrzött. Egy pici képkeretbe tette, bordó plüss a hátlapja, a kereten kiscipő van. Az üveglapba bele van gravírozva a születési dátumom. A testvéremnek is van egy ugyanilyen, kék színű. :)
2011. okt. 2. 17:05
nem a legújabb mercedes terepjáróra vagy plazmatévére vagy más vagyontárgyra vagyok kíváncsi.a gyerek legújabb rajza, vagy mondása, tette érdekel, amit kincsként őrzünk. nekem a legújabb a nagyfiam szivárvány ábrázolása. de az összes rajzát megőriztem tavalyról. őrzöm egy cumiját, amit fogzás miatt szétrágott, de a többieknek is van ilyen "kincse" amit őrzök. nektek mi van?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook