Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A kínai vakcinának van bármilyen hosszabb távú mellékhatása? fórum

A kínai vakcinának van bármilyen hosszabb távú mellékhatása? (tudásbázis kérdés)


24. c85d1d200b (válaszként erre: 15. - Mallow)
2022. márc. 6. 03:37

Hogy derulne ki valaha, ha a boncasztalon nem talaltak meg a halal okat? Egy 60 folotti buvar a viharos tenger melyben odaveszett. Az eleve egy veszelyes uzem, veszelyes kornyezeben muvelte, es az eletkor elorehaladtaval a veszhelyzeteket evele kevesebb esellyel lehet tulelni.

Lehet, hogy a vakcinahoz volt koze, de lehet, hogy semmi. Egyszeren ostobasag 100 %-ra kijeleneteni, hogy biztosan attol volt.

Az eset kerult egy ember I eletbe, nem az oltas.

23. Panna.33 (válaszként erre: 22. - Globus)
2022. márc. 5. 18:03
Én úgy tudom, hogy már szeptemberben mindmeghalunk.
22. globus (válaszként erre: 19. - Picileanyka)
2022. márc. 5. 18:00
Elvileg már a napokban kezdünk mindmeghalni.
21. Panna.33 (válaszként erre: 20. - Epresturmix)
2022. márc. 5. 17:52
Én gyíkká változtam. Mondjuk már az oltás előtt. 😁
2022. márc. 5. 13:07
Összemegy a szemed, állandóan rizst fogsz kívánni, elkezdesz nem érteni magyar…ilyesmik.
2022. márc. 5. 08:02
Majd 1-2 év múlva lássuk melyik oltástól lesz és milyen bajuk.
18. globus (válaszként erre: 17. - Ramcsika)
2022. márc. 5. 07:58
Úgy emlékszem, azt pont immunbetegeknek és daganatosoknak nem ajánlották. Kevés ellenjavallat volt, de Szputnyiknál igen. Kínainál a 60 évnél magasabb kor nem ellenjavallatként szerepelt, hanem erre a korcsoportra nem történt vizsgálat.
17. Ramcsika (válaszként erre: 16. - Globus)
2022. márc. 5. 07:48
Én nem mondom hogy minden az oltásról van. Oltáspárti vagyok /voltam. Na de sorolhatnâm , hogy velem mi történt. Csak annyit én szputnyikot kaptam. Berobbant a pajzsmirigyem olyan színten, hogy jártányi erõm nem volt. 5-6 hónap alatt fogy tam 15 kg. Na de nem tartottak fegyvert a fejemhez, hogy adassam be. Akkor ez volt, örültem hogy az első között megkaptam. Már lassan kicsit jobban vagyok, de nem lehet tudni meddig. Majd eztán már lesz tapasztalat a vakcinákkal kapcsolatosan, talán nem lesz ennyi mellékhatás. /de a kardiológus doki azt mondta; inkább ez mint a covid. Hát????
16. globus (válaszként erre: 13. - Ramcsika)
2022. márc. 4. 21:30
Azért emlékezzünk rá, hogy rengeteg beteg volt covid előtt is. Nem véletlenül vezették be a vizitdíjat.
15. mallow (válaszként erre: 11. - C85d1d200b)
2022. márc. 4. 21:17
Az a baj, hogy azt sem tudod meg, hogy az oltásnak mennyire volt ebben szerepe. Talán egyszer majd kiderül, de lehet, hogy soha. Márpedig nem mindegy. Végül is egy emberéletbe került.
14. andi6020 (válaszként erre: 9. - NomNom)
2022. márc. 4. 19:35

Az kell nekem. Amiben nincs semmi.

mRns kizárt. Se nekem, se a gyerekemnek nem engedem beadatni. Mondjuk ő is így gondolja, nincs ebből nézeteltérés.

13. Ramcsika (válaszként erre: 7. - Panna.33)
2022. márc. 4. 19:32
Bizonyítottan? Szerinted van olyan orvos, aki egyértelműen azt mondja, hogy igen attól. Na de mégis volt, mert a fiamnak a reumatológus egyértelműen azt mondta, hogy minden bizonnyal attól van, vagy nagyban hozzájárult.REngeteg ízületi panasszal jelentkező betege van. Nekem is több ismerősömnek is fájt, könyöke, csuklója, de magától rendeződött egy-két hónap alatt. sajnos a gyerekemnek nem múlt el teljesen. Gyengült ugyan a fájdalma, de nem az igazi.
12. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 4. 09:12

2 kínai oltást követően kb. 6-8 héten belül 6 kg-t híznom. A hízásra más magyarázatot nem találok.

Később kaptam 2 Pfizert, attól semmi oltási reakciót és mellékhatást nem tapasztaltam.

11. c85d1d200b (válaszként erre: 7. - Panna.33)
2022. márc. 4. 00:09

A pasim az agyamra tud menni, hogy mindenbe rafogja, hogy az oltastol van.

Egy baratunk buvarkodas kozben meghalt, az tutira az oltastol volt. Teljes bizonyossagra nem tudtak megallapitani a halal okat miutan napokig a vizben lebegett a maradvanya, de o tudja.

Apam nemreg trombozist kapott 64 evesen ugy, hogy a hajlamot mind a ket agrol orokolte. az is csakis az oltastol lehetett.

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Ramcsika)
2022. márc. 3. 20:17
És Te mit adattál be?
9. NomNom (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2022. márc. 3. 19:49
Nalunk is ez h nem nagyon volt antitest úgyhogy adattak harmadiknak Pfizert.
8. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 3. 19:32
Szerintem hosszabb távú mellékhatásról nem lehet még beszélni hiszen nincs 2 éve hogy használják….
7. Panna.33 (válaszként erre: 5. - Ramcsika)
2022. márc. 3. 19:00

Érdekes.

Bizonyítottan az oltástól lett?

6. janszi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 3. 18:59
Csíxem.
5. Ramcsika (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 3. 18:58

A gyerekem csak azt akarta beadatni. Addig várt, míg szabadon választható volt. Hát neki vállízületi gyulladása lett, ami sajnos reumatológiai kezelések után is a mai napig megmaradt. Június óta. Kicsit enyhült, de megvan.

Egyik ismerősömnek, /szintén csak azt akart/ vérnyomásproblémája lett.

Én is legszívesebben azt adattam volna, de én nem tudtam válogatni akkor még.

2022. márc. 3. 18:45
Nincs.
2022. márc. 3. 14:44
Semmi. Egy éve kaptam az elsőt, három hét után a másodikat. Azóta rég túl vagyok 2 db Pfizeren is, szóval se önmagában se keverve nem okozott semmi különöset.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 3. 14:24

Ismerős körben nincs panasz. Mondjuk a pozitív antitest eredmény sem sok.

Ha muszáj lesz beadatni a harmadikat, akkor csakis ezzel hagyom magam megbökni.

2022. márc. 3. 14:20

Sziasztok kedves Fórumozók!

Aki kínai vakcinát kapott annak van bármilyen hosszabb távon mellékhatása?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook