Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kinai, kissé noname mobilokról van tapasztalatod? fórum

Kinai, kissé noname mobilokról van tapasztalatod? (tudásbázis kérdés)


14. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 13. - Lilu44)
2011. ápr. 26. 19:12
Ezt aláírom, a Vertu tényleg elképesztően klassz koppintás. Még a doboza is igényesen kidolgozott és (sajnos) a súlya sem árulkodik arról, hogy nem eredeti :)
13. Lilu44
2011. ápr. 26. 18:54
Szijjasztok!Mi egy időben elég sokat hoztunk be Hong-Kong-ból! némelyik nagyon jó volt, elég sokáig is byrták-bírják, általában akumulátor problémájuk van , éprtem ezalatt, hogy hamar lemerülnek, illetve fél-egy éves élettartalmuk van.Nekünk Nokia , Iphone és samsung és Vertu klónjaink voltak, illetve érintőképernyős csodák. Az Iphonok voltak a legrosszabbak, rossz képminőség , 2-3 órás akuidőtartam. A Vertuk nagyon szépek és jóminőségűek voltak.a ,,nokiák" még ma is működnek (2évután) . A samsung hamar feladta :) Alapjába véve, ugyan azok a telefonok mint amiket itthon veszünk a boltba, mert ha megnézed mi van a Nokia aksidra irva, hogy hol gyártották... :D ugyan az mint a kamura. Viszont ha elromlik, betörik a kémernyője, kuka a telefon, mert alkatrészt nem nagyin lehet hozzá kapni, még attól sem akitől vetted!
12. morkika (válaszként erre: 9. - **Rita**)
2009. júl. 11. 13:22

Köszi, már néztem :)

De hosszabbtávú tapasztalatra lennék kíváncsi :)

11. **Rita** (válaszként erre: 8. - Morkika)
2009. júl. 11. 13:22
köszi már utána néztem a neten :)
10. morkika (válaszként erre: 6. - 3e0ba54fb8)
2009. júl. 11. 13:21
Csak mert IPhone klónból sok van... Hű, várom a fejleményeket!
2009. júl. 11. 13:21

[link]

Itt vannak tesztek,vélemények, képek

[link]

itt meg árak

8. morkika (válaszként erre: 5. - **Rita**)
2009. júl. 11. 13:21
Tipustól függően 30 ezertől 60ig. Ezekben (amiket én néztem) mindben 2 sim kártyának van hely, érintőképrenyősek, mp3, mp4 lejátszás stb. Persze a drágább készülékek PDA-k is egyben, TV tunerrel felszerelve stb.
2009. júl. 11. 13:19
Myphone a neve? Sokat nézegettem mostanában ezeket a kütyüket és nagyon vonzóak. Ha megérkezik, írsz róla?
6. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 4. - Morkika)
2009. júl. 11. 13:11
A márkáját nem tudom, de tökéles Iphone klón, 2 sim kártyás, 40.000 ft-ért már kapható. Már úton van, nagyon kíváncsi vagyok rá, egy barátom vette Kínában, ő fél éve használja és tökéletesen elégedett vele. Ugyanúgy garanciás, mint az összes többi. Mondjuk az enyém necces lesz, mert Kínáig biztosan nem fogok elszaladni a garanciájával, bármi baja is lesz. Ezért aztán nem lesz semmi gond vele :DDDD
5. **Rita** (válaszként erre: 4. - Morkika)
2009. júl. 11. 12:20
Mennyi az a nem rossz ár?
4. morkika (válaszként erre: 3. - Roni24)
2009. júl. 11. 12:07

Szia!


Köszi, igen, azt én is tudom hogy nagyon sokat tud és az ára sem rossz. Éppen ezért érdeklődök, hogy ezek a funkciók hogyan működnek, illetve a 2 sim kártya valóban egymás zavarása nélkül működik-e. Megnéztem pár ilyen mobilt a neten és tényleg nagyon vonzóak. Meg tudnád kérdezni hogy milyen márkájút vett, hol és hogy van-e rá garancia? Nagyon köszi!

3. Roni24 (válaszként erre: 2. - Morkika)
2009. júl. 10. 23:58

Szia!


Egy tapasztalatot tudnék említeni!

Nemrég anyukám férje vett egy ilyen mobilt. Abszolúte fogalmam sincs róla, hogy milyen márkájú, nem is emlékszem rá, de hihetetlen mi mindent tud! Pl. tévét tudsz rajta nézni, nem is gagyi minőségben, nem kell hozzá semmilyen külön előfizetés!

A formája sem volt rossz, kapásból két sim kártyának van hely benne. Szép a kép, kamerás, tele van játékokkal, hangszerkesztő is van benne, részletes, nagyon pöpec kis telcsi rengeteg funkcióval. Most hirtelen csak ennyit tudok említeni róla, de ha akarod utána érdeklődöm még miket tudott!

2009. júl. 10. 22:40
Értem ezalatt a Cosmotech, Myphone, Cect mobilokat és PDA-kat és társaikat. Esetleg ismertek olyat, akinek ilyen van? Mi a tapasztalat?
2009. júl. 10. 22:38
Kinai, kissé noname mobilokról van tapasztalatod?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook