Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kínai gyerekfelügyelet fórum

Kínai gyerekfelügyelet (beszélgetős fórum)

2013. febr. 5. 14:20
Ha kínai,vagy magyar baba 24 órás gondozására keres megfelelő tapasztalattal rendelkező,szakképzett anyukát,akkor hívjon bizalommal: 30/392-7226
2013. jan. 23. 10:05

Én 2 éve vigyázok egy kínai kislányra,újszülött kora óta nálunk tölti a hétköznapokat,éjjel-nappal.Én elégedett vagyok ezzel a helyzettel,nagyon megszerettük Őt,sajátjaik mellett nevelgetjük.

Szívesen vállalnék még egy kicsi kínai babát,lehetőleg kis csecsemő kortól.

2010. júl. 23. 22:32

leginkább állandó napközi és éjjel nappali felügyeletre keresnek bébisittert azaz inkább dadát...

van köztük nagyon hárpia és nagyon nem törödöm..

4. manul (válaszként erre: 1. - Gabcsyka)
2010. júl. 23. 20:22
A nagynéném szokott vállalni kínai gyerekeket,úgy tudom most is van neki de ha gondolod megkérdezem.
2010. júl. 23. 18:12

Szia !

Csatlakozom az előttem íróhoz, nekem volt szerencsém ,illetve nem szerencsém lassan már nálam laktak !

2010. júl. 23. 18:10

Szia!


Nekem évekkel ezelőtt volt egy ismerősöm,aki kínai babára vigyázott.Egy házban laktak,levitték neki reggel 6-kor a gyereket és este 8-kor mentek érte.Hétvégén is!!!

Ez így ment kb.fél évig,aztán az ismerősömnek lett bejelentett,jobban fizető munkája.

2010. júl. 23. 18:08

Sziasztok!


Ismertek-e valakit, aki kínai vagy egyéb ázsiai országból szármzó kisbabára vigyáz? Ha bárki bármit tud a témával kapcsolatban, kérem ossza meg velem.

Köszönöm előre is!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook