Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kimondottan púder vagy púderes illatú parfümöt, spray-t keresek. Ismer valaki ilyet? fórum

Kimondottan púder vagy púderes illatú parfümöt, spray-t keresek. Ismer valaki ilyet? (tudásbázis kérdés)


1 2
23. Cactuska (válaszként erre: 22. - Gummy)
2010. okt. 6. 14:02

Persze, megszaglászom először mind a kettőt és majd az alapján fogom a győztest kiválasztani. :)

Majd beszámolok róla, hogy melyiknek milyen volt az illata.

Volt már olyan, hogy az utcán eljött mellettem egy nő és olyan finom illata volt, hogy majdnem megkérdeztem, hogy mi ez az illat, mert ezt keresem. Már bánom, hogy nem tettem meg. :)

22. Gummy (válaszként erre: 20. - Cactuska)
2010. okt. 6. 13:56
De ha esetleg megnézed az a Petit-es drága parfümöt, majd összehasonlítod az Avonossal?
21. Gummy (válaszként erre: 20. - Cactuska)
2010. okt. 6. 13:55

Én nemrég vettem szeptember elején, valamikor aug. szept környékén volt az Avonos újságban illatmintája (mármint olyan dörzsölős), és onnan választottam. Nagyon jó illata van.

Egyébként ha bemész Avonos boltba, ott tuti meg lehet szimatolni előtte.

20. Cactuska (válaszként erre: 17. - Gummy)
2010. okt. 6. 13:36

Nekem is ajánlottak már Avonos parfümöt, aminek állítólag púderes az illata, csak a nevét nem tudták, hogy mi.

Akkor lehet, hogy ez lenne? És ezt meg lehet illatozni, mielőtt az ember lánya megvenné? :)

19. Cactuska (válaszként erre: 16. - Zebracsikó)
2010. okt. 6. 13:35

Jó lenne! :))

Ma meg is szaglászom, remélem lesz valamelyik boltban.

A neten néztem 100 ml-est 8.000-ért árulnak. Esküszöm kifizetném érte, csak már végre az az illat lenne, amit keresek. :)

És mennyire tartós az illata? Mert láttam, hogy az sem parfüm, hanem Edt.

18. Gummy (válaszként erre: 17. - Gummy)
2010. okt. 6. 13:25

Hoppá, a netem megnéztem, létezik, hogy a Petits et Mamans parfümből 100 ml 8500 ft körül van??


Hát akkor maradok az Avonnál.


Ha valakinek esetleg megvan mind a kettő, hasonlítsa össze légyszi, hogy mennyire másabb!

17. Gummy
2010. okt. 6. 13:23

Nekem mint púderes illat az Avontól a Far Away parfümje jön be.


A Petits et mamas mennyibe került?

16. zebracsikó (válaszként erre: 15. - Cactuska)
2010. okt. 6. 13:17

Bvlgarinak a Petits Et Mamas -. ezt keresed!!!!


1000%

15. Cactuska (válaszként erre: 11. - Direne)
2010. okt. 6. 13:14

Sziasztok!


Már én is ezer éve keresek finom, púder illatú parfümöt, de akár hányszor kérem az eladót, hogy ilyet mutasson, mindenfélét az orrom alá dugnak, de egyikre se mondhattam volna, hogy az púderes illatú. :(


A Dolca&Gabbananak a Light Blue-ját használom már régóta, csak már meguntam. Most vettem egy Bvlgari Omnia Crystalline parfümöt, ami nagyon hasonlít a D&G-hoz, csak hiába eredeti, nekem nagyon gyenge, sokat kell magamra fújni belőle.


Amit imádtam még egy sima Lidl-ös parfüm volt, az teljesen olyan illat volt, amit szerettem, de persze a sok illatuk közül pont azt szüntették be. :(


Szóval azóta is keresem az én púderes illatomat, de eddig még nem akadtam rá. :((

Most olvastam, hogy a Bvlgarinak a Petits Et Mamans-át javasoljátok, ma megyek is és megnézem, hátha az az illat lesz, amit keresek. :)

14. zebracsikó (válaszként erre: 13. - NataliaWeiss)
2010. febr. 28. 14:20

én tudtam, hogy ezt keresed ;) :)))

én rajongok érte

és ez az az igazi babaillat

13. NataliaWeiss (válaszként erre: 12. - Zebracsikó)
2010. febr. 28. 13:34

Sziasztok!

Megvettem a petit et mamas-t. Isteni:))) ez az amit kerestem. Köszi a tippet!!!!:)))))))))

12. zebracsikó (válaszként erre: 11. - Direne)
2010. febr. 25. 00:00
Petit et mamas a neve, nekem van, nagyon finom!!!!!
11. direne
2010. febr. 24. 23:14

A Bvlgarinak volt egy kimondottan púderillatú ...valamije...asszem...

Kisbabás anyukáknak "javasolták", de ez már jó pár éve volt, tehát foszlányokban emlékszem.

10. emagdi (válaszként erre: 7. - NataliaWeiss)
2010. febr. 24. 20:24

érdemes egy ceruzát vinned magaddal, és a kis papírcsíkokra ráírni hogy melyik parfüm van rajta. így hazaviheted ami első blikkre tetszett, később ismét megszagolhatod, stb.

valóban nem egyszerű választani, a drogériákban már alapból elég "büdös" van, nehéz megítélni az adott illatot.

2010. febr. 24. 20:18
darált kávééba bele kell szagolni, és akkor érzed megint...én ilyenkor mindig viszek magammal egy kis gyógyszeresüvegben...
8. e974230abd (válaszként erre: 7. - NataliaWeiss)
2010. febr. 24. 20:10
a tizedik után??én három után befuccsolok:)
2010. febr. 24. 18:46
A parfümériákat végig jártam, mindenhol mutattak hasonló illatokat, de szinte egyiknek sem volt púder illata. Aztán a 10. illat után már nem éreztem semmit:( Gondoltam hátha tudtok konkrét neveket. Köszönöm azért példákat, ezeket ki fogom próbálni.
2010. febr. 24. 18:39

ha bemész egy nagyobb parfümériába, az eladóktól nyugodtan kérhetsz segítséget.

jobb, ha magad szagolgatod végig azokat amiket javasolnak, mert hát elég sok illatra rá lehet fogni, hogy púderes jellegű.

nézd meg a moschino l'eau de cheap and chic -et is:)

2010. febr. 24. 18:37
Hát már régen használtam,de igen,olyasmi...Tudom mit keresel,én is szeretem a púder illlatú parfűmöt,de nem tudom melyik ami pontosan ez..bár már éreztem ilyet...kíváncsi vagyok..Vannak parfümös oldalak azon nem írnak erről ?
4. NataliaWeiss (válaszként erre: 3. - E974230abd)
2010. febr. 24. 18:29
Ennek olyan illata van?
2010. febr. 24. 18:27
L'ancome Tresor
2010. febr. 24. 18:27
a dove-nak rexonának vannak ilyenei, a fehér dobozos.
2010. febr. 24. 18:26
Kimondottan púder vagy púderes illatú parfümöt, spray-t keresek. Ismer valaki ilyet?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook