Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kimaradt menstruáció fórum

Kimaradt menstruáció (beszélgetős fórum)


2018. ápr. 28. 14:13
Esetleg valakinek még velemenye,tapasztalata? :/
2018. ápr. 27. 19:52
Ettol felek en is :/
2. ab3619a9cd (válaszként erre: 1. - _Lucia_)
2018. ápr. 27. 19:40
Szerintem valami nem oké a hormonjaiddal. Nekem sem pontos hol 5 nappal előbb jön meg hol 2 nappal, de sosem maradt még ki.
2018. ápr. 27. 19:30

Sziasztok!

Az lenne a kerdesem hogy nektek volt mar olyan hogy kimaradt a menstruaciotok?

10 honapja probalkozunk a masodik babaval. A mult havim 4 napot kesett,elotte 12 napot, most 21 napja nem jott meg. Tesztek negativak.

Olvastam neten sok mindent, hogy keshet ciszta miatt is, de lehet hogy csak a teszt nem mutatja ki a terhesseget. Remenykedve,de kozben felve tegnap elmentem a dokihoz. Ő nem latott semmit,azt modnta meg fog jonni, valoszinuleg kimaradt egy havim. Utana mondta hogy mehetek is oltozni, de utana mar kerdezni sem tudtam mert mar hivta is a kovetkezot. Felek hogy a hormonjaimmal nincs valami rendben,vagy esetleg a tulsulyom miatt is lehet,telen felszaladt 10 kg,igy most 20 kg feleslegem van. :/ De most eletmodvalatasba kezdek mert azt erzem hogy ez igy nagyon nem jo. Szerintetek mitol maradhat ki a mentruacio? Esetleg tapasztalatokat is szivesen olvasok.

Nagyon koszonom a valaszokat elore is :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook