Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kilátástalanság fórum

Kilátástalanság (beszélgetős fórum)

10. Szabokisandi (válaszként erre: 8. - Alfoldi13)
2010. dec. 8. 12:02
Azt hiszem épp ez a baj, hogy nem találja a jó megoldást. De hátha Isten a segítségére lesz ezúttal.
9. Szabokisandi (válaszként erre: 7. - Letcho)
2010. dec. 8. 12:02
Nem a bölcsiben kellene szólnia, hanem az önkormányzatnál, hogy kapjon egy kis segítséget, amíg új munkát talál...
8. alfoldi13 (válaszként erre: 1. - Szabokisandi)
2010. dec. 8. 08:28
erre okos válasz nincs,ide ilyen esetben nem ártana egy csepp Isten áldása
2010. dec. 8. 07:17
Ha nem mondja hogy kirúgták, szerintem meg se tudná a bölcsi, így nem is szólnék erről a dologról.
2010. dec. 7. 22:29
Munkaügy, önkormányzat, el kell kezdeni ezeket a köröket, nem lesz egyszerű:(( és nem tehetik ki a gyereket szerintem sem.
5. Szabokisandi (válaszként erre: 2. - Diandra)
2010. dec. 7. 22:28

Nem én vagyok, egy nagyon jó ismerősöm

Budapest

közgazdasági érettségi

2010. dec. 7. 22:28

Nem tehetik ki a bölcsiből!Kell kérni egy igazolást a védőnőtől,bár nem tudom már mi a neve,de ad és az 3 hónapig védi a gyereket.Az önkormányzat is ad valami támogatást,meg kevesebbet kell fizetnie a kajáért.


És igen kérnék segítséget!Bárhol,bármikor!

2010. dec. 7. 22:27
Segíteni sajnos nem tudok,de édesanyám pont ma mesélte,hogy a kolléganőjét kirúgták tök hirtelen.A főnök egyszercsak behozta a papírjait...karácsony előtt.......mocskos rohadt emberek..:S
2. Diandra (válaszként erre: 1. - Szabokisandi)
2010. dec. 7. 22:25
melyik megye? milyen végzettséged van?
2010. dec. 7. 22:23

Mit tennél, ha elváltként, egy gyerekkel, albérletben élve, karácsony előtt kirúgnának a munkahelyedről?

Az ilyen esetben, ha az önkormányzathoz fordulsz segítségért, akkor kitehetik e a gyereket a bölcsiből, mert nem dolgozol?

Természetesen azonnal új munkát akarsz keresni, nyilván nem rajtad múlik, hogy mennyi idő alatt sikerül.

Mernél e nyilvános fórumokon segítséget kérni?

A helyzetet nehezíti, hogy pánikbeteg voltál, a gyereknek pedig sok egészségügyi gondja van, 3 éves.

Aki tud, írjon valami okosat!

Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook