Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kilakoltatás április 15-től fórum

Kilakoltatás április 15-től (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 5. 14:43

Bizonyára, akik reálisan gondolkodnak szükségszerűen meg kell változtatni a szociális törvényt és lehetőséget biztositani, azoknak az újrakezdésre. Érzem lehetne tenni ellene, de ehhez

aláirást kellene gyűjteni, és ha valaki ezt kezdeményezné, azt hiszem a jó cél érdekében sokan támogatnák. Szivélyes üdv.Ágnes

2010. ápr. 5. 12:06
Ha az ember az önhibáján kívül kerül ilyen állapotba,pl. megszűnik a munkahelye,közbe-közbe ugye a bankok emelik a kamatot,és persze családos emberekről beszélünk,akkor bizony sajnálom őket,és intézkedésekre,"törvényekre" lenne szükség úgymond,amit persze tüzetesen ki is kéne vizsgálni,hogy azért a "léhűtő" réteg ezt ne tudja a saját céljára fordítani.És sajnos a mai világba olyan döntés elé kényszerülnek az emberek,hogy most a gyereknek adok kaját,vagy kifizetem a hitelt,meg rezsit.Ilyet megélni gyerekek...Több ilyen embert ismerek,és borzasztónak tartom,hogy idáig süllyedtünk.
3. kattyus (válaszként erre: 1. - Anyuci91)
2010. ápr. 4. 09:55
Van olyan eset mikor tényleg segíteni kell a bajba jutott embereken, de van olyan aki semmivel nem törődve, felelőtlenül kerül ilyen helyzetbe. Van ilye az ismeretségi körömben is. Ha a kilakoltatást mint olyat megszüntetnék, lennének olyan emberek, akik abban a tudatban hogy úgysem tehetik ki a lakásból szarna az egészre és nem is törekedne arra, hogy törlessze a kölcsönt. Az én házam is állt végrehajtás alatt, tudom milye rohadt érzés.
2010. ápr. 4. 09:53
Hiszem, hogy lehetne valamit kitalálni és megakadályozni, a tévében mutatták, hogy szegény embereknek nincs hova menniük.
2010. ápr. 4. 09:51

Kedves beirók ez a téma soha nem fog lekerülni a napirendről, mert egyszerűen, rettenetes érzés ebben lenni és átélni ezt. Azt nem értem ilyenkor miért nem adnak ezeknek segitséget? Valami okos, ésszerű megoldást kitalálni? Várom a véleményetek,

minél többen, gondolom ti is helytelenititek.

Üdv.Ágnes

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook