Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kikeszit az anyosom fórum

Kikeszit az anyosom (beszélgetős fórum)


1 2
40. Mamika50 (válaszként erre: 7. - Babica70)
2010. szept. 25. 21:37
Én vennék neki kötelet ,aztán nyugodtan akassza fel magát ! :)))
39. Mamika50 (válaszként erre: 1. - Babica70)
2010. szept. 25. 21:35
Dilis az anyósod :)))))
2010. máj. 21. 21:24
Mast se csinalunk csak dotaljuk az egesz csaladot,nem csak anyosomrol van szo, a fiamrol es az elettarsarol is. Naluk is az a helyzet,hogy a munka budos de a penz az nagyon konnyen kifolyik a kezuk kozul. Nagyon szivesen adunk mindenkinek amikor csak tudunk,de mar kezdunk kicsit elfaradni,mi hajtjuk magunkat folyamatosan 11-12orat dolgozunk szinte allandoan hatnapozunk,hogy tudjunk segiteni masokon. Mar elfaradtunk. Egy pelda az ocsem kert 200£-ot,majd amikor meloztunk kerdeztem tole jon-e tulorazni szombaton a valasz:nem,nekem ugyan nincs gyerekem, de van baratnom es vele akarok lenni. Akkor fogadtam meg,hogy nem adok senkinek,nekem meg van egy 13eves lanyom,van elettarsam akivel szeretnek pihizni,kirandulni stb...
2010. máj. 21. 08:44
jaa hogy dolgozniuk kéne! ez annyira jellemző!csak akkor támogassátok őket ha hajlandóak tenni magukért valamit pl. munkát vállalni mindketten de legalább az egyikőjük, mert különben eltarthatjátok őket életetek végéig
2010. ápr. 30. 17:26
Szia! én is érdeklődve várom a fejleményeket, ha vannak.
35. RytaMyca (válaszként erre: 32. - Babica70)
2010. ápr. 29. 14:18

Szia


Milyenre sikerült a találkozó????

Ha volt egyáltalán...

34. Morcosmanó (válaszként erre: 33. - Vazsu)
2010. ápr. 28. 13:59
:) egy anyának a gyereke mindig is a kisfia vagy a kislánya marad.egyébként ebben a megnevezésben semmi kivetnivalót nem találok.Viszont még jó ,hogy közölted vele ,hogy nem költözik hozzátok :)Vagy képzeld el mi lett volna ha egy nap csak betoppan és hozza a motyóját :)
33. vazsu
2010. ápr. 27. 20:09
Mi már 30 éves házasok vagyunk, de az én anyósom még mindíg bele akar avatkozni az életünkbe. Az az érdekes, hogy amíg panelban raktunk, évente egyszer, kétszer jött el.Mióta családi házunk van megjelenik hetente többször, és osztja az észt. A gyerekeim már felnőttek nagymama nélkül, most próbálja oktatni őket, sőt felajánlotta hogy kiköltözne hozzánk, amit én nyíltan és őszintén visszautasítottam. A férjem sajnos beteg,már több éve művese kezelt.Mostanában már megkérdezi: hogy vagy "kisfiam" /55éves/ vazsu
2010. ápr. 26. 08:11
Holnap minden eldol,reggel indul a gepunk, delutan mar meg probaljuk a talalkozast. Ha nem kivancsi a fiara,igy jart. Igaz szegenykem mar haza se akar menni,elment mindentol a kedve.
31. Vikianya (válaszként erre: 30. - RytaMyca)
2010. ápr. 25. 20:54
erre nem csak a fiús anyukák képesek, bár tény, hogy ott gyakoribb. Szomorú dolog
2010. ápr. 25. 19:58

Nem tudom miért jó ez az anyósoknak, nálunk is van hasonló helyzet, de akkor én is bekeményítettem, elmentem úgy mellette a babakocsival...hogy rá sem néztem, ha engem nem bír akkor ennyi, de az ha nem látja az unokáját már jobban fáj.

És visszakapja így, hogy őt is lehet nélkülözni, mint ő a fiával csinálta.

Miért ilyenek a fiús anyukák????

Miért nem lehet elengedni "kicsi fiúkat"?

Remélem én nem leszek ilyen!!!!

Szerintem ha itthon vagytok felhívjátok, lehet fel sem veszi a telót, akkor írtok egy sms-t, tudja ha itthon vagytok, kereshet titeket.

Ha nem, szerintem hagyjátok lenyugodni, majd keres titeket, ha úgy gondolja.

2010. ápr. 25. 19:08
Viszont ha neki,marmint a paromnak lenne valami problemaja az anyosomat nem erdekli.
2010. ápr. 25. 19:07
Koztunk szinte semilyen kapcsolat sincs.A paromat szoktam nyaggatni,hogy beszeljen vele hetente legalabb,de nem mindig van kedve hallatni a nyafogasat.
27. Tamianyu (válaszként erre: 26. - Babica70)
2010. ápr. 25. 18:53

Sajnálom,én tudom miről beszélsz.

Az én férjemmel is "mostohaként" viselkednek a szülei.Iszonyatosan pofátlan tolakodó erőszakos az anyósom,és nagyon nehezen viseli ha nem oszthatja nálunk is az észt.Márpedig nem....tehát ennek következménye,hogy nincs jó kapcsolat köztünk.

2010. ápr. 25. 18:13
A parom most odaig jutott,hogy ha hazamentunk elmegy,ha beengedi ok,ha nem igy jart. Csak azt a fajdalmat nem latja senki a szemeben amikor ezt mondja
25. Tamianyu (válaszként erre: 2. - Jozsi.38)
2010. ápr. 25. 16:52

Szerintem Jozsinak van igaza,ezt kellene tennetek nem engedni a zsarolásnak,nem tudomást venni a mamáról.Ha keres benneteket legyetek udvariasak,ha nem,akkor tartsátok magatokat ahhoz amit mondott,ne menjetek hozzá mert nem kíváncsi rátok.Aki ennyire hisztis az megérdemli ezt.

Ha a párod mégis meglátogatná,bízd rá,menjen egyedül hozzá.Én nem mennék az tuti.Az én anyósom is megsértődött egyszer 2 évre,akkor voltam a legnyugodtabban nem kellett találkoznunk.Én nem bántottam,tehát nem is kérdeztem meg tőle mi a baja.Miattam hisztizhet kedvére ahogy tetszik neki,mi nem veszünk róla tudomást.Ha öngyilkossággal zsarol,akkor szerintem is ajánlj fel neki egy jó erős kötelet,jobbat úgy sem tehetsz.Amúgy nálunk szinte csak a férjemmel van kapcsolatuk,az is felszínes,üres,semmit nem ér sajnos.

24. tamaryn (válaszként erre: 20. - Babica70)
2010. ápr. 25. 16:43

Bizony hogy az:szerencsétlen!Eredeti volt józsi.38 véleménye:):)

Szerintem egyszerüen ki kell hagyni az életetekből,hisz megmutatta hogy nem lehet vele békében megmaradni.Minek neki terepet adni a bajkeveréshez?

irtad hogy keresett volna uj barátnőt a fiának helyetted már a kezdetekkor.igazán figyelmes tőle..igy kell alapból elk*ni a jóviszonyt.de a fia téged választott.tehát nincs ezen mit rágódni!

23. Bekacomb (válaszként erre: 17. - Babica70)
2010. ápr. 25. 16:39
Hiába van benned a legjobb szándék, ha ő nem nyitott rá, és elzárkózik. Az ilyenek hihetetlenül önző emberek, és egy idő után megutáltatják magukat a számukra legközelebb álló emberekkel is. Előbb-utóbb a férjed is rá fog jönni, hogy csak az ő élete megy tönkre, ha folyton az anyja miatt kell aggódni. Ez nem anya-fia kapcsolat így.
2010. ápr. 25. 16:36
Ez -ahogy már a többiek is írták- érzelmi zsarolás, és saját tapasztalatból tudom, hogy nem szabad engedni neki. Az én apámnak öngyilkossági kísérlete is volt, ne tudd meg, és a családból többen is fenyegettek már ilyesmivel. Eleinte teljesen padlón voltam. De akármilyen nehéz is, nem őrködhettek felette mindig, nem szabad ennek "bedőlni", mert ezzel rendszerint visszaélnek, és persze mindig a párod fogja magát bűnösnek érezni. Nagyon nehéz szitu, sok erőt kívánok hozzá.
2010. ápr. 25. 16:32
Ki anyósom?? Csak magának csinálta. Tavaj karácsonykor az én unszolásomra kibékültek. Két hónapig bírta, aztán adott egy olyan lelki pofot a férjemnek, hogy azóta sem heverte ki.
20. babica70 (válaszként erre: 18. - Nagygini)
2010. ápr. 25. 16:29
Szerencsetlen asszony.
2010. ápr. 25. 16:28
Most lepek egy felorara mert ki kell vasalnom a lanyom egyenruhajat holnapra.
2010. ápr. 25. 16:28
Én sem ezt akartam, de azzal a nővel nem lehet beszélni. Már minden gyerekével haragban van, az unokái sem érdeklik, apósomat sem engedi hozzánk. Ha a sógromék eljönnek akkor is mindíg církuszol.
17. babica70 (válaszként erre: 15. - Nagygini)
2010. ápr. 25. 16:26
En nem akarom,hogy a parom miattam osszevesszen az anyjaval. Csak azt szeretnem,ha megertene,hogy o az anyja marad orokre,de mostmar velunk el.
16. 6ca0b5adb9 (válaszként erre: 10. - Babica70)
2010. ápr. 25. 16:24
akkor is ,szerintem ezt meg kell tenned,egy udvarias látogatás,és kész.Nagyon fog szenvedni,ha büszkeségből nem enged be benneteket.Max lehet,hogy kéreti egy kicsit magát.
2010. ápr. 25. 16:22
Az én anyósom is egy igazi terrorista, éveken keresztűl zsarolta a férjemet. Mi lett a vége? Egyszer nem bírtam tovább, hogy hülyének néz minket, felnyitottam a férjem szemét, végre Ő is belátta, hogy ez nem mehet tovább. Nagyon hosszú lenne mindent leírni, a lényeg, hogy már két éve nem tartjuk a kapcsolatot. Szomorú dolog ez van.
14. babica70 (válaszként erre: 11. - Jozsi.38)
2010. ápr. 25. 16:20
Gondolod? Igy is utal. Amikor osszejottunk a fiaval baratnot kereset neki,mert en nem vagyok neki jo.
13. 274c9996b8 (válaszként erre: 11. - Jozsi.38)
2010. ápr. 25. 16:20
Ez jo ötlet :)
2010. ápr. 25. 16:19
Azt hiszem én úgy tennék ahogy moncsan72 mondja!Valahogy meg kell keresni az arany középutat.Mi lesz ha már nem csak anyós,hanem nagymama is lesz!Hát nem irigyelek!
2010. ápr. 25. 16:16
tudom szadi dolog de ha öngyilkossággal fenyegetőzik ajánld fel neki hogy segítesz kötelet keresni hátha leáll ezzel
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook