Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kikészít a féltékenység fórum

Kikészít a féltékenység (beszélgetős fórum)


1 2
2011. aug. 23. 22:45
Igaz!!! Soha nem voltam egy taktikázós lány de sajna a sokadik kudarcba fulladt kapcsolatom után ez lesz.. nem szabad kimutatni túlságosan..ne legyél neki nyitott könyv..mindenki féltékeny valahol egészségesen de ha megnyugtatja a párja és nincs olyan dolog amivel megbántaná és kételkedésre adna okot akkor ez elmúlik idővel..szerintem.
50. anyucika3 (válaszként erre: 40. - Mango82)
2011. aug. 23. 18:42

Az én férjem is nagyon sok időt tölt munkával.De még sok éves házasság után is természetes,hogy naponta többször hív(nem kell ok sem hozzá),sms-t vagy mailt küld.Állandóan érezteti,hogy én és a gyerekek vagyunk számára a legfontosabbak,a legtökéletesebbek.És nem nézegeti a nőket bárhol is legyünk.Én sem stírölöm a pasikat,pláne ha velem van.És nem azért nem,mert ha megnézném akkor akarnék is tőle valamit,vagy,hogy fényezze a visszajelzés az egómat,hanem mert tudom rosszul esne ez a férjemnek.Minek egymást feleslegesen megbántani,megalázni?

Talán nálatok az a baj,hogy túlságosan rajongasz érte,és ezt túlzottan kimutatod neki,nagyon kiadod magad az érzéseidet,ő meg visszaél ezzel,mert tudja nem akarod elveszíteni,érzelmileg függsz tőle.Nem kellene hagynod,hogy ennyire biztos legyen abba,hogy nem hagyod el.

2011. aug. 23. 16:50
Nagyon szivesen! Remélhetőleg minden úgy alakul, ahogy Neked a legjobb!
2011. aug. 23. 16:49
Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat, véleményeket!
47. anyucika3 (válaszként erre: 44. - Csgybzs)
2011. aug. 23. 14:43
Én is így gondolom.
46. Fibonacci (válaszként erre: 44. - Csgybzs)
2011. aug. 23. 14:11
Minden egyes szavaddal csak egyetérteni lehet, ha objektívek vagyunk. :)
45. e705905164 (válaszként erre: 43. - Mango82)
2011. aug. 23. 14:07

hát jól van semmi sem lehet tökéletes,akkor fogadd ezt így el és dolgozd fel...


ha te is elhiszed,hogy semmi sem történik,akkor meg nincs sok a panaszra,amúgy is mindenkinél van szebb ,meg jobb! a lényeg ,hogy veled van..és ne mard el magad mellől a 600 kérdéseddel(már,ha féltékenykedésből vannak a kérdések azt senki sem szereti hosszú távon ):)))

44. csgybzs (válaszként erre: 43. - Mango82)
2011. aug. 23. 14:04

Naív vagy és jól teledumálta a fejed sajnos.


Ha meg így jól vagytok, akkor ne tegyél fel 600 kérdést és ne akadj ki, ha csorgatja a nyálát. És akkor ő nagyon nagy elégedett lesz. Te meg szépen leépülsz és megcsömörlesz a kapcsolatban.


Ha meg úgy érzed, hogy el tudod fogadni, akkor igazából mi a kérdés?

2011. aug. 23. 14:01

Ha nem vagyok gyanakvó, nem teszem fel a 600 kérdésemet, akkor nagyon jól vagyunk. Érzem, hogy imád, hogy sokat jelentek neki, és ezek a dolgok, amiket én problémának élek meg, azok számára semmit nem jelentenek. És szerintem ezt őszintén mondja. Hogy ez csak reflex, de azt mondja, hogy egyáltalán nincs okom aggódni, ő nem akar senki mást, ő velem akar lenni. És ezt el is hiszem neki, csak értetlenül állok, mert mégis néha úgy érzem, hogy nem vagyok elég neki. Biztos, hogy az sem jó, ahogyan én érzékelem ezeket, mert ha ránéz egy jó nőre, egyből azt gondolom, hogy biztos jobban tetszik neki, és lecserélne. Pedig nem így van.

Szóval összességében, ha nem vagyok féltékeny és bizalmatlan, akkor nagyon tud rám figyelni, a tenyerén hordoz, csak vannak ezek a dolgok, amik miatt mégsem felhőtlen az életünk.

42. e705905164 (válaszként erre: 40. - Mango82)
2011. aug. 23. 13:48

ja,hívni ne hívogasd....én azt hittem ,amúgy nem keres..


és otthon milyen veled?

41. e705905164 (válaszként erre: 36. - Giga455)
2011. aug. 23. 13:47
ez így van!
40. mango82 (válaszként erre: 36. - Giga455)
2011. aug. 23. 13:45

Már hozzászoktam, hogy nem hívogatom, csak ha tényleg akarok valamit, és igyekszem nem elvárni, hogy hívjon. Tudom, hogy ha dolgozik, akkor arra koncentrál, és mint tudjuk, a férfiak egyszerre egy dologra tudnak figyelni:)

Én sem értem, hogy miért van szüksége a visszajelzésekre, amikor tőlem szerintem kap rendesen pozitív visszajelzést!

39. df2a740c00 (válaszként erre: 35. - Mango82)
2011. aug. 23. 13:42
Kényelmes duma:) Akkor ő még egyenes is, mert vállalja a "véleményét" :) Persze, van olyan férfi, aki akkor se nézi meg a nőket, ha nem vagy mellette.
2011. aug. 23. 13:40

"Elég sokat vagyok egyedül, korábban jövök haza a munkából, nála kiszámíthatatlan, de rengetegszer van, hogy ha én nem keresem, ő bizony nem jelentkezik. És azt a kevés időt, amit együtt töltünk azt sem teljesen nekem szenteli."



itt a baj...egy kapcsolatban tennie kell mind a két félnek,meg kimutatnia az érdeklődést vagy hogy hiányzol neki,ha szeret stb...


a férfiak szerintük természetes módon megnézik a jó nőket beléjük van kódolva,de más tészta,hogy mondjuk legalább előtted ne:D meg az sem érhető neki miért olyan fontos minden egyes nővel szemeznie ,miért kell neki mástól visszaigazolás,elképzelhető,hogy félrement párszor,amikor nélküled szemezett..az ilyenek nem hiszem megállnak ennél..ha téged szeret te vagy a lényeg...és felfogja,hogy neked nem esik jól amit tesz és befejezné...ha meg nem,akkor keress mást,de azért arra figyelj,mhogy ne legyél betegesen féltékeny...ha megnéz 1-2 csajt oké,azért nem kell még leharapni a fejét,de tudja hol a határ,mert ha neked nem esik jól akkor nem lesz hosszútávú a kapcsolat,mert egy csomó feszültség lesz köztetek,ha neked nem jó és nem elfogadható a helyzet simán szakíts vele nem ér meg akkor több szót,rajtad múlik elfogadod ilyennek,vagy ha nem tetszik továbblépsz!

37. csgybzs (válaszként erre: 35. - Mango82)
2011. aug. 23. 13:37

Van. Ugyanúgy ahogy a nők sem egyformák. A férfi semmivel sem másabb...


Ez a biológia, meg vadászösztön maszlag egy nagy kamu. Egyébként meg a nők a hibásak. Kipakolják mindenüket, figyelemfelkeltés, provokáció, néha még én is fennakadok egy köldökig dekoltált nőn, és nem azért, mert tetszik....

36. giga455 (válaszként erre: 33. - Mango82)
2011. aug. 23. 13:37

természetesen nem gondoltam vér komolyan! Én se csinál(tam)/nám meg.

Ill. azt hogy ne hívogasd azt komolyan gondoltam. Felesleges, főleg ha zaklatásnak veszi. Majd otthon megbeszélitek.

Ellenben abban a párod téved, hogy kétféle van. Sokféle van, nem csak kettő. Van aki megnézi igen, tegye, elvégre hűséget fogadtunk, nem vakságot. De tiszteljen már annyiba, hogy úgy csinálja, hogy te ne vedd észre.

És szerintem ha egy férfi igazán szerelmes a párjába, nincs szüksége arra, hogy más nőkkel észrevetesse magát. Ez egy álszent duma!

35. mango82 (válaszként erre: 34. - Df2a740c00)
2011. aug. 23. 13:24
szerintem sem ilyen mindegyik, de szerinte 2 féle van, az egyik vállalja a véleményét, önmagát, a másik meg vagy maga előtt sem, de a párja előtt biztosan nem. vagy szerintetek van olyan, aki még akkor sem nézi, ha a párja nincs mellette?
34. df2a740c00 (válaszként erre: 33. - Mango82)
2011. aug. 23. 13:09
Te tudod. Abban viszont a barátod téved, hogy minden férfi ilyen. Egy normális ember nem hozza szándékosan kellemetlen helyzetbe a párját, hiszen elvileg ő és az ő véleménye neki a legfontosabb.
33. mango82 (válaszként erre: 32. - Giga455)
2011. aug. 23. 12:52
nekem nincs erre igényem. és nem is tudom elképzelni, hogy ilyet csináljak.
2011. aug. 23. 12:46

Adj neki leckét:

te is nézegess és szemezgess más pasikkal, meglátjuk az hogy tetszik neki :P

ne hívogasd! Előbb utóbb észre veszi, vagy nem (de akkor marhára nem vagy fontos neki)

Nekem az első pasim csinálta ezt, szinte elfelejtette, hogy ott vagyok vele, úgy meg tudott bámulni másokat. Borzasztó megalázó, soha többé nem hagynám.

Azóta van egy férjem, akivel 10 éve vagyunk együtt. Soha nem hozott ilyen helyzetbe, sőt! észre sem vesz más nőket (vagy megteszi azt a szivességet, hogy nem dörgöli az orrom alá). De ha mellette megyek, szinte "mutogat", és büszke a családjára. Ha zavar igenis beszéld meg vele.

Amúgy ez a hiszti a kifaggatásról... háááát.. szerintem az kiabál akinek a háza ég...

31. Fibonacci (válaszként erre: 29. - Anyucika3)
2011. aug. 23. 12:35
Tökéletesen egyetértek veled. :)
30. Fibonacci (válaszként erre: 21. - Mango82)
2011. aug. 23. 12:33
A barátodnak sztem is önmagával van problémája, és azzal próbálja kompenzálni ahogy veled viselkedik. Úgy állítja be, mintha neked lenne gond a viselkedéseddel. Sokszor eszébe sem jut felhívni...?! A megoldást sztem Te is tudod, csak még nem jutottál el a megvalósításig, talán csak szükséged van a megerősítésre. Ha nem lenne ez olyan nagy probléma, akkor fel sem vetődött volna részedről. Jobban jársz, ha minél hamarabb lépsz, mert így ez az energiavámpír csak leszívja az energiádat. Sztem ő sosem fog megváltozni senki kedvéért. És igazából nem is a másik kedvéért kell bármiben is változnunk, hanem magunk miatt.
29. anyucika3 (válaszként erre: 21. - Mango82)
2011. aug. 23. 12:29
Teljesen feleslegesen idegesíted magad,sosem fog változni.Ez a fajta pasi a csillagokat is lehazudja neked az égről.Ha szerinte azzal bizalmatlan vagy,mert kérdezel,érdeklődsz felőle,akkor az ő fejével van a baj.Ugyanis ez teljesen természetes egy párkapcsolatban,hogy megbeszéli a pár a napi dolgokat,történéseket,és főleg a problémákat ha adódnak.És akinek fontos a kapcsolata,az meg is oldja őket,nem pedig hisztinek tartja.Ha ő azt faggatásnak veszi,hogy beszélgetsz vele,akkor biztos nem ok nélkül,tuti van vaj a fején.Ez a pasi magát szereti és nem téged.Én nem tűrném,hogy így megalázzon,semmibe vegyen,így lesz..ja az érzéseimet.
28. 728bc799e2 (válaszként erre: 27. - Mango82)
2011. aug. 23. 12:28
ennyi idő alatt nem sikerült volna a közös nevezőt megtalálni??
2011. aug. 23. 12:25
Én bizakodok még, persze a legegyszerűbb megoldás lenne a szakítás, de úgy érzem, hogy van esélyünk, csak egyelőre nem találjuk a közös nevezőt.
2011. aug. 23. 12:23

Mindenkiben van egy kis féltékenység,de attól még,hogy ennyire az vagy nem is jelenti azt,hogy meg is teszi...De ha mégis gondolod,hogy egy munkahelyen..vagy bárhol 5 perc alatt nem tudná megoldani?De más dolog bebeszélni magadnak,mint amikor tényleg így is van...

Arra,hogy megnézi a nőket,szerintem te is nézd meg a pasikat:))

Ha ránéz abból még nem lesz semmi sem!!!

Hidd el a féltékenység meg tudja mérgezni a kapcsolatot!

25. csgybzs (válaszként erre: 21. - Mango82)
2011. aug. 23. 12:18

Ez tényleg beteges. (mármint mikor felhívják a figyelmet). Ez az a típus, aki próbál halálosan lazának tűnni, hogy a férfi úgy érezze hosszú a póráz.... :D :D :D


Biztosan van sok jó is, nem vitatja senki.

Szerintem normális, ha az emberek a nap végén beszélgetnek arról, hogy kivel mi történt, mit csinált. Nem elszámoltatásképpen, hanem mert egyszerűen érdekel a másik.... ez normális dolog.

És alapból működnie kellene...

24. 728bc799e2 (válaszként erre: 22. - Csgybzs)
2011. aug. 23. 12:18
hát szerintem sem, pláne hogy még neten is nőket nézeget!
23. csgybzs (válaszként erre: 20. - 728bc799e2)
2011. aug. 23. 12:16
Igen igen... láttam én is. :-)
22. csgybzs (válaszként erre: 19. - 728bc799e2)
2011. aug. 23. 12:16
Igen, ez tényleg így van. Én is voltam már így. Aztán mikor megvan az a nő/férfi, aki igazán jó a másiknak, vagyis egymásnak, akkor valahol "megszűnik" a külvilág. Persze vannak nők, férfiak, szépek csúnyák, jövünk-megyünk köztük, senki nem jár csukott szemmel, de átsuhanunk felettük, mint bármely emberen, nemtől függetlenül. A tudatos keresés, szemezés, netnő nézegetés.... szerintem ott nem ok a dolog.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook