Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kikapcsolták az áramot! A visszakapcsolási díjat előre vagy utólag kell kifizetni? Mennyibe kerül? (A számla már rendezve van) fórum

Kikapcsolták az áramot! A visszakapcsolási díjat előre vagy utólag kell kifizetni? Mennyibe kerül? (A számla már rendezve van) (tudásbázis kérdés)

2012. máj. 8. 15:40

Sziasztok!

Nálam pont tegnap fordult elő, hogy kikapcsolták az áramot, mert amit befizettem csekken, azt nem küldtem el faxon az EON-nak.

Tehát friss adataim vannak: a visszakapcsolásért 22.420,-Ft-ot fizettem. Ezt követően el kell faxolni a csekk másolatát, vagy pedig ha van EON ügyintézés a településen akkor oda kell bevinni. Ettől kezdve 24 órán belül visszakötik az áramot.

2011. febr. 21. 17:06

Az E-on területén jelenleg 21.468 Ft

Ebből 12.943 a munkadíj és 8.525 a kiszállási díj.

És természetesen előre kell fizetni.

2011. febr. 21. 16:33
Mennyi akkor pontosan
11. caffi
2010. ápr. 7. 10:19
Előre kell fizetni....ha kifizetted és a számlák is rendben,ak 24óra alatt kötelesek vissza kapcsolni....nálunk Baranyában kb:15000ft
10. 7448dbc8a0 (válaszként erre: 7. - Vikucka)
2010. ápr. 7. 10:13

én is ennyiről tudok.


bigyónét vagy ismerősét valószínüleg átverték:( egyébként info vonalon megmondják, asszem .....


miért nem kéritek meg a védendő fogyasztói státuszt?

9. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 7. - Vikucka)
2010. ápr. 7. 10:13
Mondom, hogy szolgáltatófüggő... a dégáznál 7 ezer valamennyi a visszakapcsolás.
2010. ápr. 7. 10:08
Ha a kikapcsolástól számított 24 órán belül bemész az áramszolgáltatóhoz, és rendezed a számlát és a visszakapcsolási díjat, akkor kevesebbet kell fizetned. Ha kicsúszol a 24 órából, inged-gatyád rámegy. De találgatások helyett, ha neked lennék, felemelném a telefont, és rákérdeznék az áramszolgáltatónál, pontos információhoz csak így juthatsz.
2010. ápr. 7. 10:06
Visszakapcsolási díj: kb. 12 ezer forint, az egész tartozást egyösszegben rendezni kell, majd elfaxolni a központi számukra. Utána jön a fószer és visszakapcsolja. Ja igen, előre kell fizetni. Ha bemutattad a befizetést igazoló csekket, akkor visszakapcsolják. Szerintem menj be egy eon- irodába. A gáznál 22 ezer forint. Bigyóné honnan vetted ezt a negyvenezret?
2010. ápr. 7. 10:05
Én is úgy tudom, hogy előre. Unokatesóméknak kikapcsolták és csak akkor kapcsolták vissza mikor minden be volt fizetve. Egy nyáron nem volt náluk áram! Kisbabával áram nélkül nagyon gáz lehetett!!! :(
2010. ápr. 7. 10:04
Csak a visszakapcsolási díj befizetése után kapcsolják vissza. Asszem a díj szolgáltatónként változó, de ez nem biztos. Ha társasház, akkor kevesebb, ha családi ház, akkor több a díj asszem, de hogy legalább egy huszas, az tuti.
2010. ápr. 7. 10:00
Nem tudok pontos információt,de a szomszédnak ugy volt hogy bekellet vinni a csekket bemutatni és utolag kellet a visszakapcsolási dijat fizetni ami ugyanugy csekk formájában jön.
2010. ápr. 7. 09:59
Előre és 40000 ft!!
2010. ápr. 7. 09:58
Tudtommal elöre kell fizetni!
1. otp
2010. ápr. 7. 09:58
Kikapcsolták az áramot! A visszakapcsolási díjat előre vagy utólag kell kifizetni? Mennyibe kerül? (A számla már rendezve van)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook