Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kikapcsolódás, lazítás, de hogyan? Ti hogy csináljátok? fórum

Kikapcsolódás, lazítás, de hogyan? Ti hogy csináljátok? (beszélgetős fórum)


2010. aug. 27. 16:43
Kinek mit jelent a kikapcsolódás?
2010. jún. 2. 06:15
hosszú hónapok óta ma átaludta az éjszakát,remélem igy is marad :)
2010. jún. 1. 09:11

Néha én is úgy érzem,csak 5 percig ne történjen semmi......

Kiviszek az erkélyre 1 nagy bögre kávét 1 szál cigivel,vagy beülök 1 kád vízbe.

Leggyakrabban csak ez van.

De pl. 1 szülői értekezlet,vagy 1 fogadó óra,vagy 1 ünnepély is lazítás nekem a suliban-persze,ha agyon dícsérik a fiamat.....

A kicsi, a lányom nagyon anyás,úgyhogy mindig velem van,ami persze nem baj,imádom.Csak néha 1 kis szussz jól jönne.

Aztán sűrűn van olyan,mire a pici elalszik délután,megjön a nagya suliból,úgyhogy pihi lefúja.......de legalább zajlik az élet.

2010. máj. 31. 18:30
rám is férne egy kis kikapcsolódás,,,,kb. 10 hónapja nem alszom át az éjszakát :( de ha még is van egy kis időm akkor szépitkezem :)
2010. máj. 31. 16:29
persze var a hazimunka neha, de senki meg nem csinalja helyettem, hat heti 3x20perc az enyem, csak az enyem hetkozben. 3napba be lehet meg iktatni buntufat nelkul :D
2010. máj. 31. 16:28

egyik alszik, masikat kiteszem magam melle az udvarra, fuggoagy, malataital, csilis kukorica...

Vagy ha apjunk kesobb er haza, akkor koran leteszem oket aludni, es irany a nagy kad viz :D fodrasz mukormos havi egy nagymama :D bulizni egy eve nem voltam de nem is hianyzik :D minden nap buli 3 pasival...

2010. máj. 31. 16:19
Hogyan oldjátok meg gyerek mellett a kikapcsolódást?
2010. máj. 31. 16:17
Kikapcsolódás, lazítás, de hogyan? Ti hogy csináljátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook