Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kikapcsolódás a családdal, olcsón fórum

Kikapcsolódás a családdal, olcsón (beszélgetős fórum)


2014. jún. 7. 18:51
Ha szerettek sétálni, andalogni menjetek el Póstelekre nézzétek meg a kastélyromot. Vannak kijelölt tűzrakó helyek, padok, tudtok piknikezni is.
2014. jún. 6. 14:51
Gyulán is el lehet tölteni 1 napot, Szarvason is. Én csabai vagyok, de....hát nem tudom, nem mennék Csabára kirándulni. Persze, szép a főtér, de hamar megunnák a gyerekek szerintem.
2014. jún. 6. 13:57

Mi a szomszéd megyéből mintha "hazajárnánk", Gyopáros-fürdőre, nagyon szép hely, van minden. Hidd el, azért mert hozzátok esetleg közel van, attól még az nagyon jó! :)))

Egyébként viszonylag közel van Cserkeszőlő is, fürdővel, well-ness-el, gyerek-pancsival.

Nézd meg őket a net-en, akár a várost, települést, akár a szállásokat is látod és az igénybe vehető szolgáltatásokat. Én biztosan maradnék Gyopároson!

2014. jún. 6. 13:41

Szia!


Erdőbe sétálni, túrázni menni. Bepakolni a hátiba kaját, piát. Ugyanez működhet biciklivel is. :-) Eközben, ha van kisebb gyerek, vagy akit érdkel lehet tanulmányozni az élővilágot, bogarakat, virágokat, mi micsoda. Családdal együtt elmenni fagyizni stb. Figyeljétek a helyi múzeumok stb honlapjait, nálunk mindig vannak ingyenes napok, olyankor el szoktunk menni. :-) Rossz idő esetén könyvtárba hordom a fiam (3 éves lesz), azt is nagyon szereti. És busszal / vonattal is el lehet jutni mindenhova. :-)

2014. jún. 6. 13:07

Sziasztok!


Sajnos úgy alakult, hogy egy autóbaleset miatt összetört az autónk 3 hónapja, totál károsra és az idei nyaralásnak lőttek.


Viszont már nagyon merülök érzem és tippeket várok, hogy milyen alternatívákat tudnátok adni olcsó kikapcsolódásnak?


Vagy Békés megyében valami kikapcsolódási helyet, ugyanis ott lakom és messzebbre nem igen tudunk jelenleg menni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook