Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kik hogyan töltik a hétköznapjaikat és mivel foglalkoznak? fórum

Kik hogyan töltik a hétköznapjaikat és mivel foglalkoznak? (beszélgetős fórum)


17. 9536810fa1 (válaszként erre: 16. - 298b15dfdd)
2012. máj. 18. 10:54
... és minden nagy tett egy nagy álommal kezdődik. :) ... ezt is mondta biztos valaki okos... tuti, mert magamtól biztos nem jutott volna eszembe! ;))
16. 298b15dfdd (válaszként erre: 15. - 8270940af3)
2012. máj. 18. 10:53
"Minden álmunk valóra válhat,ha van bátorságunk a nyomába eredni!"/Walt Disney/
2012. máj. 18. 10:45
képzett álmodó vagyok, szóval álmodozással telnek szürke hétköznapjaim, full unalmas.
14. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - Ce00df587e)
2012. máj. 18. 06:00

... remekül élem meg őket, és naponta megköszönöm, hogy megtehetem. :)Már csupán egy fiúgyermekem van itthon, 17 éves. Álom vele az élet, és ezt tudja is... (hja, megmondtam :)))

Kormányhivatal egyik igazgatóságán vagyok titkárságvezető, a cégnél a második legidősebb vagyok a 45-46 évemmel, de értelmes, törekvő emberekkel dolgozom együtt. Szeretem őket. :)

Mellette egy egyesületben tevékenykedem aktívan... és úgy tűnik hathatósan. :) ... szeretem ezt isss. :)

Anyummal naponta beszélek telón, boldog és aktív és ragyog... még egy, amiért nem győzök elég hálát mondani.. :) ... meg amúgy sok van még. :)


... tehát köszönöm, soha ne töltsem rosszabbul. :))


Derűs, szép napot Nektek! :)

2012. máj. 18. 05:45
Én nyugdijas vagyok,de napi 4 órát avonozom!
2009. okt. 8. 11:53

Én Feleség és Anya vagyok. :-)


A férj hazaér a munkából és a három gyermekét pizsamában találja a kertben, a sárban hemperegve játszanak, körülöttük üres kekszes dobozok,

chipszes zacsik, üdítős dobozok mindenhol szanaszét.

A feleség autójának az ajtaja tárva nyitva, csakúgy mint a kert bejárata, a kutyának nyoma sincs.

Amikor belép a házba még nagyobb rendetlenség fogadja. Egy csillár leszakadva törötten hever a földön, a szőnyeg a falhoz gyűrve. A nappaliban a tv teljes hangerővel üvölt és mindenhol szanaszéjjel ruhadarabok és játékok hevernek.

A konyhában a mosogató dugig edényekkel,

az asztalon és a tűzhelyen ételmaradékok, a hűtő ajtaja tárva nyitva, a kutyakaja szétszórva a földön, egy törött pohár az asztal alatt, kis kupac homok az ajtó mögött...

Egyből rohan fel a lépcsőn (átgázolva a további játékokon, ruhadarabokon és egyéb

akadályokon)aggódva keresi a feleségét, attól tartva, hogy valami baja esett.

A hálószoba felé vezető úton észreveszi, hogy a

fürdőszoba ajtaja alatt ömlik ki a víz a folyosóra, bent csuromvíz minden, a WC papír legöngyölítve, borotvahab és fogkrém a tükörre

kenve...

Most már rohan a hálószobába felkészülve a legrosszabbra.

És a feleségét ott találja az ágyban...édesen összekucorodva, egy könyvvel a kezében, aki észrevéve, hogy megjött, felnéz és mosolyogva

megkérdi tőle:

- Szia drágám, hogy telt a napod?

A férj dühösen nézi:

- De mi a fene történt ma itt?

A feleség ártatlanul:

- Tudod mindennap, amikor hazajössz a munkából, meg szoktad kérdezni hogy mi a f..szt csinálok egész nap?

Férj még dühösebben:

- Persze,... ÉS!

Ekkor a feleség édesen rámosolyog:

- HÁT MA NEM CSINÁLTAM SEMMIT!!!!

2009. okt. 7. 23:28
Nyugdijas vagyok de ha egy nap 48 orabol allna akkor is volna mit csinaljak.A leanyomnak a viraguzletben segitek reggel 9-tol-17 oraig ,a konyveloseget en csinalom 3 cegnek miutan bemegyek a lakasban ramolok,mosogatok,takaritok,vasalok szombaton miutan bezartam az uzletet kezdem a fozest egeszhetre es vasarnap folytatom.Este 21 orafele jovok be a gephez ez a pihenes.Van harom unokam.Nyugodt szivel irhatom nem unatkozom.Holnap a leanyommal megyek Nagybanyara az uton fogok pihenni.
2009. aug. 6. 19:17
Én a minden napi házi munkát végzem. Nevelem és gondozom a két gyerköcömet és a páromat. Néha túl sok.
2009. aug. 6. 12:30

24 éves vagyok, egy cukrászdába dolgozom, vagyis inkább úgy mondanám, hogy reggel és délután 6között cukrászda utána inkább ivóra hasonlít, mert inkább piások járnak és vannak már ilyenkor.

heti 6napot dolgozom, délelöttös héten minden nap 8órát, de délutánosban van hogy 12órát is.

AS túlórát nem fizetik a borravaló nem az enyém.

Ha déelöttös vagyok akkor délután megfőzök, takaritgatok, házimunkát végzek és utána jön a pihenés.

Délután héten: reggel vagy elmegyek anyámékhoz, vagy főzök, mosok takarítok, házimunkákat végzek, aztán ha itthon van a párom élvezem a kis időt amit még vele tölthetek fél3ig

8. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 7. - Ce00df587e)
2009. aug. 5. 21:16

Ja és meló után család ezerrel, néha egy kis gépezés..

Most mázlim van mert szabin vagyok de jövő héten kezdődik előröl minden :(

7. ce00df587e (válaszként erre: 6. - C69ff6d3e9)
2009. aug. 5. 18:00
hát a mai világban igen
2009. aug. 5. 17:57

Én városgondozásban dolgozom, 26 éve vagyok "közmunkás"

A város parkjait virágágyait kapáljuk ültetjük,évelőket gyomlálunk reggel 6-14 óráig.De csak hétköznap.Télen hólapátolás és úttakarítás.Elég kemény munka, és ki vagy téve az időjárás viszontagságainak.Így nem volt kérdés hogy szülés után visszamehetek-e mert senki sem töltötte be a helyem.

A fizetés nem sok ,minimálbér, de örülök hogy van melóm 8 osztállyal

5. ce00df587e (válaszként erre: 4. - Gerla)
2009. aug. 5. 17:52
az jó
4. Gerla (válaszként erre: 3. - Ce00df587e)
2009. aug. 5. 17:47
fodrász vagyok
3. ce00df587e (válaszként erre: 2. - Gerla)
2009. aug. 5. 17:45
mivel foglalkoztál elötte?
2009. aug. 5. 17:44
Gyerekeimmel való foglalkozás,házimunka,kis internetezés,és a jövő tervezése,mert nemsokára készülök újra dolgozni,5év után.
2009. aug. 5. 17:41
én pultos vagyok a munka időm mikor hogy alakul,utána általában rohanás főzés gépezés stb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook