Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kiírt receptek, tapasztalatai... fórum

Kiírt receptek, tapasztalatai... (beszélgetős fórum)


2009. jún. 28. 23:37
Halihó! Senki nem főz innen a receptek közül?
2008. júl. 14. 07:25
Próbáltam én is párat. A legnagyobb sikert az erdélyi töltött paprika aratta. Hála érte:)))
2008. máj. 29. 09:29
Szerintem nagyon jó recepteket raknak fel...és nagyon finomak, már kipróbáltam egy párat...nagyon jó ötlet volt, aki kitalálta...így legalább lehet recepteket cserélni...
2008. máj. 28. 20:40

♥puncsos Mascarpone krém!♥


isteni finom!!!!!!!!!! nem mindig ugyan az a krém, isteni fini!!!!!!!!!

recept nálam,én kutyvasztottam!!!! egy sima piskótátt fel lehet dobni vele!!!!!

2008. febr. 15. 11:20
Én is készítettem már el egy párat, és nagyon finomak voltak. Külön megemlíteném a télire eltett kovászosuborkát, amellyel karácsonykor nagy sikert arattam. Valóban olyan volt, mintha frissen készült volna, finom, ropogós maradt.
7. Donyta (válaszként erre: 6. - Venes)
2008. jan. 26. 13:59
Köszi! Várni fogom!
6. Venes (válaszként erre: 2. - Donyta)
2008. jan. 26. 11:42

Huh én már csináltam párat, pl azokat, amiket kiírtam. :)

De egyébként is, majd csinálok valamit és írom ameglátásomat. ;)

2008. jan. 17. 08:43

Sziasztok

én csináltam GYROSTálat ,párom közölte heti/1x rászokhatnék hogy csinálok :DDD

2008. jan. 14. 20:05
Sziasztok!Én csináltam nem olyan rég egy bizonyos csirkemáj rizottót,de az olyan jó lett,hogy majd le estünk a székröl kaja után.
2008. jan. 14. 07:41
Sziasztok!Én már néhányat megcsináltam,nem mind izlett,volt,ami bármilyen jónak mutatkozott borzalmas volt.Én is raktam fel egy csomó receptett,és nagyon jó visszajelzések jöttek.Szeretem ha megirják,hogy izlett.
2008. jan. 13. 08:55
Nem próbált még senki semmilyen ételreceptet az itt kiírtak közül???
2008. jan. 12. 10:21
Sziasztok! Szeretném tudni ki próbálta már elkészíteni az itt kiírt receptek valamelyikét, és milyen sikerrel? Esetleg milyen hibákat követett el bennük. Legyen az étel, vagy ital, bébipapi süti bármi... Esteleg mekkora sikert arattatok bármelyikkel, mennyire ízlett, az elvárásoknak megfelelően??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook