Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kiírt nap előtt a kórházba fórum

Kiírt nap előtt a kórházba (beszélgetős fórum)


2012. dec. 7. 16:24

sziasztok

nem tudom h a kérédsem menniyr tartozik ide vagy sem, csak itt találtam decemberi kommnenteket azért írtam ide. tapasztalatok alapján aki első babáját akarta teákat fogyasztott a biztonság kedvvért vagy csak a nőgyógyász által javasolt módokat követte?


üdv

2012. dec. 7. 12:11
szóval úgy tűnik eddig mindenkinek beíndittoták
5. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - Shyana)
2012. dec. 7. 08:36
Igaz régen, de én is így voltam, csak nem magas vérnyomás miatt. Be kellett feküdnöm a kórházba és rögtön meg is kérdezték, hogy mikor akarok szülni, ha nem indul meg magától?
2012. dec. 6. 21:20
érdekelne még mások tapasztalata is. Köszi az eddigi hsz-eket :)
2012. dec. 6. 17:17
Nekem is indították..én is 20-ra voltam kiírva és azzal indokolta hogy így szenteste már otthon lehetek...:( Mikor meglett a fiam akkor még nagyon fehér volt a magzatmáz..vagyis lett volna még ideje.. ez 10 éve volt...most viszont februárban szülök de ma már én is okosabb vagyok és én sem mennék bele az indításba...ha jönni akar úgyis jön. :) Boldog babázást :)
2012. dec. 6. 16:43

Szia!


Tavaly én is így voltam kiírva. Nem volt magas a vérnyomásom, mégis indította a dokim mondvacsinált okkal, a szülésznők szerint is a szabadságok és az ünnepek miatt. Először 13.-án, akkor nem reagáltam az oxitocin próbára, majd 15.-én másodjára, ekkor már reagáltam, és megszületett a kislányom. Egyébként másodjára, ha nem indul be rendesen, már megcsászároznak. Most is babát várok március végére, de már nem mennék olyan könnyen bele az indításba, ha nincs nyomós ok. Nem volt egy leányálom.

2012. dec. 6. 16:36
20.ára vagyok kiírva szülni.Végig magas vérnyomásom volt és elejétől kezfve szedem a dopegytet és így jó a vérnyomásom. Ma azt mondta a doki hogy 1-2 nappal a kiírt időpont előtt befektet a kórházba. Szerintetek akkor beindítják 20.án a szülést ha nem indul be magától vagy hagynak tovább hordani? Tapasztalatokat szeretnék kérni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook