Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki, hogy éli/élné meg a börtönbűntetést? fórum

Ki, hogy éli/élné meg a börtönbűntetést? (beszélgetős fórum)


1 2
2020. jan. 17. 12:52

Itthon lenne a börtön?

Akkor nem arról van szó, hogy derült égből villámcsapás. Amikor elmondta, nem került szóba, hogy mi legyen a forgatókönyv a legrosszabb esetben?

(Tudom, nyilván gyerek nem volt.)

19. Dugo (válaszként erre: 17. - Asgardi)
2020. jan. 17. 11:54
Beszéltünk róla persze tudtam róla és járt/jártunk haza amikor volt tárgyalás.Most nem voltunk ott mikor ez az ítélet született így csak az ügyvéd volt jelen!
18. Dugo (válaszként erre: 16. - Asgardi)
2020. jan. 17. 11:52

Igen elég nehéz a pozitív dolgokat meglátnom most!

Hát hogy mennyit kell ténylegesen bent lennie az majd a levélből kiderül ha Ki küldik már végre!1 év lesz ha nem kap semmilyen kedvezményt!

2020. jan. 17. 11:30

Közben látom, válaszoltál a kérdésemre.


Ez nem végzetesen nagy idő. Egyébként korábban beszéltetek erről? Benne volt ez a pakliban?

2020. jan. 17. 11:29

Akkor lehet, újra kellene kicsit priorizálnod az életed, főleg, ha tényleg van hova menned, ahol szeretnek, elfogadnak és támogatnak. (A lakás meg külön hurrá! Tudom, most Neked rettenetesen nehéz bármiben pozitívumot látni, de ez is megerősíthet abban, hogy értél már el dolgokat az életben, és talán mégsem olyan kilátástalan minden, hiszen nem érzelmileg és anyagilag kell teljesen a zéróról indulnod idegenben egy manóval.)

A Te felelősséged, hogy kivel mit osztasz meg az életedből, viszont azt ugye mind tudjuk, hogy hazugság hazugságot szül...

Megkérdezhetem, hogy mennyit kell mindenképp leülnie?

15. Dugo (válaszként erre: 12. - Szabokisandi)
2020. jan. 17. 11:24

1 év lesz ha nem kap semmilyen kedvezményt !:( Csalás a bűncselekmény )Tudtam róla és első fokon felfüggesztettet kapott de a másodfok máshogy ítélt :( Ezzel már nem tudunk mit kezdeni el kell fogadni csak baromi nehéz !

Az is borzasztó sok idő most !

Persze otthon nem fogjuk nagy dobra verni!

14. Bless the child (válaszként erre: 1. - Dugo)
2020. jan. 17. 11:23
Fogalmam nincs, hogy mit tennék. A további döntésem, viselkedésem attól is függene, hogy tudtam-e erről a lehetséges börtönről vagy jött, mint derült égből a villámcsapás. Vagyis a férjem ezt eddig titkolta-e
13. Dugo (válaszként erre: 11. - Asgardi)
2020. jan. 17. 11:21

De otthon van a család és van lakásom ahová tudunk menni!

Úgyhogy lelkileg talán majd rendbe leszek ilyen téren !

12. Szabokisandi (válaszként erre: 1. - Dugo)
2020. jan. 17. 11:15

Ez borzasztóan nehéz dolog. Hogy neked rossz lesz egyedül, az nem kérdés. Hogy mit tennék? Mérlegelnék.

Miért kerül börtönbe? Mennyi időre fog? Tudtam e az okról vagy eddig elsumákolta?

A környezetednek nem kell tudnia, hogy hol van. A gyereknek sem kell elmondani, ha kicsi. Elutazott, máshol dolgozik, bármi... Senkinek sincs köze hozzá.


Bárhogy is döntesz, beszéld meg vele. Akár azt is, hogy most még úgy érzed, ki tudsz tartani mellette, de nem ígérheted, hogy ha hosszú évekről van szó, akkor meg is tudod várni.


Neki sem lesz könnyű. Szabadságában erősen korlátozottan...

Ha kimenekülsz a világból, akkor is apja marad a gyermekednek, nem biztos, hogy az a jó megoldás, ha elhagyod. Szerintem nem kell azonnal döntened, ez nagyon nyomasztó lehet.

2020. jan. 17. 11:05

Itthon nincs család, vagy esetleg közeli barát, akihez haza tudtok jönni?


Mégsem lennél olyan egyedül, lelkileg biztos feltöltene kicsit, ha anyagilag nem is lennél beljebb...

10. Dugo (válaszként erre: 9. - Idhikai)
2020. jan. 17. 10:58

Ne szégyelld magad !:)

Sajnos nem tudok világgá menni pedig most azt tenném szívem szerint,mert én is önzőnek érzem magam abból a szempontból ,hogy tök mindegy,hogy mikor volt de tönkreverte az életünket!:(Mégha képletesen is de most ezt érzem :(

2020. jan. 17. 10:23

Hát én kicsit szégyellem magam, de én hátat fordítanék, és nem, nem akarnám megélni, amíg ő börtönben van. Nem vinném úgy a gyerekem óvodába, iskolába, hogy apa börtönben van/volt. Tuti világgá mennék gyerekestől. :((

Önző dög vagyok, azt hiszem. :(

8. Dugo
2020. jan. 17. 10:19

Igazából a legnagyobb bajom az,hogy egyedül érzem magam ebben az egészben !"(

Oké persze én értem hogy mindenki(csalad)őt sajnálja ,hogy milyen rossz lesz stb.de azt senki nem veszi észre hogy én aki kint maradok se lesz egyszerű!Persze nekem még mindig jobb lesz ez is igaz,de hogy hogyan tovább majd otthon azt még nem tudom .Nyilván majd munka a kisfiamnak bölcsöde és szűrke hétköznapok!

Forgalmam sincs hogy ezt majd otthon hogy fogom megélni!

7. Dugo (válaszként erre: 3. - F978ed8ac1)
2020. jan. 17. 10:14

Persze segítem ahogy tudom ez nem kérdés !

Csalás a vád persze ez is büncselekmény de még mindig jobb mintha "bántott"volna bárkit

6. Dugo (válaszként erre: 2. - Asgardi)
2020. jan. 17. 10:11

Nem vagyok egyedül !Csak leszek!

Nem egyszerű mert jelenleg külföldön élünk úgyhogy van mit intézni hírtelen :(

És azért nem lesz egy fáklyás menet egy 2.5 éves gyerekkel!

Az első sokk már megvolt mert dec.4 én volt az ítélet azóta meg csak a bizonytalanság ,hogy mikor jön a levél hogy mikor hová kell mennie !

2020. jan. 17. 09:48
Elképzelni sem tudom, hogy akkora simlisségben benne lett volna, ami most derül ki... azt hiszem, nagyot csalódnék benne, lenne miről elbeszélgetnünk, de támogatnám.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Dugo)
2020. jan. 17. 09:42
Eléggé megzuhannék azt hiszem.
2020. jan. 17. 09:41

Próbálom elképzelni, de nem megy. Amit biztosan NEM tennék: nem magamat helyezném előtérbe, nagyon sajnálva magam, hanem segíteném a társamat. Persze az nagyon nem mindegy, hogy mit követett el!!! Van olyan dolog, ami esetén még a nevét is kitörölném az agyamból

.

2020. jan. 17. 09:40

Kedves Dugo!


Nagyon remélem, hogy nem vagy egyedül félelmedben, bánatodban és az első sokk után sikerül valahogy felmosni magad padlóról!


Sok-sok körülmény befolyásolhatja szerintem a sztori folytatását, de úgy, hogy semmi egyebet nem írtál az életetekről, nehéz okosat mondani. Egy biztos, próbáld meg nem büntetni saját magadat más hibája miatt!

1. Dugo
2020. jan. 17. 08:58

Sziasztok!

Ki mit tenne,mit nem tenne ,ha egyik napról a másikra kapna egy levelet,hogy a férjének egy 10 évvel ezelötti ügy miatt börtönbe kellene mennie?!:(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook