Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kihez tudnék fordulni Indigókkal kapcsolatos kérdésekkel? fórum

Kihez tudnék fordulni Indigókkal kapcsolatos kérdésekkel? (tudásbázis kérdés)


1 2
48. 408ef5b99a (válaszként erre: 47. - Adgj)
2012. máj. 7. 17:03
Jó...én is tudom hogy eléggé "színes" ez a földgolyó, vannak érdekes lelkek. :)
47. adgj (válaszként erre: 46. - 408ef5b99a)
2012. máj. 7. 16:02
igy igaz. van fizikai testem,mert most a földön élek.igen mindenki lélek a test csak egy átmeneti öltözet.tehát mindenki indigó? igen is meg nem is.attól függ ki hogy nevezi.. kicsit másabb az biztos!..:)
2012. máj. 7. 13:55
Lélek? Ha lélek lennél, akkor nem itt nyomulnál egy fórumon. :D Nyilván van fizikai tested is. :) Vagy nincs? :D Meg mindenkinek van lelke, tehát mindenki az? :D
45. adgj
2012. máj. 6. 14:44
hozzám.bár nem indigók hanem isbék vagyunk.ami annyit jelent hogy lélek ird le hogy mire vagy kiváncsi
44. 72542cb970 (válaszként erre: 43. - Neseva)
2012. márc. 16. 11:56

:-)Hat remelem nekem nem lesz hasonloban reszem..Fraszt is kapnek ha valaki a csaladombol ilyesmivel jonne elo..Valamit felreolvastal NEM az en gyerekemrol volt szo,en csak egy peldat hozyam fol az ezos szulok hihetlen hozzaallasara.De ha a gyerekem hiperaktiv lenne valoszinu szakemberhez vinnem,nem angyalokkal tarsalognek hogyan tehetnem jobba az eletet..

Egyebkent azert mert nem hiszek az ezoterikaban,nem azt jelenti hogy nem szeretem az embereket vagy gyulokodom..Kicsit furcsa megkozelitese a dolgoknak:-)

43. neseva (válaszként erre: 29. - 72542cb970)
2012. márc. 16. 10:47
na ja, 6o évet leéltem úgy, hogy alapból nem hittem ezekben a dolgokban, aztán közvetlen családtagjaim között jött egy, aki kézretétellel és később távgyógyítással is meggyógyított. Azóta nem hiszem, tudom, hogy az univerzumnak van gyógyító energiája, vannak sötét energiák is, minnél jobban gyülölködsz, annál több energiát vesztesz, ha szeretsz, jóindulatú vagy rád fog a fénye visszaszállni. a szeretet a legtöbb mit adhatsz, többet ér, mint egy drága ajándék. próbáld ki. bármilyen rossznak látja az iskola hiperaktívnak kikiálltott gyermekedet, te annál jobban szeresd
42. mese (válaszként erre: 39. - Titánia83)
2012. márc. 14. 11:57

Itt valamit azért hozzátennék. Az ember legyen akármennyire is nyitott, stb, van egy törvény, ami az univerzum törvénye, sok más törvény mellet. És az ez. Egy igazság létezik!


Lehet, hogy az nem az enyém, lehet a tied, vagy másik emberé, de ha nekem van egy igazság érzetem, mi igaz, és mi téves, akkor jogom van maximálisan megvédeni, mert lehet, hogy az én igazságom, az univerzum igazsága. ha nem, akkor nem. de ameddig én így látom, addig nyugodtan, és teljes szívvel, ésszel vélhetem baromságnak azt, ami az én tudásom, tapasztalásom ellenkezője.

És ebben semmi felháborító nincs.Tisztázzuk, nem keverendő a hittel, a szubjektivitással! Az egyéni.

És itt nem azt írom, hogy tuti az én igazam érvényesül, mert lehet hogy marhára nem. De amíg én így látom, élem meg, és tudom,(ez esetben a tudás szónál eltűnik a szubjektívitás fogalma) addig számomra az az egy igazság ebben a kérdéskörben.


És hogy melyik igaz az egy igazság? Az igazi igaz? Azt majd valamikor megtudja az emberiség, vagy nem.


( Bár ez már elég filozófiai témakör )

41. mese (válaszként erre: 33. - Titánia83)
2012. márc. 14. 11:45

Persze, hogy mindenki úgy látja a világot, ahogy érzékeli.

Maga a beszélgetés, amiből kiindult(ahogy én látom a világot) és amilyen reakciót kaptam erre, szerintem sokakból kiváltana némi indulatot8 ha a helyemben lennének. Amúgy alap természetem ez a vérmérséklet, habitus.Én normál helyzeteimben is mindig így nyilvánulok meg, de ez nem jelenti, hogy agresszió lenne bennem, vagy düh. (Bár dühös is szoktam lenni)


Bár, bevallom, kissé elcsépeltnek tartom, a "nem ingem nem veszem magamra" dolgot, mert attól, én még nem veszem magara, ha reagálok rá.


A különcöt arra írtam, hogy (nem konkrétan te)de egy csomó szülő úgy kezeli a gyermekét, mint valami kisbudhát, és ajnározza. Nagyon sok ilyennel találkoztam már, és nem egy tv- műsorban is ezt a témát feszegetve ez volt a precedens. Na, és ez, az amitől a falra tudok mászni. A gyerek meg úgy elvan az idióta szülők miatt majmolva, hogy hihetetlen. A gyerekből egy beképzelt akárki lesz, a szülők, pedig lenézőek másokkal, és az egekig magasztalják csemetéiket.


Ez több mint gusztustalan.És ez a szülők felelőssége.


Teljesen egyértelmű, mindenkinek megvan a maga élete, feladata, én ezt egy percig nem vitattam.

Szerintem elsődlegesen azt kellene megtanítani a jelenlegi generációnak hogyan földeljenek le. Hogyan maradjanak meg materiális világban.


Mellesleg az indigókban, kristályokban, meg hogy ki mikor születik, abban egy percre sem hiszek. Én azt tudom, hogy mindig minden változik. Mindig jönnek újabb generációk, újabb szemléletek, újabb korszakok.


Én még mindig nem értem, mikor okoltalak én téged azért, ami sérelem engem ért? De mindegy is.


Személy szerint abban semmi különlegeset nem látok, hogy az ember találkozik, hasonló gondolkodásúakkal, mint ő maga. Ebben nagyon nem értem, mi az a különlegesség, ami miatt ez említésre méltatik?

Ez mindig így volt, mióta világ a világ. Minden ember más. vannak közös, és nem közös pontjaink másokkal.


Kösz a tanácsot, a kineziológiát kihagyom,saját döntés.

Nagy ritkán reikizem magam, nem állandóan, mikor úgy érzem, szükségem van rá, és behangolok. De a reikinek akármilyen jó is legyen, nem szentelek rá annyi odafigyelést, mint esetlegesen "elvárnák".

Mert nem érzem szükségét. Másokon sokkal szívesebben alkalmazom.


Nem tartom magam ezo fannak, mert nem vagyok az.

Az, hogy jártas vagyok ebben, az más. Az, hogy látok, érzékelek dolgokat, amit nem feltétlen mindenki, az is más.


Van egy jópár könyvem, régebben olvastam őket, Doreen Virtue könyvemből van a legtöbb, de elég hiteltelen lett az írása a szemeben, miután egy csomó könyvében totálisan meghazudtolja a saját szavait, és egy-két olyan könyve is van, ami olyan nagy tündérmese habbal, hogy hihetetlen.


Így hát nem hagyatkozom könyvekre, mert egyrészt utálok olvasni, másrészt, hihetetlen kevés, igazán hiteles könyv született meg eddig az emberiség történetében.


Amit látok, amit tapasztalok, amiket tapasztaltam, és az a világ, ami fizikai szemmel, füllel, tapintással nem érzékelhető, és onnan kapok, érzek, hallom, látom, megélem, azok a tapasztalások, és a fizikai tapasztalások következtében erősen állítom, hogy ez a kérdéskör, "indigó, kristály stb." egy hihetetlenül felfújt, marketinges manipulálási fogás abban a formájában, ahogy a köztudatban él. (Megnevezésekkel, és nagyon durva tévhitekkel együtt), a mai világ embereinek címezve.


És még valami! Ezt nem rád értem, általánosságban írom le: Gusztustalan dolognak tartom, a mímelt ezo beállítottságúakat, akik azt vallják, ők már megvilágosodtak, és különbek, és ők tiszták, és istenek hiszik magukat.(Ezt semmiképp sem rád értem, ez nagyon nem neked szól, de találkoztam már jó néhány ilyen személlyel) azoknak ezúton is üzenem akik azt hiszik, fentebb vannak mert más gondolkodásúnak tartják magukat, és tisztábbak, hogy az anyjuk valagát!


És milyen kimérten fogalmaztam!:)

40. 72542cb970 (válaszként erre: 38. - Titánia83)
2012. márc. 14. 09:57

Nezd,en abszolut elfogadom azt amiben te hiszel..Az hogy en nem hiszek benne mas lapra tartozik.Es azt hiszem nem kerdojeleztem meg a Te hitedet,vagy hited mibenletet.Csupan azokkal volt,van problemam,akik viszont nem tudjak tiszteletben tartani az en es masok allaspontjat ebben a kerdesben es egyszeruen lehulyeznek (volt ra pelda sajnos) mert en nem vagyok fogekony ezekre a dolgokra vagy nem vagyok hajlando foglalkozni erdemileg veluk,nem tekintem az eletem reszenek az ezoterikat.

A kisfiurol csak annyit:Szulei mai napig 'ezosok'.Es itt sajnos tevedsz ok vagtak tonkre a gyereket.Csak egy pelda:a pedagogus tovabbfejlesztesre kuldte a gyereket,erre szulok leultek meditalni,csacsogtak egyet az angyalokkal,akik azt tanacsoltak a szuloknek hogy NE vigyek a gyereket sehova,apuka reikizze meg,rakjanak egy kovet a nyakaba ami 'segiti' a negativ energiak elnyeleset es minden ok lesz..Ez a kisfiu NEM hiperaktiv ellenkezoleg..Csak egy frusztralt kisfiu aki pl ha focizni szeretne a szuleivel,akkor azok vagy meditalni tanitjak,vagy angyalkartyan megkerdezik mikor lehetne focizni..a pelda talan sarkos de szinte igaz..Apedagogusokrol annyit,hogy itt 3!!!!!!! ora hosszat van a gyerek oviban suliban ebben a korban,szoval turelmetlensegrol nem beszelnek.

39. Titánia83 (válaszként erre: 29. - 72542cb970)
2012. márc. 14. 00:16

Szerencsére ilyen emberrel még nem találkoztam. :D


Az ezoterika is nagyon képletes. Én sem hiszek mindenben. És mesére sem erőltetem rá, hogy higgyen abban, amiben én. Ellenben ő mindenáron azt szajkózza, hogy baromság, amiben én hiszek.


Te mit tekintesz ezoterikának?


Én agykontrollos vagyok és pozitív gondolkodó. Nekem ezek segítenek az életemben. Előbbivel nem egy egészségügyi problémámat megoldottam. Attól még nem zavarok el senkit agykontroll tanfolyamra. :) De az agykontrollosokkal pl. jókat szoktunk beszélgetni. :)

38. Titánia83 (válaszként erre: 27. - 72542cb970)
2012. márc. 14. 00:13

Köszi a tiszteletet. Azért, mert nem írok indulatból, és azért, mert hiszek benne, még nem vagyok nyomulós. :) Számtalanszor leírom, hogy jó lenne a másik nézetét elfogadni. Én elfogadom, hogy az ismerősöd csalódott ebben a nézetben, de te és ő is fogadja el, hogy én pedig nem csalódtam. És vagyunk még egy páran.


Mondjuk nem nevezném egzakt tudománynak. Inkább csak más elméletnek. :)


Szerintem nem a spirituális nézetek miatt van baja a kisfiúnak. Ha a szülők nem lettek volna ezoterikus gondolkodók, akkor is problémája lett volna vele. Nem ettől függ.


A pedagógusokról pedig: vannak nagyon jók, de némelyiknek nincs türelme a gyerekekhez. Egy fórumon már kiveséztük a témát. Egy logopédus nem boldogult a gyerekkel, és közölte anyukával, hogy a gyerek hiperaktív és ritalint kell szednie. Nem orvos állította. És a gyerek pl. nagyon szuperül elvolt az iskolában.

37. Titánia83 (válaszként erre: 24. - Mese)
2012. márc. 14. 00:06

Én még sehol nem olvastam, hogy pl. az Indigók kiválasztottak, vagy csodagyerekek. Sőt, a Kristály vagy Szivárvány gyermekekről sem. Maximum, hogy más az életfeladatuk, küldetésük.


Te olvastál ilyet, hogy különlegesebbek, mint bárki más? :o


Másabb... Ezért adtak neki egy nevet. :) Miért baj?

36. Titánia83 (válaszként erre: 22. - Zsú1965)
2012. márc. 14. 00:03

Igazad van, de akik hisznek az ezotéria pozitív téziseiben, azok tudják, hogy azért vagyunk itt, hogy tapasztaljunk, hogy egy fajta lelki fejlődésen menjünk keresztül. Tehát aki már megtanulta a leckét, az tud csak igazán szeretni, megbocsájtani, és elengedni. Vannak dolgok, amiket mi vállaltunk az életünkre. Leckék, amiket meg kell tanulni. És úgy gondolom, hogy mindannyiunk élete abba az irányba tart, hogy a Lelkünk felszabaduljon. És ami megnehezíti ezt, az, ha sérelmeket dédelgetünk, kesergünk a múlton, nem tudunk elengedni, nem tudunk megbocsájtani stb.


Ő meg azt vallja magáról, hogy nagyon ezoterikus. Neki ezt tudnia kell.

35. Titánia83 (válaszként erre: 21. - Neseva)
2012. márc. 13. 23:57

Ezek külön fogalmak, de nem értem, hogy az Indigó miért esik egy kalap alá a hiperaktívval?


Még az orvosok sem tudják egyöntetűen definiálni magát a hiperaktív jelenséget. Olvastam róla cikkeket.


Amúgy meg Dr. Doreen Virtue álláspontja is az, hogy nem minden Indigó hiperaktív, és nem minden hiperaktív Indigó. Szerintem egy orvos szájából nem hiszem hogy ez hangzana el, hogy x-nek a gyereke Indigó, ezért gyógyszerezni kell. :)


Örülök, hogy nem engedted gyógyszerezni a Fiadat!


És igen, én is hiszek az Őrangyalokban. ;) És nagyon tetszik a tanácsod. :)

34. Titánia83 (válaszként erre: 16. - Mese)
2012. márc. 13. 23:51

Ez a szókapcsolat nem arról szól, hogy te élsz, és nem ölöd meg a másikat.


A békés egymás mellett élés egyik kifejezője.


Miért ítélkezel a hozzászólását illetően?

Mi jogod van leminősíteni a hozzászólását?

33. Titánia83 (válaszként erre: 15. - Mese)
2012. márc. 13. 23:50

Szerintem a különc és az Indigó nem szinonima. De akkor különcök a vallásos emberek is, mert hisznek az egyházban, vagy a nem vallásosak, mert ők csak Istenben hisznek. És ez is mind emberek által kreált fogalom.


Na tessék, az írásod tele van káromkodó kifejezéssekkel. Van benned indulat a téma iránt, erre fel írtam az elengedést, és hogy bocsáss meg azoknak az embereknek, akik téged be mertek skatulyázni. ;)


Én is megtapasztaltam a témát a saját bőrömön, és nekem és sokaknak pedig segített a felismerés. Mert bár az Indigók, mint írtam, nem különlegesebbek másnál, de lehet, hogy bizonyos témában máshogy gondolkodnak. Ettől még nem különcek. De sokan választ kaptunk életünk bizonyos "történéseire", amikor valaki felhívta erre a figyelmünket. :)


Én voltam egy Indigó találkozón Budapesten. Érdekes, hogy ott úgy éreztük mindannyian, hogy ismerjük egymást. Érdekes volt hasonló gondolkozású emberekkel találkozni. Igen, talán így lehetne kifejezni, hogy vannak hasonló és eltérő gondolkozású emberek.


Nem azért gyógyszereztek, mert Indigó vagy. A hiperaktivitás nem ettől függ. És sajnálom, hogy a szüleid nem találtak más módot. Azok drogok, elhiszem, hogy tönkrevágták az életedet. Rá is szokhattál volna. :(


De hagy ne legyek már én a hibás ezért a történetért. Erre is írtam, hogy kineziológus segíthet neked feldolgozni ezt a dolgot. Hiszen szavaidból érződik, hogy még nagyon mélyen benned van, nem heverted ki.


Persze, nyugodtan lásd máshogy a dolgokat.


De te is engedd már meg, hogy én a saját bőröm megtapasztalt dolgokat fogadjam el! Köszi :) Ez esetben pont nem érdekel más. Ahogy téged sem, csak amit megtapasztaltál. Honnan vetted, hogy nekem nincs tapasztalatom? Ja, csak neked lehet? Bocsánat. De képzeld, nekem is van. És nincs szükségem arra, amit írsz, hogy bólogassanak nekem. Felőlem ha mindenki neked bólogat, akkor is csak a saját tapasztalatomnak fogok hinni.


A csőlátásút nem vettem magamra, mert nem ingem. :)


"Hited szerint." Tapasztalatom szerint inkább... de nem ismerlek, szóval nem tudom, hogy te valóban azon Indigó vagy e, aki az én megfogalmazásomban Indigónak minősül e.


Na de te ebben a hozzászólásban azt emeled ki, hogy jogod van másképp látni a világot. Szerinted nekem nincs? Költői kérdés volt. Szerintem tudod, hogy igen. :)

32. Titánia83 (válaszként erre: 8. - Mese)
2012. márc. 13. 23:34

Most látom, hogy a szkeptikust magadra vetted. Tudod, akinek nem inge...

Bár neked írtam a válasz elejét, de a vége a többieknek szólt, hogy jelentkezzenek a klubba azok, akiket érdekel a téma. :)


Szerintem senki nem különlegesebb a másiknál. Mindenki egyedi és megismételhetetlen. Az Indigók se jobbak/szebbek/okosabbak. Csak hasonló az érzékenységük, a spirituális feladatuk stb. Attól még másoknak ugyanolyan különleges a saját küldetésük.


Ha überezoterikus vagy, akkor próbálj meg szeretettel tanítani, és nem izomból. Mert ezen negatív jelzők használata nem arra vall, hogy szeretettel szeretnéd "megoldani" a helyzetet.


Figyelj, én is írtam korábban.

Mindenki abban hisz, amiben akar. És valaki szintén írta, hogy a tévedés lehetősége bármelyikőnknél fennáll. No de nem azért vagyunk itt, hogy tanuljunk, tapasztaljunk? Ha valamelyikőnk csalódik, téved, majd tanul belőle, vagy nem. De ez az ő feladata.


Amúgy meg azt is tanítják a nagy ezoterikusok, hogy te teremted a saját világodat. Tehát a te világodban ez a fogalom nem létezik. Vagy tudom is én, töröld ki. Mert a szavaidból az jön le, hogy létezik, csak épp nem értesz vele egyet.


Nekem létezik azzal, hogy a hiperaktivitás része valamiért nem stimmel. De ez meg az én dolgom. :)

31. Titánia83 (válaszként erre: 13. - Mese)
2012. márc. 13. 23:21

Igazából megfogalmaztad a lényeget. Vannak generációk, amelyek eltérő feladattal születnek. Avagy mindenkinek van küldetése, tehát nekik is.


Való igaz az elnevezés nem lényeges. De attól még vannak/lehetnek csoportok, akiknek közel azonos a küldetésük. Nem lehet mindenkinek ugyanaz. :) Ettől még nem skatulyázás. Más az életfeladatuk, mást kell megtanulniuk és tanítaniuk. Ez emberekre bontva is helytálló.


Az elnevezés az aura színéből adódik. Van egy szín, ami domináns. Hiszen az aura több színből tevődik össze.

30. Titánia83 (válaszként erre: 9. - Cel)
2012. márc. 13. 23:15

Doreen szerint a 70-es években születtek az első Indigók, tehát ők már jóval idősebbek, mint 25 év.

A Kristály gyermekek pedig 2000 után.

29. 72542cb970 (válaszként erre: 28. - Mese)
2012. márc. 13. 22:41
Koszonom..Csak erzekeltetni szerettem volna,hogy lehet itt angyalokkal diskuralni,meg indogo es kristaly gyerkocok tulajdonsagait elemezni,aki nem veszi figyelembe hogy a spiritualis adottsagai egy bizonyos szinten 'kimerulnek' az bezony csak hulyesegeket fog szajkozni...En a magam reszerol abszolut nem hiszek az egzakt tudomanyokban-meg is kaptam mar jo parszor a magamet a hoxan erte- viszont kepes vagyok tiszteletben tartani azt,hogy masoknak ez a szentiras...Az a baj,hogy ezen emberek zome,elegge radikalis uton szeretne nezeteit es hitet az emberek fele terjeszteni..ha hiszel benne akkor huuuu de kiraly vagy -ha nem te vagy a hulye..En ott latom a problemat ezeknel az embereknel hogy mikor problemajuk adodik az eletben abszolut az ezoterikara hagyatkozva probaljak azt megoldani,illetve ezt 'javasoljak' masoknak is...Eroszakosan..
28. mese (válaszként erre: 27. - 72542cb970)
2012. márc. 13. 19:26
nagyon jó példát hoztál fel!:)
27. 72542cb970 (válaszként erre: 26. - Mese)
2012. márc. 13. 14:42

Bocsanat hogy beleszolok..Csak egy kis tortenet jutott eszembe.Van egy ismeros 'ezos' hazaspar,mikor a lany babat vart,mindenfele angyalokkal tarsalogtak,meg mit tudom en mit csinaltak,a srac szo szerint omlengett hogy mivel mindketten spiritualisan a leheto legmagasabb fokon allnak ez a gyerek lesz a vilag csodaja stb stb..Baba megszuletett kisfiu..Ma mar 5 eves.Semmifele 'kulonleges' spiritualis kepesseggel nem rendelkezik,viszont 5 evesen nagyon komoly problemai vannak pl a beilleszkedessel,a nyelvekkel,hangkepzessel motorikus mozgassal es meg sorolhatnam..Apuka szerint termeszetesen a pedagogusok a hulyek..

Beleolvasva ebbe a forumba latom itt is vannak 'nyomulos' ezosok,akiktol nekem a hatamon felall a szor..Meg van olyan is aki hisz ebben az egzakt tudomanyban de nem probalja masokra raeroltetni..Minden tiszteletem az utobbi kepviseloinek:-)

26. mese (válaszként erre: 25. - Re87)
2012. márc. 13. 14:22

ahhoz nem kell különlegesnek bélyegezni senkit, hogy odafigyeljenek, szeressék a gyerekeiket.Minden gyermek más-más képességű, igényű. Nem hiszem, hogy a törődéshez, valami "fura" dolognak kellene nevezni. Angyalok(fénylények) mindig, mindenki mellett vannak, és bármely embernek ugyanazt a segítséget útmutatást adják. Kérlek, még tudta alatt se hidd különlegesebbeknek a gyermeked bárkinél! Mert emiatt nézhetnek rá esetleg a kívülállók furcsán!És ez képes megbélyegezni az életét! nem mások szemlélete az, ami "másabbá" teszi a gyermeked, hanem a tied, és az a tudta alatti dogma, hogy ő különleges! Igen, mindenki különleges. De senki sem különlegesebb, vagy jobb vagy rosszabb a másiknál. Mindenkinek megvan az egyedi, sajátos, személyes értéke, de ha ezt egy szülő kiváltságként, különlegességként kezeli, az rossz úton jár, mert ez az ami megbélyegzi a gyermeket, még ha teljes jó indulattal is véli a szülő a gyermekéről, hogy ő másabb, és ez kiváltság.

Szülők! Kérlek titeket, erre figyeljetek, mert a bizonyos "indigó" meg egyéb megnevezésű gyermekeiteknek ha hiszitek, ha nem, ti okozzátok a nehézségeket azzal, hogy ti magatok különböztetitek meg őket!

Ezt maximális jó szándékkal írom!A gyermekeitek jövője, boldogsága,énképe érdekében!

25. Re87 (válaszként erre: 21. - Neseva)
2012. márc. 13. 12:28

Köszönöm,a fiam már most is nagyon klassz emberke,csak mások nem ezt látják benne először!

Az Angyalkákat minden nap kérem,hogy adjanak Neki hosszú,egészséges és boldog életet:).

24. mese (válaszként erre: 22. - Zsú1965)
2012. márc. 13. 11:49

Osztom a véleményed. Mind emberek vagyunk. Aki ezoterikus beállítottságú, az is ugyanolyan húsvér ember mint bárki, önálló véleménnyel, személyiséggel, habitussal, tapasztalásokkal.És ugyan csak nagy bajban lennénk, ha a megbocsájtás fogalma, csak azok számára lenne ismert, akik "ezo" beállítottságúak.


Igazából itt meglátszik valami. Aki annyira benne van ebben a témában, és magáénak vallja, és hisz benne( amivel semmi gond) azok többsége(tisztelet a kivételnek) azt hiszi ő találta fel a spanyol viaszt, és hogy különb, értékesebb bármely más embernél, aki nem ért vele egyet.És számomra itt kezdődik a bibi.És ez, az a pont, amit már maga a marketing, a reklám, amit a szenzáció mozgat.

És itt jön képbe a tömegmizéria, a fiatalokra ráagatott bárgyú jelzők, akik ugyanolyan generáció részesei, mint bármely más generáció emberei.

Itt nincs szó, zsenikről, csoda gyerekekről,mindössze annyi, hogy mint minden korszaknak, ennek is van egy generációja, és az ez. Az egy totál normális dolog, hogy sok gyermek, fiatal, másabb személyijegyeket, érzékenységet hordoz ezzel magában, mint például 40 évvel ezelőtt az emberek. De ebben sincs semmi kiválasztottság, szenzáció, semmi különleges képesség, egyszerűen ez a mi generációnk, és kész.

Másabb. Ennyi.

23. mese (válaszként erre: 19. - Titánia83)
2012. márc. 13. 11:33

Amúgy tudsz szöveget értelmezni? Kit hibáztattam én?


komoly, írok valamit, és totál másról elkezdesz írni, reagálni rá, de úgy, hogy köze nincs ahhoz, amit én írtam...

Na wazze! Ez de komoly!


Jah, és amúgy már megint skatulyázol. Törvény az, ha valaki nagyon, de nagyon szenzitív, és spirituális személyiség, hogy annak nem lehet más véleménye egy magát szintén hasonló érdeklődésűnek mondó egyénnel szemben?


Van egy mondás. Több szem, többet lát. Attól mert máshogy látom az indigó témát, és máshogy tapasztaltam, az mióta zárja ki azt, hogy én ne lehessek intenzíven fogékony a kézzel, és fizikai szemmel nem feltétlen tapasztalható világra?


A megbocsátás. Én egy általam tapasztalt dolog apró szegletét írtam le. És azt, ahogy én látom.

tudom mi a megbocsájtás, de most őszintén! Nem tudom honnan veszitek, hogy nekem a megbocsájtással kellene foglalkoznom. Kinek, és miért? Ki beszélt itt arról, hogy én bántalmazva voltam, vagy bármi? Az, hogy leírok egy tapasztalást, abból messze nem az következik, hogy én ezért konkrétan személyeket okolok.


Akit, amit egyedül okolok, az a marketing.De már ezt is leírtam .


Ebben mi nem tiszta?

22. Zsú1965 (válaszként erre: 19. - Titánia83)
2012. márc. 13. 11:06

Az is lehet indulatos, duvra, akármilyen, akit érdekel az ezotéria. Nnem mese-re gondolok, hanem általánosságban mondom.

A jó, a nemes, megbocsájtó, stb. nem egyenlő az ezotériával.

21. neseva (válaszként erre: 1. - Re87)
2012. márc. 13. 10:59
az átlagostól eltérő /indigó,kristály, hiperaktiv-nevezzük, ahogy tetszik/volt a fiam is és a fiúunokám is, nagyon-nagyon sok kellemetlenségen mentünk keresztül kezdve a tanulási nehézségektől a pszichiáterhez járásig. Rövid időn belül gyógyszerezni nem engedtem. Ma a fiam az átlagosnál kreatívabb, munkamániás klassz 44 éves férfi, az unokám is kinötte 19 évesen a kezdeti gondokat. Nyugi a te gyerekedből is klassz felnőtt lehet, csak szeresd, fogadd el őt olyannak amilyen, és ne hallgass össze-vissza minden kárálóra csak az ösztöneidre és a szívedre. Igenis vannak Őrangyalok, kérd, hogy vigyázzanak rátok.
20. Titánia83 (válaszként erre: 19. - Titánia83)
2012. márc. 13. 09:08
Ja és még ugye van a megbocsájtás is. :)
19. Titánia83 (válaszként erre: 15. - Mese)
2012. márc. 13. 09:01

Ha annyira ezoterikus vagy, akkor nem írsz ilyen felháborodottan. Elengedés! Ismerős ez a szó?


Egy kineziológus segíthet feldolgozni a múltadat, a fájó emlékeket.


Ne engem hibáztass már a múltadért. Nekem sem volt egyszerű az életem, de senkit nem hibáztatok azért. A múlt azért fontos, mert általa leszünk azok, akik most vagyunk.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook