Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kihasznál a párom? fórum

Kihasznál a párom? (beszélgetős fórum)


1 2 3
15. Angéla39 (válaszként erre: 12. - 800b726b6d)
2012. dec. 5. 10:07
Lehet, jól érzi velem magát sexuálisan, a kényelem is megvan, főzök stb.
2012. dec. 5. 10:06
Csak azt nem tudom, hogy az ilyen emberek mit várnak? Azért mert állandóan búbánatosak majd mindenki más is olyan lesz körülöttük? Nevetséges komolyan! úgy haragszok az olyanokra kik nem becsülök a másik szeretetét és másokkal bájcseverésznek, nem törődve azzal, hogy a másik mit érez, hogy hatalmas fájdalmat okoz neki! De még be is vallják, hogy mással jobban érzik magukat! pofátlanság a köbön, mondjon bárki bármit!
13. Angéla39 (válaszként erre: 7. - H.Ancsi)
2012. dec. 5. 10:05
Úgy érzem, a kulcsszó a közömbösség.
12. 800b726b6d (válaszként erre: 10. - Angéla39)
2012. dec. 5. 10:04
Úgy gondolod tehát, hogy sexuálisan használ ki?
2012. dec. 5. 10:03

A hosszan tartó kapcsolatokban gyakran előforduló probléma ez. Mivel már mindkét fél elmesélte a neki fontos sztorikat az életéből, már nincs újat mesélni, így közömbössé válik a másik felé. Ezért fordul elő, hogy másokkal lehet beszélgetni, hisz az újszülöttnek minden vicc új.

Szerintem sem kihasználás ez, csak közömbösség a másik iránt.

2012. dec. 5. 09:59

Én 39, ő 44 éves. Két és fél éve vagyunk együtt. Azt mondja szeret engem, azért nem költözik el tőlem, de mégsem tud velem beszélgetni, fél hogy veszekedés lesz. Mert ezzel a visszafogott viselkedésével "lehúz" engem, néha veszekszem vele, és akkor mond el negatív dolgokat a kapcsolatunkról.

Hivatalban dolgozik, de szabadidejét a tanyáján tölti, ott érzi jól magát. Nem volt sok barátnője, szinte a feleségén és rajtam kívül senki. Úgy érzem testileg vonzódik, ragaszkodik hozzám. Én hosszú combú, nagy mellű vagyok, mások szerint mutatós, ő sumák módon azt mondja, hogy a férfiak minden nőt csinosnak tartanak, megnéznek. Elgondolkodtató, hogy kényelemből van csak velem, tényleg sumák ember valójában.

9. ágica... (válaszként erre: 1. - Angéla39)
2012. dec. 5. 09:56

Szerintem fél a magánytól, ezért van még veled .

És szerintem nem érti, hogy te mitől vagy boldog, hisz 'nincs okod rá. És igyekszik megbántani, hogy ha ő nem boldog, te sem érezd jól magad.

8. f492e5a713 (válaszként erre: 1. - Angéla39)
2012. dec. 5. 09:51
Sajnos csak elveszi a te életkedvedet is! Ismerős amúgy az érzés! De végül nekem már elegem lett a dologból és továbbléptem! Nem éri meg megkeseredned,legyél vidám emberekkel akikkel jól érzed magad! Az meg egyenesen sértő, megalázó, hogy azt mondja neked, hogy másokkal jól elbeszélget! Akkor meg beszélgesen azokkal!azért jópofa, hogy ezt még az orrod alá is dörgöli! :( Ezek szerint nem értékel téged, de ha már nem lennél vele, egész biztos elgondolkodna!
2012. dec. 5. 09:50
ez nem kihasználás, hanem közömbösség, ami nem nagyon utal sem szeretetre , sem tiszteletre, inkább unalmas érdektelen kapcsolatra, szerintem
6. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Angéla39)
2012. dec. 5. 09:46
A kapcsolat vacak, de mi ebben a kihasználás?
5. 800b726b6d (válaszként erre: 1. - Angéla39)
2012. dec. 5. 09:44
Miből érzed, hogy kihasználna?
4. júliusi (válaszként erre: 1. - Angéla39)
2012. dec. 5. 09:44

Most ezt nem értem, hogy érted,hogy kihasznál?Azért,mert fapofa,és veled nem tud beszélgetni?

Mennyi idősök vagytok, és mennyi ideje együtt? Mindig ilyen volt?

2012. dec. 5. 09:43
Pfff..hát ez elég érdekes...Azt nem tudni ennyi infóból, hogy kihasznál-e, de sok kérdést felvet bennem ez a leírt néhány mondatod...
2. 800b726b6d (válaszként erre: 1. - Angéla39)
2012. dec. 5. 09:43
Miért vagy még mindig vele?
2012. dec. 5. 09:41
A párom nagyon magának való ember, olvasgat, kertészkedik, állatokat tart. Nem nagyon szól hozzám (én egy sokoldalú, vidám ember vagyok, csak mellette már megkeseredtem). Azt mondja, hogy mindenkivel el tud beszélgetni csak velem nem, a kollégáival, kolléganőivel elbeszélget napközben mindenről, velem meg csak úgy elvan. Mindig "fapofa", rezzenéstelen az arca. Vélemények? Kihasznál?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook