Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kigyógyulni a szakításból fórum

Kigyógyulni a szakításból (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kigyógyulni a szakításból

2018. márc. 9. 14:34
Sziasztok!Ki lehet csak ehhez te kellesz!!!!!!!!!18 honapig évig voltunk együtt a párommal!Elöször 10 hónap után szakitott ugy hogy eltűnt szó nélkűl az életemböl ,Férfi létemre eléggé padlon voltam föleg,hogy szó nélkűl lépett le,hónapokig nem találtam a helyem aztán sajnos kibékültűnk de pár hete éreztem magam,hogy megszokásból irok aztán 2 hete urja eltűnt az életemböl és egyátalán nem hiányzik!Sajnos nem maradtak a barátaim a lány miatt és most értettem meg öket ,de amig szeretsz valakit úgyse érdekel más véleménye !Ahhoz,hogy túl lépj te kellesz!
2014. márc. 3. 09:56
Persze, hogy nem vérkomoly. Fel akartam vidítani valakit vele, nem vagyok pszichológus! A célját elérte a cikk egyébként. A barátnőm már kicsit jobban érzi magát. Kezd belé visszatérni a "lélek", nagyokat csatangolunk és dumálunk, most már alig-alig bőgéssel. ;)
2014. febr. 20. 12:23
"A szél azért csap be ajtókat, hogy újabbakat nyisson ki". Tehát igazad van, a fájdalmat meg kell élni, utána pedig a már lezárt életszituációból levonni a tanulságokat és haladni tovább.
2014. febr. 7. 18:34
Hát nem tudom. Minden embernek más. Fél év után valóban könnyebb de nálam személy szerint most lessz 3éve és még mindig nem teljes a gyógyulás. Mindenesetre mással azóta sem tudtam lenni
2014. febr. 7. 15:25
Szuper ezt így kel csinálni,amikor még fiatal az ember.Az idősebb változat egy kicsit enyhébb,de ott is lehet egy két dolgot alkalmazni.
2014. febr. 7. 14:38

Mondjuk egy huszonéves lehet, hogy így szakít.

Netalán mondjuk 50 után már furcsa lenne az ilyen hisztériának tûnô jelenetsorozat.

2014. febr. 7. 14:37

Csak a magam tapasztalatát írom!


A legrosszabb megoldás az, ha rögtön keresünk egy másik nőt! Esetedben fordított "gondolom" fordítva! Minimum fél év kell, amíg lehiggadsz és utána tudsz csak józanul gondolkodni. Addig mit kell tenni??? Leterhelni magadat olyan dolgokkal amit élvezel és örülsz neki, azért hogy időd se legyen ezzel foglalkozni! Miután eltelt ez minimum fél év, utána kezdenek tisztulni dolgok, és érteni fogod önmagad, hogy mit miért teszel!


Addig csak indulat, düh, harag és szeretet van!

7. f3000dc5ef (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2014. febr. 7. 13:52
Like :))
6. andi6020 (válaszként erre: 4. - 6b006fc769)
2014. febr. 7. 13:49

Szerintem ezt a cikket nem komolyan írta.

Tök hülyeség az egész. Jót nevettem mondjuk :DDDDDDD

2014. febr. 7. 13:37
Azt a részt mellôzném, hogy mindenféle szemétnek elhordjam a másikat társaságban ...
2014. febr. 7. 12:45

"szebb vagy, mint valaha és érezze a veszteséget!"


MuhahaXD

Igen mély érzelmek lehettek, ha e miatt kell érezni a veszteséget.

2014. febr. 7. 12:05
Nekem ehhez 3 év kellett.
2014. febr. 7. 11:54
Vicces :DD
2014. febr. 7. 10:58
Ezt a barátnőmnek írtam, aki nemrég ebben az élethelyzetben találta magát. Talán segített neki, talán segíthet másoknak is.

Úgy gyógyulhatsz ki a szakítás okozta fájdalomból, ha végigjárod az utat, ami a gyógyuláshoz vezet. Kétségtelenül nehéz elviselni ezt az időszakot és ezt a változást az életedben, nem is lesz könnyű, de hidd el, - idővel -egyre jobban fogod érezni magad!

Ugrás a teljes írásra: Kigyógyulni a szakításból

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook