Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kifésülést segítő sampon & balzsam fórum

Kifésülést segítő sampon & balzsam (beszélgetős fórum)


19. Vanessza13 (válaszként erre: 18. - Évi anyuka)
2011. márc. 1. 09:17
Szia,szerintem nem én fodrászkellékesben veszem,de azért utána lehet nézni,hátha.
18. Évi anyuka (válaszként erre: 15. - Vanessza13)
2011. márc. 1. 08:12
Megnéztem a képet. Dm-be lehet kapni?
17. agis
2011. febr. 28. 21:07
Nekem hosszu vekonyszalu hajam van. A Tony&Guy hovedo samponjatol fenyes, puha, konnyen fesulheto a hajam.
2011. febr. 28. 20:24

Nos, kifésülést segítő pakolás: Serical Placenta hajpakolás, nedvesen felviszem a hajra és így fésülöm át. Állaga krémes, fehér színű. 30 percet javasol a hajon hagyni, hajmosás után. Hát én nem vártam ennyit. Kb. 10 percig volt rajta.

Ezzel fésültem ki a hajam, könnyen fésülhetővé teszi.

15. Vanessza13 (válaszként erre: 13. - Moncsi004)
2011. febr. 28. 18:25

Megnéztem nem kallos.majd mindjárt teszek fel egy képet róla az adatlapomra.szerintem érdemes kipróbálni.Mi egyébként balzsam helyett használjuk.Kislányomnak a fésülés miatt kb.20 percet van a haján,de nekem kb 2-3 percet.a lényeg mint minden balzsamozásnál,hogy hajtőre ne kerüljön.

Egyébként nagyon jó az illata,a kókusz és a vanília illata közé tudnám behatárolni és nem egy intenzív erős illat viszont napok után is érezhető.

Szerintem már minden tudunk róla:)

Talán elmehetnék reklámozni ezt a pakolást:)

14. Vanessza13 (válaszként erre: 12. - A10e31f3b5)
2011. febr. 28. 18:20
egyébként osztom a leírtakat,barátnőm legjobb a folteltávolító vegyszere a samponja:)
2011. febr. 28. 18:05
Az öblitőröl én is hallottam már pont valamelyik nap, hogy azzal kell "balzsamozni"..de ez nekem kicsit morbid :DD Egyébként mikor fodrásznál járok utána gyönyörű a hajam...jó pár napig kifésülhető...stb... Én most vettem Kallos Vaniliás hajpakolást 610Ft volt..Holnap kipróbálom és megírom a tapasztalataimat... egyébként amit Vanessza13 írtál, az is Kallos-os nem? Pont ma néztem csak nem tudom milyen illata lehet, mert egyszer vettem Mézeset Kallosból és naaaagyon erősen mézes volt, már zavaróan mézes és a párom nem éppen nézte jó szemmel mikor ezzel mászkálok felalá a lakásban, mert olyan szagom volt h huuhh :D Jó illata van a Lattesnak?? Igazából nem szeretnék ennyi mindent a hajamra használni, azért akarok vmi sampont és balzsamot mert unom az 1órás procedúrát amit a hajammal művelek..:S Nekem most Gliss Kur samponom és balzsamom van a Shea Cashmire, de annyira nem vált be ezen a téren, mert amúgy tökjó dús és fényes lesz a hajam, de abszólút kifésülhetetlenés ráadásul 4szeri használattal elfogyasztottam a balzsamot úgyh kicsit se gazdaságos, ezért akarok vmi jóóóóót :) Most gondolkozom BIO samponokon is amit a BIO hajvágó szalonokba lehet kapni, hogy hátha a természetes anyagoktól szebb lesz a hajam!
12. a10e31f3b5 (válaszként erre: 11. - Vanessza13)
2011. febr. 28. 15:51

először azt hittem afrikai káromkodásokat írtál válaszul a kerozinra :D De jó, hogy a gyerek is hozzászólt :D


Nem félnék a kerozintól, végül is olajos, a földből termelik. Nem vegyileg állítják össze.


Egy kolléganőm eskü alatt állította, hogy minden mosogatószernek, túsfürdőnek és samponnak ugyanaz az alapja. Úgy bizonyította be, hogy fogta az irodai mosogatószert és hajat mosott vele.

11. Vanessza13 (válaszként erre: 9. - A10e31f3b5)
2011. febr. 28. 15:23
bocsi ezt a Lányom írta.szóval biztos az is jó lehetett,de én nem merném.Na aztán fene tudja,hogy azokban a bolti termékekben amiket nap mint nap magunkra kenünk milyen anyagok vannak.lehet nem sokban különbözik a háztartási tisztítószerektől.
2011. febr. 28. 15:21

48thgjnbnbgfá dféc-rlgcfcx-.épőü

uőopéokkmnbleeltéioiu8uztqvretrikihg,mkmmjcncmcvcxvyyxcmxc,

.U.LFLHLLNLJHGJZME



jkrkrrkeorptogoittffűú7üólűőőóéáéél,mlmklzuoju97oiujkuolojkk ijnmnhguzghzh7mgwhnwztqe3

9. a10e31f3b5 (válaszként erre: 8. - Vanessza13)
2011. febr. 28. 15:18
A régi fodrászom tudod mire esküdött? Pár csepp tiszta kerozin az öblítővizbe. Saját magának állandóan ezzel öblítette.
2011. febr. 28. 15:16

Sziasztok!Nálunk a Kislányomnak göndör a haja és ezen okból kellett valami olyan terméket felkutatnom ami könnyen fésülhetővé teszi a haját és nem is káros.

Mindennel próbálkoztunk és végül fodrászkellékesben találtam rá a megoldásra.Crema al Late a neve,egy literes kiszerelésben van nagyon jó illatú pakolás.És csak 1200-ba kerül.Ez több hónapig elég,pedig én aztán nem sajnálom.

Ha fodrászkellékesben jártok,szerintem elég csak annyit mondani,hogy tejes pakolást kerestek.Ja és még valami,van kisebb kiszerelésben is,de az nem ugyan ettől a gyártótól van és az nem jó.

2011. febr. 28. 14:51

Nekem göndör hajam van, így sokszor nehéz kifésülni, főleg, hogy csak hajmosás előtt fésülködöm. Nekem a Gliss kur kétfázisú kiöblítést nem igénylő pumpás balzsam vált be.

Coccolinot meg nehogy tegyél a hajadra.

2011. febr. 28. 13:40

Gliss kur nekem csak a hajvégápoló jött be, de abból is csak kevés. Ha túl sokat teszek, akkor összeragad és azért nem tudom kifésülni. Ha túl keveset, akkor meg azért. Nehéz eltalálni az arányt.


Az Elsevet találtam még én is az eddigi legjobbnak.


(remélem nem büntetnek meg, nem reklámozni akarok)

2011. febr. 28. 13:37

Nekem is ilyen a problémám mint Moncsi004-nek.

Hozzátenném, én még nem találkoztam olyan fodrásszal, aki ki tudta volna fésülni a hajamat. Általában átadják a fésűt, hogy akkor inkább fésüljem ki magam.

Fodrászom szerint kevés ilyen ember van, akit ilyen hajjal áldott meg az ég, mint engem.

Rengeteg hajam van, nagyon dús, és nagyon-nagyon vékony szálú. És még hullámos is!


Babasampon nem jó, csak ront a helyzeten! (tapasztalat)


Szóval Coccolino? Pont ilyen öblítőt vettem otthonra, kipróbálom. Kíváncsi leszek :)

4. a10e31f3b5 (válaszként erre: 1. - Moncsi004)
2011. febr. 28. 13:32

nem tudom megfejteni, hogy amikor fodrásznál mossák-balzsamozzák, könnyen kifésülhető a hajam, ha meg otthon próbálkozom, akkor gubancolódik.


Ha néha itthon színezem, olyankor is szép, de csak az első hajmosás után.


Hallottam valakitől a fodrászatban, hogy tesz pár csepp Coccolino textil öblítőt a vízbe és azzal öblít hajat. Attól fényes, illatos és könnyen kifésülhető.


Nem biztos, hogy ki merném próbálni, de ha már úgyis vegyszerezzük a hajunkat valamivel, akkor szinte mindegy, hogy Coccolino-val vagy direkt erre a célra kifejlesztett, többnyire hatástalan fodrászati cikkel, kivéve a professzionális termékeket, mert azok tudnak valamit :D

2011. febr. 28. 13:21

Szia!


Nekem a gliss kur sampon és balzsam vált be.

2011. febr. 28. 13:03

Szia.


nekem segített az elséve kifésülő balzsama.

2011. febr. 28. 12:58

Szijasztok!


Olyan sampont és balzsamot keresek, amitől teljesen kifésülhetővé válik a haj. Hátközépig érő, vékonyszálú hajam van, és nagyon könnyen gubancolódik... próbáltam már sok mindent. Használok sampont, balzsamot, pakolást, spricnis, nem kell kimosni balzsamot, hajvégápolót és ettől 1 napig talán könnyen fésülködöm, de utána megint totális katasztrófa és a fél hajam kitépem! :( Gondolkoztam már babáknak, kisgyerekeknek való samponon, hogy talán olyannal egyszerűbb lenne az egész művelet, de nem tudom jó e.Vagy valaki esetleg valami fantasztikus sampon és balzsamot amitől szuper kifésülhető lesz a hajam!


Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook