Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kidörzsölődik a lábad ujja a cipődtől/szandálodtól/papucsodtól. Vízhólyag keletkezik. Mit teszel? fórum

Kidörzsölődik a lábad ujja a cipődtől/szandálodtól/papucsodtól. Vízhólyag keletkezik. Mit teszel? (tudásbázis kérdés)


9. Szilvóca (válaszként erre: 7. - L.Niki18)
2009. júl. 15. 15:12
A cérnás megoldással max egy pillanatig kellemetlen,de sokkal hamarabb helyre jön.Ha magátol lyukad kiaz sztem rosszabb,meg akkor az a savs lé visszagyülhet,ha meg felszakad.....,és sokkal nehezebben gyógyul,a cérnás megoldással kb 2 nap.De ahogy érzed
8. d879a0c5b4 (válaszként erre: 7. - L.Niki18)
2009. júl. 15. 13:09
Kilyukad, kiszakad és ugyanúgy csíp...
2009. júl. 15. 12:57
És ha nem nyúlok hozzá? Magától is kilyukad nem egy idő után? Ha kilyukasztom utána csíp az tuti...! :S
2009. júl. 15. 12:51
Én a vízhólyagokkal mindíg azt csináltam,kicsit brutálisnak hangzik,hogy steril tűt,és cérnát alkalmaztam.A cérnát a tű segítségével át kell vezetni a hólyagon,így az a savas lötty ki tud szivárogni,és alatta az új bőr is gyorsabban tud kialakulni,a felső bőr pedig kiszárad.Mert ugye ha idő előtt ill.a friss hólyagról levágja az ember a bőrt akkor utána fáj,mert még nincs meg az új bőr.Általában 1-2 nap alatt helyre jön ezzel a módszerrel.
2009. júl. 15. 12:45
Egy cérnát kell belefűzni, hogy az kivezesse belőle a vizet :)
2009. júl. 15. 12:44

Steril szerszámmal kivágom, kilyukasztom, kinyomkodom a levet és leragasztom.

De én egy szadista némber vagyok :)

2009. júl. 15. 12:44
Semmit, ha cipőt húzok leragasztom, egyébként jó ha szellőzik. És mellőzöm az ominózus lábbeli használatát, míg el nem múlik a hólyag, utána eleinte csak rövid távra, gondosan leragasztott ujjal...
2009. júl. 15. 12:41
Bocsi nem fejeztem be a kérdést entert nyomtam...! Szóval a lábad ujján, mit csinálsz a hólyaggal?
2009. júl. 15. 12:40
Kidörzsölődik a lábad ujja a cipődtől/szandálodtól/papucsodtól. Vízhólyag keletkezik a lábad ujj

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook