Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kidob a Facebook fórum

Kidob a Facebook (beszélgetős fórum)


3. sziszi0528 (válaszként erre: 2. - Kaszkadőr Májk83)
2017. máj. 11. 09:46

Szia!


Köszönöm, megcsináltam de ugyanúgy kidob... Nem vagyok nagy facebook-függő, de valamikor egyáltalán nem is engedi, hogy lejjebb görgessem és ez eléggé idegesítő... :/

2. Kaszkadőr Májk83 (válaszként erre: 1. - Sziszi0528)
2017. máj. 1. 15:39
Hali!Lehet kevés a rendszermemóriád,ezért hajigálgat ki.Ahova a weboldal címeket írod,másold be ezt a parancssort: chrome://flags/ Ezután ami bejött oldal,keresd meg az 'automatikus lapelvetés'sort és alapértelmezettről állítsd 'kikapcsoltra'.Lehet így jó lesz,de a gépednek nem fog semmit ártani,ha esetleg nem sikerül.Esetleg már jó az oldalad,akkor nem kell megcsinálnod.
2017. ápr. 29. 07:38

Sziasztok!


Kis segítségre lenne szükségem: elkezdem legörgetni az idővonalamat és egy idő után (anélkül, hogy lájkolnék vagy kommentelnék) automatikusan kidob a Facebook a kezdőlapomra (nekem ez a Google). Ha visszalépek, akkor be vagyok jelentkezve (nem kell még egyszer beírni a jelszavam), elkezdem megint görgetni az idővonalam és nagyjából ugyanazon a ponton újra és újra kidob... Van/volt valakinek hasonló gondja, hogyan lehetne ezt orvosolni?


Előre is köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook