Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kiderült, hogy leukémiás vagyok... :( fórum

Kiderült, hogy leukémiás vagyok... :( (beszélgetős fórum)


1 2
2015. szept. 23. 20:50
szegénykém, nagyon sajnállak, biztos nehéz lehet most. De barátnőm is leukémiás (volt), van remény a gyógyulásra, ebben bízz! 6 éves korában diagnosztizálták és most az 50 felé közelít, boldog feleség és családanya! Kitartást neked, és támogatunk akár itt is...
8. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Goodgirl20)
2015. szept. 23. 20:49

Szia:)


Milyen típusú leukémiád van?

Mit mondott az orvos, mennyi ideig tart a kezelésed?

Nagyon helyes, ne add fel, nem fogunk sajnálni, csak tisztességes keretek között, ami ennek a betegségnek kijár.


Már az elején járj el pszichológushoz, mert segíteni fog biztosan.

Kell nagyon, hidd el, mert lelkileg nem könnyű elviselni, főleg mert a családod nem mer majd előtted beszélni a gondjairól, nem akarnak bántani.


Mindenhez sok sikert és nagyon jó egészséget.

Azért jelezd a fórumon, hogy állsz,mennyire haladtál már és mennyi kezelést kapsz.

2015. szept. 23. 20:36
2015. szept. 23. 20:35
Melyik? Az akut vagy ...
2015. szept. 23. 20:34
Anyukámnak hosszú évek óta polycitémia vera (remélem jól írtam) diagnosztizálva. Folyamatos orvosi ellenőrzéssel kezelhető.
4. Regin_a (válaszként erre: 2. - Regin_a)
2015. szept. 23. 20:30
visszafolyt/fojt
2015. szept. 23. 20:29
Nekem nincs tapasztalatom, de gyógyulást kívánok!
2. Regin_a (válaszként erre: 1. - Goodgirl20)
2015. szept. 23. 20:28

Én nem, kopp-kopp!

De miért ne sajnálnád magad? Nem jó dolog visszafolytani valamit

Egyesek szerint az erős gyógyúlni akarás/is/ csodát tehet

Sok erőt kívánok hozzá! Jövőre veled ugyanitt!

2015. szept. 23. 20:23
Sziasztok! A napokban derült ki, hogy leukémiás vagyok. Van esetleg köztetek olyan, aki fiatalon szintén ebben szenved? Milyne tipusúban? Mire számítsak? Milyenek a kezelések? Nagyon félek, de nem akarom sajnálni magam :(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook