Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kiderült az igazság, nektek is köszönhetően! Jól cselekedtem? fórum

Kiderült az igazság, nektek is köszönhetően! Jól cselekedtem? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. szept. 3. 22:37
Nem értem, miért nem sírok meg ilyesmi, mert ezelőtt egy héttel megörültem és álomba sírtam magam minden este.
13. Julka183 (válaszként erre: 12. - HnéViktória)
2012. szept. 3. 22:31
Dehogynem szerettem és magam is meglepődtem, de a két barát aki velem volt ők tanácsolták.
2012. szept. 3. 22:25
Na én erre a higgadtságra képtelen lettem volna..de te büszke lehetsz magadra,bár valószínű,hogy nem szeretted igazán.
2012. szept. 3. 22:19
Ez ugyan pireuszi győzelem, de legalább emelt fővel, az igazat megtudva léptél. Ettől kezdve átnéznék rajta, mint az ablaküvegen. Még meg se ismerném az utcán.
10. timycat (válaszként erre: 4. - Julka183)
2012. szept. 3. 22:18
balhéval csak magadnak ártottál volna; ők jót szórakoztak volna rajtad, te meg bukott éreznéd magad
2012. szept. 3. 22:18
Most neki áll feljebb hogy mi az hogy nyomozgatok utána, de ennek örülök, hogy ezzel nyugtatja magát, legalább nem hív fel és nyomja a hülye vakkert.
8. ea010c7029 (válaszként erre: 4. - Julka183)
2012. szept. 3. 22:17
Jól érzed. Vigasztaljon a tudat,hogy soha többé nem lesz ilyen nője!;)
7. revi11 (válaszként erre: 1. - Julka183)
2012. szept. 3. 22:16

Fel a fejjel.Ez a pasi egy bunkó volt.Akkor most megnyíltak a lehetőségek előtted.

Ha megnyerte,hadd vigye,igaz?

Ugye nem vagy szomorú?

Éld az életed,még csak most jön majd a "nagy kaland"

,igaz?

Hát hajrá!:-)

6. kisj
2012. szept. 3. 22:16

Persze hogy jól.

Elegánsan távoztál és kész.

5. spinneli (válaszként erre: 4. - Julka183)
2012. szept. 3. 22:15

Pontosan, felnőttként viselkedtél-légy büszke magadra.

Az az idióta, meg szédítsen akit akar.

2012. szept. 3. 22:14
Már mindegy, de lehet hogy kellemetlen szituba kellett volna hozni a csaj előtt. De úgy érzem így "úrinőként" jöttem el.
2012. szept. 3. 22:14
Jól hát. Csak magadat aláztad volna.
2. spinneli (válaszként erre: 1. - Julka183)
2012. szept. 3. 22:14

Jól.

Most kicsit pihenj, nyalogasd a sebeidet.

2012. szept. 3. 22:12

Tegnap délután eljött a pasim, hogy ebédeljünk a nővéreméknél. Majd mikor végeztünk azt hittem, hogy együtt töltjük a napot, ki holmi kifogásokkal (vidékre kell mennie, mennyi munkája van) haza hozott.

Éreztem, hogy valami nem jó, de ő csak hajtotta hogy "szerinted ez nekem jó, hogy nem vagyok veled" és hasonló szöveget.


Gondoltam egyet és össze hívtam kettő barátomat, hogy nézzük meg haza e ment a kocsija a ház előtt van e.

Hát ott volt! De mivel az utcára nyílik az ablaka, redőny felhúzva, szóltam a barátnőmnek sétáljon el az ablak mellet.

Szalad vissza a kocsihoz, hogy épp most élvez egy hatalmasat a barátom egy nővel.

Oda rohantam és elkezdtem verni az ablakot. 10 perc múlva kijött (lihegve), hogy mit keresek itt, mondtam neki jöttem meglátogatni hogy van,de nem szólok a csajának. Kérdezte, hogy most így nekem jobb? Mondtam, hogy igen, küldtem egy puszit és eljöttem.


Szerintetek jól cselekedtem, hogy nem csináltam balhét?


Szeretném megköszönni az eddigi hozzá szólásaitokat és hogy felnyitottátok a szemem.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook