Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kicsi lányom 11 hónapos és már önállóan megy, de csak itthon.Jobban tenném, ha vennék szandált, amit benti járkáláshoz ráadok? fórum

Kicsi lányom 11 hónapos és már önállóan megy, de csak itthon.Jobban tenném, ha vennék szandált, amit benti járkáláshoz ráadok? (tudásbázis kérdés)


2010. okt. 11. 15:29
Hát köszi mindenkinek a válaszokat! Igyekszem a legjobbat kihozni az egészből!
2010. okt. 11. 15:24

Szia!

A kínaiban is lehet kapni olyat ami tartja a bokáját és puha/hajlékony a talpa,de itt is 4-5000FT.

2010. okt. 11. 15:15

Aha, tehát akkor teljesen téves az az elméletem, miszerint mindenképpen az előbb említett márkájú gyógycipőket "kell" vennem...

Most őszintén ettől a verziótól elkezdtem félni, mert ugye ez új. Nem akarok rosszat tenni a lábacskáinak, viszont azt hittem, hogy ráérek majd télire venni neki egy csizmi szerűséget, addig elég 1 kocsicipő...

9. sutoczkine (válaszként erre: 5. - 3232b7bb0b)
2010. okt. 11. 15:12
Én a Deichmannba szoktam venni a cipőket. Ott jó a minőség és megfizethető az ár. Persze van ott is bébi cipő 10-ért, de az olcsóbbak is jók.
2010. okt. 11. 15:11
Aha, értem. Mondjuk azért is vagyok ennyire tanácstalan, mert eladni adtam el, de venni még nem vettem gyerekcipőt, pláne éppen csak járni kezdő gyerkőcnek...
2010. okt. 11. 15:09
jó a meggyőződésed, tényleg mezitláb a legjobb neki. Attól erősödik a lába. A kicsik egyébként mindig telitalpra lépnek, a lábboltozat később alakul ki.
6. sutoczkine (válaszként erre: 2. - 3232b7bb0b)
2010. okt. 11. 15:09
Nem kell betétes cipő csak akkor, ha az orvos azt mondja, hogy kell, mert nem fejlődik. Olyan cipőt vegyél neki ami tartja a bokáját és puha a talpa.
2010. okt. 11. 15:09
Mert én nekem a környezetemben mindenki azt mondta, hogy mezítláb, de azért majd néha cipőt is adjak rá, hogy szokja. De ha cipőről van szó, akkor csakis si*sta típusú cipőkre gondoltam, vagy ass*...vegyek kínait?
2010. okt. 11. 15:07
Ha már most az elején gyógybetétes cipőt adsz rá, akkor a talpon lévő izmai el fognak lustulni.
2010. okt. 11. 15:06
Egyébként már jó ideje tud ugye állni és cipő még sosem volt a lábán sétáláskor...(kocsicipő igen, de abban nem hagytam menni)!
2010. okt. 11. 15:05
...de a minap észrevettem, hogy olyan, mintha a bokái befelé fordulnának. Jobban tenném, ha vennék neki inkább egy szandált, amit benti járkáláshoz ráadok a lábára? Természetesen gyógybetéteset, ami persze 6-7 ezer forint!?
2010. okt. 11. 15:04
Kicsi lányom 11 hónapos és már önállóan megy, de csak itthon. Szentül meg voltam róla győződve, hogy mezítláb a legjobb neki...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook